Медия без
политическа реклама

Наш рефер получи втори наряд в Шампионската лига

Волен Чинков ще ръководи мача "Ноа" - "Будучност" в Армения

Днес, 13:38
Волен Чинков
СПОРТАЛ
Волен Чинков

Един от най-добрите български международни съдии по футбол получи назначение за главен рефер в мача от първия квалификационен кръг в Шампионската лига между "Ноа" (Арм) и "Будучност" (Подгорица, ЧГора). 

Двубоят е на 8 юли от 17:00 ч. наше време на 4-хилядния ст. "Котайк" в град Абовян. Помощници на 41-годишния Чинков ще са Дениз Соколов и Тодор Вуков, а четвърти съдия е Димитър Димитров от София. Никола Попов пък ще е отговорник за системата за видеоповторения (ВАР).

Това е второ назначение на Чинков в Шампионската лига. Миналия сезон той отново води мач от I квалификационен кръг, пак с участието на арменски отбор. Тогава "Пюник" направи 0:0 като гост срещу "Динамо" (Минск), а българският рефер показа общо 5 жълти картона. 

През миналия сезон Чинков бе главен съдия и на мач от III квалификационен кръг в Лига на конференциите "Пайде" (Ест) - "Хакен" (Шв) 1:1.

Последвайте ни и в google news бутон

Още новини по темата