Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (8-14 януари)

08 Яну. 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 8 януари

Спорт

Диема спорт 3

01:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Ню Орлийнс Пеликанс"

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
07:30 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд

Макс спорт 1

08:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
10:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
12:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Мастърс, I кръг

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, ЦСКА - "Левски 2014"

Футбол

Диема спорт 2

21:50 Футбол: Купа на Англия, жребий за 1/16-финалите
22:15 Футбол: Купа на Англия, 1/32-финал, "Уигън" - "Манчестър Юнайтед"

 

ВТОРНИК, 9 януари

Спорт

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
07:30 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
19:30 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Партизан"

Макс спорт 1

02:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
04:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
06:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
08:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
10:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
12:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
18:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Аркада" (Галац) - "Кучине Лубе" (Чивитанова)
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Тур" - "Асеко Ресовия" (Жешув)

Макс спорт 2

04:00 НХЛ: "Колорадо Авъланч" - "Бостън Бруинс"
18:10 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Ихострой" (Ческе Будейовице) - "Люнебург"
20:00 Баскетбол: Евролига, "Монако" - "Баскония"

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Мастърс, I кръг

БНТ 3

19:30 Волейбол (мъже): Чалъндж къп, 1/4-финал, първи мач, "Левски София" - "Минт Веро Волей" (Монца)

Макс спорт 4

21:15 Баскетбол: Евролига, "Панатинайкос" - "Анадолу Ефес"

Футбол

Диема спорт 2

22:00 Купа на лигата на Англия, 1/2-финал-първи мач: "Мидълзбро" - "Челси"

Макс спорт 3

22:00 Купа на Италия, 1/4-финал: "Фиорентина" - "Болоня"

 

СРЯДА, 10 януари

Спорт

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд
07:30 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд

Макс спорт 1

02:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
04:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
06:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида
19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Марица" - "Савино дел Бене" (Скандичи)
21:30 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Олимпиакос"

Евроспорт 2

13:00 Фигурно пързаляне: ЕП в Каунас, кратка програма, спортни двойки
15:20 Биатлон (жени): СК в Руполдинг, 4х6 км щафета
17:00 Фигурно пързаляне: ЕП в Каунас, кратка програма, мъже
20:05 Колоездене: ЕП на писта в Апелдорн, I ден

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Мастърс, I кръг

Макс спорт 4

19:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Халкбанк" (Анкара) - "Газ Сейлс Дайко" (Пиаченца)
21:30 Баскетбол: Еврокупа, "Париж" - "Прометей"

Макс спорт 2

19:30 Баскетбол: Еврокупа, "Апоел" (Тел Авив) - "Лондон Лайънс"
22:00 Баскетбол: Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Виртус" (Болоня)

Футбол

Макс спорт 3

19:00 Купа на Италия, 1/4-финал: "Лацио" - "Рома"
22:00 Купа на Италия, 1/4-финал: "Милан" - "Аталанта"

bTV Action

21:00 Суперкупа на Испания, 1/2-финал: "Реал" (Мадрид) – "Атлетико" (Мадрид)

Диема спорт 2

22:00 Купа на лигата на Англия, 1/2-финал-първи мач: "Ливърпул" - "Фулъм"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 11 януари

Спорт

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд, 1/4-финал
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд, 1/4-финал
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд, 1/4-финал
07:30 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд, 1/4-финал
09:30 Голф: Дубай Инвитейшънъл, I ден

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Колорадо Авъланч" - "Вегас Голдън Найтс"
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Байерн" (Мюнхен)
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Валенсия"

Макс спорт 1

05:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, 1/4-финал
07:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, 1/4-финал
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, 1/4-финал
18:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Прометей" (Днипро) - "Волеро" (Льо Кане)
21:15 Баскетбол: Евролига, "Панатинайкос" - "Монако"

Евроспорт 2

13:15 Фигурно пързаляне: ЕП в Каунас, кратка програма, жени
15:00 Снукър: Мастърс, 1/4-финал
19:30 Колоездене: ЕП на писта в Апелдорн, II ден

Евроспорт 1

13:15 Ски (мъже): СК във Венген, спускане
15:20 Биатлон (мъже): СК в Руполдинг, 4х7,5 км щафета
21:00 Снукър: Мастърс, 1/4-финал

Диема спорт 3

21:00 НБА: "Кливланд Кавалиърс" - "Бруклин Нетс"

Футбол

bTV Action

21:00 Суперкупа на Испания, 1/2-финал: "Барселона" – "Осасуна"

Макс спорт 3

22:00 Купа на Италия, 1/4-финал: "Ювентус" - "Фрозиноне"

 

ПЕТЪК, 12 януари

Спорт

Макс спорт 3

02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд, 1/2-финал
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд, 1/2-финал
09:30 Голф: Дубай Инвитейшънъл, II ден

Евроспорт 2

02:00 Голф: PGA тур, Хавай Оупън, I ден
12:00 Фигурно пързаляне: ЕП в Каунас, кратка програма, танцови двойки
15:00 Снукър: Мастърс, 1/4-финал
19:30 Колоездене: ЕП на писта в Апелдорн, III ден

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Вегас Голдън Найтс" - "Бостън Бруинс"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Баскония" - "Олимпиакос"

Макс спорт 1

05:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, 1/2-финал
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, 1/2-финал
19:30 Баскетбол: Евролига, "Анадолу Ефес" - "Виртус" (Болоня)
21:30 Баскетбол: Евролига, "Партизан" - "Макаби" (Тел Авив)

Евроспорт 1

11:30 Ски (жени): СК в Цаухензее, супер Г
13:15 Ски (мъже): СК във Венген, супер Г
15:20 Биатлон (жени): СК в Руполдинг, 7,5 км спринт
18:55 Ски скокове (мъже): СК във Висла, голяма шанца, квалификация
21:00 Снукър: Мастърс, 1/4-финал

Диема спорт 3

14:30 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 49, бойно събитие в Банкок

Футбол

Нова спорт

18:00 Купа на Азия: Катар - Ливан
22:00 Чемпиъншип: "Хъл Сити" - "Норич"

Диема спорт 3

21:30 Бундеслига: "Байерн" - "Хофенхайм"

Диема спорт 2

21:45 Премиър лийг: "Бърнли" - "Лутън"

Диема спорт

22:00 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Страсбург"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Севиля" - "Алавес"

 

СЪБОТА, 13 януари

Спорт

Евроспорт 2

02:00 Голф: PGA тур, Хавай Оупън, II ден
15:00 Снукър: Мастърс, 1/2-финал
19:00 Колоездене: ЕП на писта в Апелдорн, IV ден
21:30 Формула Е: Мексико сити

Диема спорт 3

02:30 НБА: "Филаделфия Севънтисиксърс" - "Сакраменто Кингс"

Диема спорт 2

03:00 Бокс: ONE, бойно събитие в Банкок, Суперлек Киатмукао - Елиас Махмуди

Макс спорт 3

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Окланд, финал
09:30 Голф: Дубай Инвитейшънъл, III ден

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: "Далас Старс" - "Нашвил Предатърс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Спартак" (Плевен) - "Балкан"

Макс спорт 1

07:30 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, финал

Евроспорт 1

08:50 Ски скокове (жени): СК в Сапоро, голяма шанца
10:35 Северна комбинация (мъже): СК в Оберстдорф, малка шанца
11:35 Ски (жени): СК в Цаухензее, спускане
13:30 Ски (мъже): СК във Венген, спускане
15:30 Биатлон (мъже): СК в Руполдинг, 10 км спринт
16:50 Ски скокове (мъже): СК във Висла, голяма шанца, отборно
21:00 Снукър: Мастърс, 1/2-финал

БНТ 3

13:30 Ски (мъже): СК във Венген, спускане
14:30 Сноуборд (мъже и жени): СК в Скуол, паралелен гигантски слалом

Нова спорт

21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Андора" - "Билбао"

Диема спорт

21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Ховентут" - "Сарагоса"

Футбол

Нова спорт

13:30 Купа на Азия: Австралия - Индия
16:30 Бундеслига: "Фрайбург" - "Унион" (Берлин)
19:30 Чемпиъншип: "Ипсуич" - "Съндърланд"

Диема спорт

14:30 Чемпиъншип: "Ковънтри" - "Лестър"
16:30 Бундеслига: "Аугсбург" - "Байер"
19:30 Купа на Азия: Узбекистан - Сирия

Диема спорт 2

14:30 Премиър лийг: "Челси" - "Фулъм"
17:00 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Блекбърн"
19:30 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Манчестър Сити"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Лас Палмас" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Майорка" - "Селта"
19:30 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Реал Сосиедад"
22:00 Ла Лига: "Бетис" - "Гранада"

Макс спорт 3

16:00 Серия А: "Наполи" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Верона" - "Емполи"
21:45 Серия А: "Монца" - "Интер"

Ринг

16:00 Серия А: "Дженоа" – "Торино"
20:00 Примейра лига: "Шавеш" – "Спортинг" (Лисабон)

Диема спорт 3

16:30 Бундеслига: "РБ (Лайпциг) - "Айнтрахт"
19:30 Бундеслига: "Дармщат" - "Борусия" (Дортмунд)
22:00 Франция, Лига 1: "Рен" - "Ница"

Макс спорт 1

22:00 Купа на африканските нации: Кот д'Ивоар - Гвинея-Бисау

Макс спорт 2

22:00 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Екселсиор"

 

НЕДЕЛЯ, 14 януари

Спорт

Евроспорт 2

02:00 Голф: PGA тур, Хавай Оупън, III ден
05:30 Тенис: Australian Open, I кръг
10:00 Тенис: Australian Open, I кръг
12:00 Ски (жени): СК в Цаухензее, супер Г
13:30 Биатлон (жени): СК в Руполдинг, 10 км преследване
15:15 Северна комбинация (мъже): СК в Оберстдорф
15:45 Биатлон (мъже): СК в Руполдинг, 12,5 км преследване
16:45 Ски скокове (мъже): СК във Висла, голяма шанца
23:00 Голф: PGA тур, Хавай Оупън, IV ден

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, I кръг
10:00 Тенис: Australian Open, I кръг
15:30 Снукър: Мастърс, финал (I сесия)
21:00 Снукър: Мастърс, финал (II сесия)

Макс спорт 2

02:00 ММА: UFC Fight Night, Магомед Анкалаев - Джони Уокър
13:00 Баскетбол: НБЛ, "Ямбол" - "Черноморец"
18:45 Волейбол (мъже): Суперлега, "Веро Волей" (Монца) - "Валса Груп" (Модена)
23:20 НФЛ: плейофи, НФК уайлд кард, "Далас Каубойс" - "Грийн Бей Пакърс"

Диема спорт 3

03:00 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Голдън Стейт Уориърс"

Макс спорт 3

03:00 НФЛ: плейофи, АФК уайлд кард, "Канзас Сити Чийфс" - "Маями Долфинс"
09:30 Голф: Дубай Инвитейшънъл, IV ден

Диема спорт 2

03:00 Бокс: Топ Ранк, бойно събитие в Квебек
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Мурсия" - "Реал" (Мадрид)
22:30 НБА: "Денвър Нъгетс" - "Индиана Пейсърс"

БНТ 3 / Евроспорт 2

11:15 Ски (мъже): СК във Венген, слалом, I манш
14:15 Ски (мъже): СК във Венген, слалом, II манш

Футбол

Ринг

13:30 Серия А: "Лацио" – "Лече"
16:00 Серия А: "Каляри" – "Болоня"
20:00 Примейра лига: "Бенфика" – "Рио Аве"
22:30 Примейра лига: "Порто" – "Брага"

Диема спорт 3

13:30 Купа на Азия: Япония - Виетнам
16:30 Бундеслига: "Бохум" - "Вердер"
18:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Щутгарт"
20:30 Суперлига на Гърция: ПАОК - ПАС (Янина)

Нова спорт

14:00 Чемпиъншип: "Куинс Парк Рейнджърс" - "Уотфорд"
16:30 Купа на Азия: ОАЕ - Хонконг
19:30 Купа на Азия: Иран - Палестина

Диема спорт

14:00 Франция, Лига 1: "Лил" - "Лориен"
16:00 Франция, Лига 1: "Брест" - "Монпелие"
18:05 Франция, Лига 1: "Льо Авър" - "Олимпик" (Лион)
21:45 Франция, Лига 1: "Ланс" - "Пари Сен Жермен"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Алмерия" - "Жирона"
17:15 Ла Лига: "Кадис" - "Валенсия"

Макс спорт 2

15:30 Ередивизи: "Гоу Ахед Игълс" - "Аякс"

Диема спорт 2

16:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Астън Вила"
18:30 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Тотнъм"

Макс спорт 3

16:00 Серия А: "Наполи" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Фиорентина" - "Удинезе"
21:45 Серия А: "Милан" - "Рома"

Макс спорт 1

16:00 Купа на африканските нации: Нигерия - Екваториална Гвинея
19:00 Купа на африканските нации: Египет - Мозамбик
22:00 Купа на африканските нации: Гана - Кабо Верде

bTV Action

21:00 Суперкупа на Испания, финал: "Реал" (Мадрид) - "Барселона"