Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (8-14 юли)

08 Юли 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 8 юли

Спорт

Диема спорт

01:00 Баскетбол: олимпийска квалификация в Сан Хуан, финал, Пуерто Рико - Литва

Евроспорт 2

13:00 Тенис: "Уимбълдън", 1/8-финали
15:30 Тенис: "Уимбълдън", 1/8-финали
18:00 Тенис: "Уимбълдън", 1/8-финали
20:30 Тенис: "Уимбълдън", 1/8-финали

Евроспорт 1

13:50 Колоездене (жени): Обиколка на Италия, II етап

 

ВТОРНИК, 9 юли

Спорт

Евроспорт 1

13:45 Колоездене (мъже): "Тур дьо Франс", Х етап

Евроспорт 2

15:30 Тенис: "Уимбълдън", 1/4-финали
18:00 Тенис: "Уимбълдън", 1/4-финали

Футбол

Нова / Диема спорт 3

22:00 Евро 2024, 1/2-финал: Испания - Франция

 

СРЯДА, 10 юли

Футбол

Макс спорт 3

03:00 Копа Америка, 1/2-финал: Аржентина - Канада

Диема спорт

21:00 Шампионска лига, I кв. кръг, първи мач: "Лудогорец" - "Динамо" (Батуми)

БНТ 1 / БНТ 3

22:00 Евро 2024, 1/2-финал: Нидерландия - Англия

Спорт

Евроспорт 1

12:00 Колоездене (мъже): "Тур дьо Франс", ХI етап

Евроспорт 2

15:30 Тенис: "Уимбълдън", 1/4-финали
18:00 Тенис: "Уимбълдън", 1/4-финали

Макс спорт 2

17:30 Волейбол (юноши): ЕП в София (до 18 г.), България - Португалия

 

ЧЕТВЪРТЪК, 11 юли

Футбол

Макс спорт 3

03:00 Копа Америка, 1/2-финал: Уругвай - Колумбия

Диема спорт

21:00 Лига Европа, I кв. кръг, първи мач: "Ботев" (Пловдив) - "Марибор"

Спорт

Евроспорт 1

13:15 Колоездене (мъже): "Тур дьо Франс", ХII етап

Макс спорт 1

15:00 Голф: Открито първенство на Шотландия, I ден

Евроспорт 2

15:30 Тенис (жени): "Уимбълдън", 1/2-финал
17:30 Тенис (жени): "Уимбълдън", 1/2-финал
19:30 Тенис (двойки жени легенди): "Уимбълдън", финал
23:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Кентъки, I ден

Макс спорт 2

17:30 Волейбол (юноши): ЕП в София (до 18 г.), България - Украйна

Диема спорт 2

21:00 Бокс: бойно събитие в Тирана

 

ПЕТЪК, 12 юли

Спорт

Евроспорт 1

14:15 Колоездене (мъже): "Тур дьо Франс", ХIII етап

Макс спорт 1

15:00 Голф: Открито първенство на Шотландия, II ден

Евроспорт 2

15:30 Тенис (мъже): "Уимбълдън", 1/2-финал
18:00 Тенис (мъже): "Уимбълдън", 1/2-финал
23:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Кентъки, II ден

Макс спорт 2

17:30 Волейбол (юноши): ЕП в София (до 18 г.), Австрия - България
21:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Монте Карло

 

СЪБОТА, 13 юли

Спорт

Евроспорт 1

13:45 Колоездене (мъже): "Тур дьо Франс", ХIV етап
22:00 Катерене (мъже и жени): СК в Шамони, скорост

Евроспорт 2

16:00 Тенис (жени): "Уимбълдън", финал
18:30 Тенис (двойки мъже): "Уимбълдън", финал
20:30 Тенис (двойки жени): "Уимбълдън", финал
23:00 Голф: PGA тур, Шампионат на Кентъки, III ден

Макс спорт 1

16:30 Голф: Открито първенство на Шотландия, III ден

Макс спорт 2

19:00 Волейбол (юноши): ЕП в София (до 18 г.), България - Белгия

 

НЕДЕЛЯ, 14 юли

Футбол

Макс спорт 3

03:00 Копа Америка, мач за 3-то място: Канада - Уругвай

БНТ 1 / БНТ 3 / Нова / Диема спорт 3

22:00 Евро 2024, финал: Испания - Англия

Спорт

Диема спорт 2

03:30 Бокс без ръкавици: BYB 28, Ню Орлийнс

Диема спорт

04:00 Бокс: "Топ Ранк", бойно събитие в Лас Вегас, Жанибек Алимханули - Андрей Михайлович

Макс спорт 2

05:00 ММА (жени): UFC Fight Night, Роуз Намаюнас - Мейси Барбър
17:30 Волейбол (юноши): ЕП в София (до 18 г.), България - Финландия
21:30 НАСКАР: Пенсилвания

Евроспорт 1

12:30 Колоездене (мъже): "Тур дьо Франс", ХV етап
21:30 Катерене (мъже и жени): СК в Шамони, трудност

Евроспорт 2

16:00 Тенис (мъже): "Уимбълдън", финал
21:30 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "6 часа на Сао Пауло"
23:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Кентъки, IV ден

Макс спорт 1

16:45 Голф: Открито първенство на Шотландия, IV ден

 

Последвайте ни и в google news бутон

Ключови думи:

спортна ТВ програма

АНКЕТА "СЕГА"

Колко медала ще спечели България на олимпийските игри в Париж 2024?