Quantcast

Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (5-11 февруари)

05 Февр. 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 5 февруари

Спорт

Диема спорт 3

01:00 НБА: "Маями Хийт" - "Лос Анджелис Клипърс"

Макс спорт 1

17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия

БНТ 3

17:30 Скокове във вода (жени): СП в Доха, 10 м кула, финал

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Черно море" - "Рилски спортист"
02:00 НХЛ: "Ню Йорк Рейнджърс" - "Колорадо Авъланч"

Макс спорт 3

23:55 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба
01:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба

Футбол

Макс спорт 3

21:45 Серия А: "Рома" - "Каляри"

Диема спорт 2

22:00 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Манчестър Сити"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Севиля"

Макс спорт 2

22:00 Ла Лига 2: "Сарагоса" - "Спортинг" (Хихон)

 

ВТОРНИК, 6 февруари

Спорт

Диема спорт 3

02:00 НБА: "Кливланд Кавалиърс" - "Сакраменто Кингс"

Макс спорт 1

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия

БНТ 3

17:30 Скокове във вода (жени): СП в Доха, 10 м кула, синхронно, финал

Макс спорт 2

19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, ЦСКА - "Дея спорт"

Макс спорт 3

21:00 Баскетбол: Еврокупа, "Бург ан Брес" - "Рациофарм" (Улм)
23:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба
01:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба

Футбол

Нова спорт

17:00 Купа на Азия, 1/2-финал: Йордания - Южна Корея

Макс спорт 3

19:00 Младежка Шампионска лига, плейоф: "Майнц 05" - "Барселона"

Диема спорт 2

21:45 ФА Къп, 1/16-финал, преиграване: "Плимут Аргайл" - "Лийдс"

Диема спорт 3

21:45 Купа на Германия, 1/4-финал: "Байер" (Леверкузен) - "Щутгарт"

Макс спорт 4

21:45 Купа на Франция, 1/8-финал: "Сошо" - "Рен"

Ринг

22:00 Премиършип: "Рейнджърс" - "Абърдийн"

 

СРЯДА, 7 февруари

Спорт

Макс спорт 1

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Вегас Голдън Найтс" - "Едмънтън Ойлърс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Спартак" (Плевен) - ЦСКА

Евроспорт 1

14:40 Колокрос (жени): Екзакт крос, Малдегем
15:55 Колокрос (мъже): Екзакт крос, Малдегем
17:50 Биатлон: СП в Нове Место, щафета, двойки

Макс спорт 3

16:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, плейофи, реванш, "Еджзаджъбашъ" - "Прометей" (Днипро)
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Берое" - "Нефтохимик"
23:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба
01:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба

Макс спорт 4

17:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, плейофи, реванш, "Халкбанк" (Анкара) - "Закса" (Кендженжин-Кожле)

БНТ 3

17:30 Скокове във вода (мъже): СП в Доха, 3 м трамплин, финал

Футбол

Диема спорт 2

16:00 Контрола: "Левски" - "Рига"
22:00 ФА Къп, 1/16-финал, преиграване: "Астън Вила" - "Челси"

Нова спорт

17:00 Купа на Азия, 1/2-финал: Иран - Катар

Макс спорт 1

19:00 Купа на африканските нации, 1/2-финал: Нигерия - Южна Африка
22:00 Купа на африканските нации, 1/2-финал: Кот д'Ивоар - ДР Конго

Диема спорт 3

19:30 Бундеслига: "Майнц 05" - "Унион" (Берлин)
21:45 Купа на Германия, 1/4-финал: "Саарбрюкен" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)

Ринг

22:00 Премиършип: "Хибърниън" - "Селтик"

Макс спорт 4

22:10 Купа на Франция, 1/8-финал: "Пари Сен Жермен" - "Брест"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 8 февруари

Спорт

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Торонто Мейпъл Лийфс" - "Далас Старс"
11:00 Голф: Катар Мастърс, I ден
19:30 Баскетбол: Евролига, "Анадолу Ефес" - "Макаби" (Тел Авив)
21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 1

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия

Нова спорт

10:30 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Пуерто Рико - Франция
13:00 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Китай - Нова Зеландия
17:30 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Испания - Япония
21:45 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, САЩ - Белгия

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (жени): Обиколка на ОАЕ, I етап
23:00 Голф: PGA тур, Финикс Оупън, I ден

Макс спорт 3

18:30 Волейбол (жени): Шампионска лига, плейофи, реванш, "Вакъфбанк" - "Девелопрес" (Жешув)
21:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, плейофи, реванш, "Тур" - "Берлин Рисайклинг"
23:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба
01:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба

Диема спорт 2

01:00 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Бразилия - Австралия

Диема спорт 3

01:00 НБА: церемония по откриване на статуя на Кобе Брайънт

Футбол

БНТ 3 / Диема спорт 3

19:00 Лига на нациите: жребий за сезон 2024/2025

Макс спорт 4

19:45 Купа на Турция, 1/8-финал: "Анталияспор" - "Бешикташ"
21:45 Купа на Франция, 1/8-финал: "Руан" - "Монако"

 

ПЕТЪК, 9 февруари

Спорт

Диема спорт 3

03:00 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Минесота Тимбъруулвс"

Макс спорт 1

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия, 1/4-финал
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия, 1/4-финал
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия, 1/4-финал
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия, 1/4-финал

Макс спорт 2

11:00 Голф: Катар Мастърс, II ден
21:30 Баскетбол: Евролига, "Виртус" (Болоня) - "Монако"
03:00 НХЛ: "Минесота Уайлд" - "Питсбърг Пенгуинс"

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (жени): Обиколка на ОАЕ, II етап
23:00 Голф: PGA тур, Финикс Оупън, II ден

Евроспорт 1

13:50 Северна комбинация (мъже): СК в Отепя, 10 км масов старт
14:35 Северна комбинация (жени): СК в Отепя
15:50 Северна комбинация (мъже): СК в Отепя, малка шанца
17:05 Северна комбинация (жени): СК в Отепя, малка шанца
17:50 Биатлон (жени): СП в Нове Место, 7,5 км спринт
19:40 Ски бягане (жени): СК в Кенмор, 10 км
21:30 Ски бягане (мъже): СК в Кенмор, 10 км
23:55 Ски скокове (мъже): СК в Лейк Плесид, голяма шанца

Нова спорт

16:30 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Канада - Испания

БНТ 3

17:30 Скокове във вода (жени): СП в Доха, 3 м трамплин, финал

Диема спорт

19:15 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Нигерия - САЩ

Макс спорт 3

21:15 Баскетбол: Евролига, "Панатинайкос" - "Фенербахче"
23:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба, 1/4-финал
01:30 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба, 1/4-финал

Футбол

Диема спорт 3

19:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Хановер"
21:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Фрайбург"

Диема спорт 2

19:30 Втора Бундеслига: "Веен" (Висбаден) - "Нюрнберг"
22:00 Чемпиъншип: "Шефилд Уензди" - "Бирмингам"

Нова спорт

21:30 Серия Б: "Комо" - "Бреша"

Ринг

21:45 Серия А: "Салернитана" - "Емполи"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Кадис" - "Бетис"

Диема спорт

22:00 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Мец"

 

СЪБОТА, 10 февруари

Спорт

Макс спорт 1

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас, 1/4-финал
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас, 1/4-финал
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия, 1/2-финал
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия, 1/2-финал

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Денвър Нъгетс"
22:00 НБА: "Далас Маверикс" - "Оклахома Сити Тъндър"

Евроспорт 1

08:50 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Бакуриани, крос
11:30 Ски (жени): СК в Солдеу, гигантски слалом, I манш
14:30 Ски (жени): СК в Солдеу, гигантски слалом, II манш
15:35 Северна комбинация (мъже): СК в Отепя, 10 км ски бягане
16:15 Ски скокове (мъже): СК в Лейк Плесид, голяма шанца
18:00 Биатлон (мъже): СП в Нове Место, 10 км спринт
19:40 Ски бягане (мъже и жени): СК в Кенмор, спринт
21:45 Ски бягане (мъже и жени): СК в Кенмор, спринт
23:45 Ски скокове (мъже): СК в Лейк Плесид

Диема спорт 2

10:30 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Франция - Китай

Нова спорт / Диема спорт 3 / Евроспорт 1

10:30 Ски (мъже): СК в Банско, гигантски слалом, I манш
13:30 Ски (мъже): СК в Банско, гигантски слалом, II манш

Макс спорт 2

11:30 Голф: Катар Мастърс, III ден
16:15 Ръгби: Шестте нации, Шотландия - Франция
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Черно море" - "Левски София"
02:00 ММА: UFC Fight Night, Джак Хермансон - Джо Пайфер

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (жени): Обиколка на ОАЕ, III етап
15:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Мурсия
17:00 Колоездене (мъже): Фигейра Чемпиънс Класик
20:00 Голф: PGA тур, Финикс Оупън, III ден

БНТ 3

17:30 Скокове във вода (мъже): СП в Доха, 10 м кула, финал

Нова спорт

20:00 ММА: Max Fight 57, бойно събитие в София

Макс спорт 3

23:55 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба, 1/2-финал
01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба, 1/2-финал

Футбол

Диема спорт

12:30 Контрола: "ЦСКА-София" - "Септември" (София)
15:00 Суперкупа на България: "Лудогорец" - "ЦСКА 1948"
19:00 Суперлига на Гърция: ПАС (Янина) - "Арис"
21:30 Втора Бундеслига: "Кайзерслаутерн" - "Падерборн"

Диема спорт 2

14:30 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Евертън"
17:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Бърнли"
19:30 Премиър лийг: "Нотингам Форест" - "Нюкасъл"
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Лил"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Алавес" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Осасуна"
19:30 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Жирона"
22:00 Ла Лига: "Лас Палмас" - "Валенсия"

Макс спорт 3

16:00 Серия А: "Каляри" - "Лацио"
19:00 Серия А: "Рома" - "Интер"
21:45 Серия А: "Сасуоло" - "Торино"

Нова спорт

17:00 Купа на Азия, финал: Йордания - Катар

Диема спорт 3

17:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Брайтън & Хоув Албиън"
19:30 Бундеслига: "Байер" (Леверкузен) - "Байерн" (Мюнхен)

Макс спорт 1

22:00 Купа на африканските нации, мач за 3-то място: Южна Африка - ДР Конго

Ринг

22:30 Примейра лига: "Боавища" - "Ещорил"

 

НЕДЕЛЯ, 11 февруари

Спорт

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Далас, 1/2-финал
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Марсилия, финал
19:00 Волейбол (мъже): Суперлега, "Палаволо" (Падуа) - "Алианц" (Милано)

Диема спорт 3

01:00 НБА: "Бруклин Нетс" - "Сан Антонио Спърс"
21:00 НБА: "Маями Хийт" - "Бостън Селтикс"

Диема спорт 2

03:00 Бокс без ръкавици: BYB 24
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Рио Бреоган" - "Реал" (Мадрид)

БНТ 3

08:30 Плуване: СП в Доха, серии
15:30 Волейбол (жени): Демакс лига, ЦСКА - "Левски София"
18:00 Плуване: СП в Доха, финали

Евроспорт 1

08:50 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Бакуриани, крос
11:30 Ски (жени): СК в Солдеу, слалом, I манш
13:00 Северна комбинация (жени): СК в Отепя
14:30 Ски (жени): СК в Солдеу, слалом, II манш
15:30 Биатлон (жени): СП в Нове Место, 10 км преследване
16:15 Ски скокове (мъже): СК в Лейк Плесид, голяма шанца
18:00 Биатлон (мъже): СП в Нове Место, 12,5 км преследване
19:00 Ски бягане (жени): СК в Кенмор, 20 км масов старт
21:00 Ски бягане (мъже): СК в Кенмор, 20 км масов старт

Евроспорт 2

10:20 Северна комбинация (жени): СК в Отепя, малка шанца
11:05 Северна комбинация (мъже): СК в Отепя, малка шанца
12:50 Колоездене (жени): Обиколка на ОАЕ, IV етап
14:40 Колокрос (жени): Трофей в Лил
15:55 Колокрос (мъже): Трофей в Лил
17:00 Колоездене (мъже): Класика де Алмерия
20:00 Голф: PGA тур, Финикс Оупън, IV ден

Диема спорт

10:30 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Нова Зеландия - Франция
19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Манреса" - "Барселона"
22:00 НБА: "Оклахома Сити Тъндър" - "Сакраменто Кингс"
01:00 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Бразилия - Германия

Нова спорт / Диема спорт 3 / Евроспорт 1

10:30 Ски (мъже): СК в Банско, слалом, I манш
13:30 Ски (мъже): СК в Банско, слалом, II манш

Макс спорт 2

13:00 Баскетбол: НБЛ, "Миньор" (Перник) - "Левски 2014"
17:00 Ръгби: Шестте нации, Ирландия - Италия
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Нефтохимик" - ЦСКА
01:30 НФЛ: Супебоул LVIII, "Сан Франциско Фортинайнърс" - "Канзас Сити Чийфс"

Нова спорт

16:00 Баскетбол (жени): олимпийска квалификация, Канада - Япония

Макс спорт 3

23:55 Тенис (мъже): ATP 250, Кордоба, финал

Футбол

Ринг

13:30 Серия А: "Фиорентина" - "Фрозиноне"
16:00 Серия А: "Монца" - "Верона"
20:00 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Брага"
22:30 Примейра лига: "Витория" (Гимараеш) - "Бенфика"

Диема спорт

14:00 Лига 1: "Льо Авър" - "Рен"
16:00 Лига 1: "Клермон" - "Брест"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Селта"
17:15 Ла Лига: "Майорка" - "Райо Валекано"
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Атлетико" (Мадрид)
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Гранада"

Диема спорт 2

16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Арсенал"
18:30 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Манчестър Юнайтед"
21:45 Лига 1: "Ница" - "Монако"

Макс спорт 3

16:00 Серия А: "Болоня" - "Лече"
19:00 Серия А: "Дженоа" - "Аталанта"
21:45 Серия А: "Милан" - "Наполи"

Диема спорт 3

16:30 Бундеслига: "Щутгарт" - "Майнц 05"
18:30 Бундеслига: "Хофенхайм" - "Кьолн"

Нова спорт

18:05 Лига 1: "Монпелие" - "Олимпик" (Лион)
20:00 Суперлига на Гърция: ПАОК - АЕК

Макс спорт 1

22:00 Купа на африканските нации, финал: Нигерия - Кот д'Ивоар

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма