Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (20-26 май)

20 Май 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 20 май

Спорт

Диема спорт

03:00 НБА: плейофи, Запад, 1/2-финал, мач №7, "Денвър Нъгетс" - "Минесота Тимбъруулвс"

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион

Макс спорт 1

12:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Линбург

Ринг

17:20 Хокей на лед: СП в Чехия, Швеция - Франция
21:20 Хокей на лед: СП в Чехия, Финландия - Дания

Футбол

Диема спорт

15:00 Втора лига: "Монтана" - "Септември" (София)
17:45 Първа лига, втора група: "Арда" - "ЦСКА 1948"
20:15 Първа лига, втора група: "Славия" - "Ботев" (Пловдив)

Макс спорт 3

19:30 Серия А: "Салернитана" - "Верона"
21:45 Серия А: "Болоня" - "Ювентус"

Диема спорт 3

21:30 Серия Б, плейофи, 1/2-финал, първи мач: "Палермо" - "Венеция"

Макс спорт 4

21:30 Ла Лига 2: "Еспаньол" - "Овиедо"

 

ВТОРНИК, 21 май

Спорт

Макс спорт 2

04:00 НХЛ: плейофи, Запад, II кръг, мач №7, "Ванкувър Кенъкс" - "Едмънтън Ойлърс"
17:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Франция
23:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Аржентина - Япония

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион

Евроспорт 1

12:15 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, XVI етап

Макс спорт 1

12:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева

Ринг

13:20 Хокей на лед: СП в Чехия, Франция - Германия
17:20 Хокей на лед: СП в Чехия, Канада - Чехия
21:20 Хокей на лед: СП в Чехия, Финландия - Швейцария

Диема спорт 2

21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, 1/4-финал, мач №2, "Манреса" - "Уникаха"

Футбол

Диема спорт

16:30 Първа лига, трета група: "Етър" - "Ботев" (Враца)
18:45 Първа лига, трета група: "Берое" - "Локомотив 1929" (София)
21:00 Първа лига, трета група: "Пирин" (Благоевград) - "Хебър"

 

СРЯДА, 22 май

Спорт

Диема спорт

03:00 НБА: плейофи, Изток, финал, мач №1, "Бостън Селтикс" - "Индиана Пейсърс"

Макс спорт 2

03:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Куба - Бразилия
20:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, САЩ - Полша

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион

Макс спорт 1

12:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева

Евроспорт 1

13:15 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, XVII етап

Нова спорт

21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, 1/4-финал, мач №2, "Мурсия" - "Валенсия"

Футбол

Диема спорт

16:00 Първа лига, първа шестица: "Крумовград" - "Левски"
18:30 Първа лига, първа шестица: "Лудогорец" - "Локомотив" (Пловдив)

bTV Action / Макс спорт 3

22:00 Лига Европа, финал: "Аталанта" - "Байер" (Леверкузен)

 

ЧЕТВЪРТЪК, 23 май

Спорт

Макс спорт 2

03:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Иран - Сърбия
14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Словения - Франция
19:00 Баскетбол: НБЛ, финал, мач №1, "Рилски спортист" - "Балкан"

Макс спорт 1

03:00 НХЛ: плейофи, Изток, финал, мач №1, "Ню Йорк Рейнджърс" - "Флорида Пантърс"
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/4-финал

Диема спорт 3

03:30 НБА: плейофи, Запад, финал, мач №1, "Минесота Тимбъруулвс" - "Далас Маверикс"

БНТ 3

10:00 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, квалификации (обръч, топка)
12:15 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, квалификации (обръч, топка)

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/4-финал
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/4-финал

Евроспорт 1

13:45 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, XVIII етап

Макс спорт 4

14:00 Голф: Открито първенство на Белгия, I ден
23:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Япония - Сърбия

Ринг

17:20 Хокей на лед: СП в Чехия, 1/4-финал, Канада - Словакия
21:20 Хокей на лед: СП в Чехия, 1/4-финал, САЩ - Чехия

Диема спорт 2

21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, 1/4-финал, мач №2, "Тенерифе" - "Барселона"

Евроспорт 2

23:00 Голф: PGA тур, "Чарлз Шуаб Чалъндж", I ден

Футбол

Диема спорт

15:15 Първа лига, втора група: "Арда" - "Славия"
17:45 Първа лига, втора група: "ЦСКА 1948" - "Ботев" (Пловдив)
20:15 Първа лига, първа шестица: "ЦСКА-София" - "Черно море"

Макс спорт 4

19:45 Ередивизи, плейофи за Лигата на конференцията, 1/2-финал: НЕК "Ниймеген" - "Го Ахед Ийгълс"

Макс спорт 3

20:45 Купа на Турция, финал: "Бешикташ" - "Трабзонспор"

Нова спорт

21:30 Серия Б, плейаут, реванш: "Тернана" - "Бари"

Диема спорт 3

21:30 Бундеслига, плейаут, първи мач: "Бохум" - "Фортуна" (Дюселдорф)

Макс спорт 2

22:00 Ередивизи, плейофи за Лигата на конференцията, 1/2-финал: "Утрехт" - "Спарта" (Ротердам)

 

ПЕТЪК, 24 май

Спорт

Диема спорт

03:00 НБА: плейофи, Изток, финал, мач №2, "Бостън Селтикс" - "Индиана Пейсърс"

Макс спорт 2

03:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Аржентина - Бразилия
11:35 Moto GP: ГП на Каталуния, първа тренировка
14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Канада
19:00 Баскетбол: Евролига, 1/2-финал, "Панатинайкос" - "Фенербахче"
22:00 Баскетбол: Евролига, 1/2-финал, "Реал" (Мадрид) - "Олимпиакос"

Макс спорт 1

03:30 НХЛ: плейофи, Запад, финал, мач №1, "Далас Старс" - "Едмънтън Ойлърс"
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/2-финал
23:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Иран - Италия

Евроспорт 1

13:45 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, XIX етап

Макс спорт 4

14:00 Голф: Открито първенство на Белгия, II ден

Диема спорт 3

14:30 Формула 1: ГП на Монако, първа тренировка
18:00 Формула 1: ГП на Монако, втора тренировка

БНТ 3

15:15 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, квалификации (бухалки, лента)
18:00 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, квалификации (бухалки, лента)

Макс спорт 3

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/2-финал
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/2-финал

Диема спорт 2

20:30 Бокс: Boxxer, бойно събитие в Жешув, Лукаш Розански - Лорънс Околие

Евроспорт 2

23:00 Голф: PGA тур, "Чарлз Шуаб Чалъндж", II ден

Футбол

Диема спорт

18:00 Втора лига: "Септември" (София) - "Черноморец" (Балчик)

Диема спорт 2

18:00 Втора лига: "Марек" - "Струмска слава"

Диема спорт 3

21:00 Втора Бундеслига, плейаут, първи мач: "Ян" (Регенсбург) - "Веен" (Висбаден)

Нова спорт

21:30 Серия Б, плейофи, 1/2-финал, реванш: "Венеция" - "Палермо"

Ринг

21:45 Серия А: "Дженоа" - "Болоня"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Жирона" - "Гранада"

 

СЪБОТА, 25 май

Спорт

Макс спорт 2

03:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Сърбия - Бразилия
11:00 Moto GP: ГП на Каталуния, втора тренировка
11:50 Moto GP: ГП на Каталуния, квалификация
13:05 Moto Е: ГП на Каталуния, първо състезание
13:40 Moto 3 / Moto 2: ГП на Каталуния, квалификации
15:50 Moto GP: ГП на Каталуния, спринт
17:00 Moto Е: ГП на Каталуния, второ състезание
19:00 Баскетбол: НБЛ, финал, мач №2, "Рилски спортист" - "Балкан"

Макс спорт 1

03:00 НХЛ: плейофи, Изток, финал, мач №2, "Ню Йорк Рейнджърс" - "Флорида Пантърс"
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, финал
20:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - САЩ
23:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Юджийн

Диема спорт 3

03:30 НБА: плейофи, Запад, финал, мач №2, "Минесота Тимбъруулвс" - "Далас Маверикс"
13:30 Формула 1: ГП на Монако, трета тренировка
17:00 Формула 1: ГП на Монако, квалификация

Евроспорт 1

09:30 Формула Е: Шанхай
11:15 Маунтинбайк (жени): СК в Нове Место, крос кънтри, късо трасе
12:00 Маунтинбайк (мъже): СК в Нове Место, крос кънтри, късо трасе
12:30 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, XX етап

БНТ 3

11:05 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, многобой, индивидуално
15:15 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, многобой, индивидуално
18:45 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, многобой, ансамбли

БНТ 2

14:00 Гимнастика: СК във Варна

Ринг

15:20 Хокей на лед: СП в Чехия, 1/2-финал, Швеция - Чехия
19:20 Хокей на лед: СП в Чехия, 1/2-финал, Канада - Швейцария

Макс спорт 3

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, финал

Евроспорт 2

20:00 Голф: PGA тур, "Чарлз Шуаб Чалъндж", III ден

Футбол

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Атлетико" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Атлетик" (Билбао)
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Бетис"

Диема спорт 2

17:00 Купа на Англия, финал: "Манчестър Сити" - "Манчестър Юнайтед"
20:30 Първа лига, трета група: "Локомотив 1929" (София) - "Пирин" (Благоевград)

Макс спорт 3

19:00 Серия А: "Ювентус" - "Монца"
21:45 Серия А: "Милан" - "Салернитана"

Диема спорт

20:30 Първа лига, трета група: "Хебър" - "Етър"

Диема спорт 3

20:30 Първа лига, трета група: "Ботев" (Враца) - "Берое"

Нова спорт

21:00 Купа на Германия, финал: "Кайзерслаутерн" - "Байер" (Леверкузен)

Макс спорт 2

22:00 Купа на Франция, финал: "Олимпик" (Лион) - "Пари Сен Жермен"

 

НЕДЕЛЯ, 26 май

Спорт

Диема спорт 2

02:00 Бокс: бойно събитие в Квебек, Кристиан Мбили - Марк Хефрон

Макс спорт 3

03:00 НХЛ: плейофи, Запад, финал, мач №2, "Далас Старс" - "Едмънтън Ойлърс"
14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Словения - Полша
16:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Бразилия - Италия

Диема спорт

03:30 НБА: плейофи, Изток, финал, мач №3, "Индиана Пейсърс" - "Бостън Селтикс"

Евроспорт 1

09:30 Формула Е: Шанхай
13:00 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг
15:00 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг
16:15 Колоездене (мъже): Джиро д`Италия, XXI етап
20:30 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг
21:30 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг

Макс спорт 2

10:35 Moto GP: ГП на Каталуния, загрявка
11:50 Moto 3: ГП на Каталуния, състезание
13:10 Moto 2: ГП на Каталуния, състезание
15:00 Moto GP: ГП на Каталуния, състезание
18:00 Баскетбол: Евролига, мач за 3-то място, "Олимпиакос" - "Фенербахче"
21:00 Баскетбол: Евролига, финал, "Реал" (Мадрид) - "Панатинайкос"

БНТ 3

11:05 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, финали на уредите, индивидуално
14:40 Худ. гимнастика: ЕП в Будапеща, финали на уредите, ансамбли

Евроспорт 2

12:00 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг
14:00 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг
17:00 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг
19:00 Тенис: "Ролан Гарос", I кръг
22:00 Голф: PGA тур, "Чарлз Шуаб Чалъндж", IV ден

Макс спорт 1

12:00 Голф: Открито първенство на Белгия, IV ден
20:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Нидерландия

БНТ 2

14:00 Гимнастика: СК във Варна

Диема спорт 3

16:00 Формула 1: ГП на Монако, състезание

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП в Чехия, мач за 3-то място, Швеция - Канада
21:20 Хокей на лед: СП в Чехия, финал, Чехия - Швейцария

Футбол

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Майорка"
17:15 Ла Лига: "Селта" - "Валенсия"
19:10 Ередивизи, плейоф за Лигата на конференцията, финал: "Утрехт" - "Го Ахед Ийгълс"
22:00 Ла Лига: "Севиля" - "Барселона"

Диема спорт 2

17:00 Чемпиъншип, плейофи, финал: "Лийдс" - "Саутхемптън"

Диема спорт

18:00 Първа лига, първа шестица: "Левски" - "Лудогорец"
20:30 Първа лига, първа шестица: "Локомотив" (Пловдив) - "ЦСКА-София"

Диема спорт 3

18:30 Първа лига, първа шестица: "Черно море" - "Крумовград"

Ринг

19:00 Серия А: "Наполи" - "Лече"

Макс спорт 3

19:00 Серия А: "Аталанта" - "Торино"
21:45 Серия А: "Фрозиноне" - "Удинезе"

Макс спорт 1

22:10 Серия А: "Емполи" - "Рома"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма