Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (19-25 февруари)

19 Февр. 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 19 февруари

Спорт

Диема спорт 3

03:00 НБА: Мач на звездите, Отбор "ЛеБрон" - Отбор "Янис"

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (мъже): Обиколка на ОАЕ, I етап

Макс спорт 1

13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Делрей Бийч, финал

Ринг

14:00 Вдигане на тежести: ЕП в София, кат. 102 кг, мъже
17:00 Вдигане на тежести: ЕП в София, кат. 109 кг, мъже
20:00 Вдигане на тежести: ЕП в София, кат. 87 кг, жени

Макс спорт 2

20:00 НХЛ: "Сейнт Луис Блус" - "Торонто Мейпъл Лийфс"
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро

Евроспорт 1

21:00 Снукър: Шампионат на играчите, I кръг

Макс спорт 3

23:30 НАСКАР: Флорида

Футбол

Диема спорт

16:00 Първа лига: "Лудогорец" - "Черно море"

Нова спорт

18:00 Купа на Азиатската конфедерация, зонален 1/2-финал, реванш: "Ал Нахда" - "Ал Рифа"

Диема спорт 2

18:00 Суперлига: "Астерас" - "Панетоликос"
22:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Кристъл Палас"

Макс спорт 3

21:30 Ла Лига 2: "Тенерифе" - "Елденсе"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Жирона"

Ринг

22:15 Примейра лига: "Морейрензе" - "Спортинг" (Лисабон)

 

ВТОРНИК, 20 февруари

Спорт

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (мъже): Обиколка на ОАЕ, II етап

Ринг

13:00 Вдигане на тежести: ЕП в София, кат. +87 кг, жени
16:00 Вдигане на тежести: ЕП в София, кат. +109 кг, мъже

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Шампионат на играчите, I кръг
21:00 Снукър: Шампионат на играчите, I кръг

Макс спорт 3

18:30 Волейбол (жени): Шампионска лига, 1/4-финал, първи мач, "Вакъфбанк" - "А. Караро Имоко" (Конеляно)

Макс спорт 2

19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, 1/4-финал, първи мач, "Комерскон" (Лодз) - "Алианц Веро Волей" (Милано)
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро

Футбол

Нова спорт

10:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал, реванш: "Кавазаки Фронтале" - "Шандун Тайшан"
18:00 Купа на Азиатската конфедерация, зонален 1/2-финал, реванш: "Ал Кахраба" - "Ал Ахед"
22:00 Трофей на лигата на Англия, 1/2-финал: "Блекпул" - "Питърбъро"

Диема спорт 3

12:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал, реванш: "Поханг Стийлърс" - "Джонбук"

Диема спорт 2

21:30 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Брентфорд"

Макс спорт 3

22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, първи мач: "Интер" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 4

22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, първи мач: ПСВ "Айндховен" - "Борусия" (Дортмунд)

 

СРЯДА, 21 февруари

Спорт

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха

Макс спорт 3

02:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Отава Сенатърс"
13:00 Голф: Африка Чемпиъншип, I ден
17:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, първи мач, "Халкбанк" (Анкара) - "Кучине Лубе" (Чивитанова)
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, първи мач, "Газ Сейлс Дайко" (Пиаченца) - "Ястжембски Венгиел"

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (мъже): Обиколка на ОАЕ, III етап

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Шампионат на играчите, I кръг
21:00 Снукър: Шампионат на играчите, 1/4-финал

Макс спорт 4

18:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, 1/4-финал, първи мач, "Еджзаджъбашъ" - "Савино дел Бене" (Скандичи)
20:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, 1/4-финал, първи мач, "Берлин Рисайклинг" - "Итас Диатек" (Тренто)

Макс спорт 2

18:30 Волейбол (мъже): Чалъндж къп, финал, първи мач, "Проект" (Варшава) - "Веро Волей" (Монца)
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро

Футбол

Диема спорт 3

11:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал, реванш: "Вентфорет Кофу" - "Улсан Хюндай"
20:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал, реванш: "Ал Насър" - "Ал Файха"

Нова спорт

13:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал, реванш: "Йокохама Маринос" - "Банкок"
18:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал, реванш: "Ал Аин" - "Насаф"
22:00 Трофей на лигата на Англия, 1/2-финал: "Брадфорд" - "Уикъмб"

Ринг

19:00 Лига на конференцията, плейоф, реванш: "Гент" - "Макаби" (Хайфа)
22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, първи мач: "Порто" - "Арсенал"

Диема спорт

21:00 ФА Къп за младежи, 1/4-финал: "Милуол" - "Челси"

Диема спорт 2

21:30 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Лутън"

bTV Action

22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, първи мач: "Наполи" - "Барселона"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 22 февруари

Спорт

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха, 1/4-финал
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха, 1/4-финал
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха, 1/4-финал
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Доха, 1/4-финал

Макс спорт 3

05:00 НХЛ: "Едмънтън Ойлърс" - "Бостън Бруинс"
13:00 Голф: Африка Чемпиъншип, II ден

Макс спорт 2

12:00 Голф: Кения Оупън, I ден
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (мъже): Обиколка на ОАЕ, IV етап
17:35 Ски скокове (мъже): СК в Оберстдорф
23:00 Голф: PGA тур, Мексико Оупън, I ден

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Шампионат на играчите, 1/4-финал
21:00 Снукър: Шампионат на играчите, 1/4-финал

Диема спорт 3

19:00 Баскетбол: квалификация за Евро `25, Словения - Украйна
21:00 Баскетбол: квалификация за Евро `25, Испания - Латвия

Нова спорт

20:00 Баскетбол: квалификация за Евро `25, Швеция - България

Диема спорт 2

20:30 Баскетбол: квалификация за Евро `25, Германия - Черна гора

Диема спорт

21:30 Баскетбол: квалификация за Евро `25, Италия - Турция

Футбол

Нова спорт

10:00 Купа на Азиатската конфедерация, зонален 1/2-финал, реванш: "Сентръл Коуст Маринърс" - "Макартър"

bTV Action

19:45 Лига на конференцията, плейоф, реванш: "Лудогорец" - "Сервет"
22:00 Лига Европа, плейоф, реванш: "Олимпик" (Марсилия) - "Шахтьор" (Донецк)

Ринг

19:45 Лига на конференцията, плейоф, реванш: "Будьо/Глимт" - "Аякс"
22:00 Лига Европа, плейоф, реванш: "Спарта" (Прага) - "Галатасарай"

Макс спорт 3

19:45 Лига на конференцията, плейоф, реванш: "Динамо" (Загреб) - "Бетис"
22:00 Лига Европа, плейоф, реванш: "Рома" - "Фейенорд"

Макс спорт 4

19:45 Лига Европа, плейоф, реванш: "Рен" - "Милан"
22:00 Лига на конференцията, плейоф, реванш: "Айнтрахт" (Франкфурт) - "Юнион Сен Жилоа"

Макс спорт 2

21:45 Серия А: "Торино" - "Лацио"

 

ПЕТЪК, 23 февруари

Спорт

Макс спорт 1

00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Доха, 1/2-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Доха, 1/2-финал

Макс спорт 3

02:00 НХЛ: "Детройт Ред Уингс" - "Колорадо Авъланч"
16:00 Голф: Африка Чемпиъншип, III ден

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Сан Антонио Спърс"

Макс спорт 2

12:00 Голф: Кения Оупън, II ден
19:30 Волейбол (мъже) Суперлига, "Нефтохимик" - "Левски София"
21:45 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро, 1/4-финал
23:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро, 1/4-финал
01:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро, 1/4-финал

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (мъже): Обиколка на ОАЕ, V етап
16:30 Ски скокове (мъже): СК в Оберстдорф
23:00 Голф: PGA тур, Мексико Оупън, II ден

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Шампионат на играчите, 1/4-финал
21:00 Снукър: Шампионат на играчите, 1/2-финал

Нова спорт

21:30 Баскетбол: квалификация за Евро `25, Франция - Хърватия

Футбол

Макс спорт 4

02:30 Рекопа Судамерикана, първи мач: "Лига де Кито" - "Флуминензе"
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Виляреал"

Макс спорт 3

13:00 Лига Европа: Жребий за 1/8-финалите
14:00 Лига на конференцията: Жребий за 1/8-финалите
21:45 Серия А: "Болоня" - "Верона"

Диема спорт

15:00 Първа лига: "Ботев" (Враца) - "Пирин" (Благоевград)
17:30 Първа лига: "Ботев" (Пловдив) - "Етър"
22:00 Лига 1: "Мец" - "Олимпик" (Лион)

Нова спорт

19:30 Втора Бундеслига: "Веен" (Висбаден) - "Падерборн"

Диема спорт 3

19:30 Втора Бундеслига: "Холщайн" (Кил) - "Санкт Паули"
21:30 Бундеслига: "Байер" (Леверкузен) - "Майнц 05"

Диема спорт 2

22:00 Чемпиъншип: "Лийдс" - "Лестър"

 

СЪБОТА, 24 февруари

Спорт

Диема спорт 3

02:30 НБА: "Филаделфия Севънтисиксърс" - "Кливланд Кавалиърс"
11:00 Бокс: Топ Ранк, бойно събитие в Токио

Макс спорт 1

04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/2-финал
06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/2-финал
18:30 Сенши: бойна галавечер във Варна

Евроспорт 1

05:20 Суперспорт: Австралия, първо състезание
06:30 Супербайк: Австралия, първо състезание
12:00 Ски (жени): СК във Вал ди Фаса, супер Г
13:30 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Райтералм, крос
14:45 Ски скокове (жени): СК в Хинценбах, малка шанца
16:45 Ски скокове (мъже): СК в Оберстдорф
21:00 Снукър: Шампионат на играчите, 1/2-финал

Макс спорт 2

06:00 ММА: Cage Warriors 166, галавечер в Сан Диего
11:30 Голф: Кения Оупън, III ден
16:15 Ръгби: Шестте нации, Ирландия - Уелс
19:00 Волейбол (мъже) Суперлига, "Дея спорт" - "Монтана"
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро, 1/2-финал
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро, 1/2-финал

Макс спорт 4

07:05 Суперкарс: Батърст, първо състезание

Макс спорт 3

10:00 Голф: Африка Чемпиъншип, IV ден
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Доха, финал

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (мъже): Обиколка на ОАЕ, VI етап
14:30 Колоездене (мъже): Хет Нювсблад
17:00 Колоездене (жени): Хет Нювсблад
20:00 Ски (мъже): СК в Палисейдс Тахо, гигантски слалом, I манш
23:00 Ски (мъже): СК в Палисейдс Тахо, гигантски слалом, II манш
00:00 Голф: PGA тур, Мексико Оупън, III ден

БНТ 3

14:00 Сноуборд (мъже и жени): СК в Криница, паралелен гигантски слалом
18:00 Волейбол (жени): Демакс лига, "Левски София" - "Славия"

Нова спорт

19:00 Супер Ендуро: световен шампионат

Футбол

Диема спорт

12:45 Първа лига: "Локомотив" (Пловдив) - "Хебър"
15:15 Първа лига: "Черно море" - "ЦСКА-София"
17:45 Първа лига: "Левски" - "Арда"

Нова спорт

14:00 Втора Бундеслига: "Кайзерслаутерн" - "Карлсруе"
17:00 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Нотингам Форест"
21:30 Втора Бундеслига: "Магдебург" - "Шалке 04"

Диема спорт 2

14:30 Чемпиъншип: "Хъл Сити" - "Уест Бромич Албиън"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Фулъм"
19:30 Премиър лийг: "Борнемут" - "Манчестър Сити"
22:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Нюкасъл"

Ринг

16:00 Серия А: "Сасуоло" - "Емполи"
19:00 Серия А: "Салернитана" - "Монца"

Диема спорт 3

16:30 Бундеслига: "Щутгарт" - "Кьолн"
19:30 Бундеслига: "Байерн" (Мюнхен) - РБ (Лайпциг)
22:00 Лига 1: "Страсбург" - "Брест"

Макс спорт 4

17:15 Ла Лига: "Барселона" - "Хетафе"
19:30 Ла Лига: "Алавес" - "Майорка"
22:00 Ла Лига: "Алмерия" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 3

21:45 Серия А: "Дженоа" - "Удинезе"

 

НЕДЕЛЯ, 25 февруари

Спорт

Диема спорт 3

03:30 НБА: "Ню Йорк Никс" - "Бостън Селтикс"

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC Fight Night, Брендън Морено - Брандън Ройвал
11:00 Голф: Кения Оупън, IV ден
17:00 Ръгби: Шестте нации, Франция - Италия
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Рио де Жанейро, финал

Макс спорт 1

05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, финал
22:00 НАСКАР: Джорджия

Евроспорт 1

05:20 Суперспорт: Австралия, второ състезание
06:30 Супербайк: Австралия, второ състезание
12:00 Ски (жени): СК във Вал ди Фаса, супер Г
13:30 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Райтералм, крос
15:00 Снукър: Шампионат на играчите, финал (I сесия)
21:00 Снукър: Шампионат на играчите, финал (II сесия)

Макс спорт 4

06:00 Суперкарс: Батърст, второ състезание

Евроспорт 2

12:50 Колоездене (мъже): Обиколка на ОАЕ, VII етап
15:30 Колоездене (мъже): Курие-Брюксел-Курие

БНТ 3

14:00 Сноуборд (мъже и жени): СК в Криница, паралелен гигантски слалом
17:30 Волейбол (жени): Демакс лига, ЦСКА - "Марица"

Макс спорт 3

17:00 Волейбол (мъже) Суперлeга, "Кучине Лубе" (Чивитанова) - "Газ Сейлс Блуенерджи" (Пиаченца)

Нова спорт

17:00 Баскетбол: квалификация за Евро `25, България - Германия
20:00 Баскетбол: квалификация за Евро `25, Черна гора - Швеция

Диема спорт

20:00 НБА: "Филаделфия Севънтисиксърс" - "Милуоки Бъкс"
22:30 НБА: "Финикс Сънс" - "Лос Анджелис Лейкърс"

БНТ 3 / Евроспорт 2

20:00 Ски (мъже): СК в Палисейдс Тахо, слалом, I манш
23:00 Ски (мъже): СК в Палисейдс Тахо, слалом, II манш

Футбол

Диема спорт

12:00 Втора лига: "Марек" - "Беласица"
14:30 Първа лига: "Локомотив 1929" (София) - "Крумовград"
16:45 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Славия"

Макс спорт 3

13:30 Серия А: "Ювентус" - "Фрозиноне"
19:00 Про лига: "Ал Шабаб" - "Ал Насър"
21:45 Серия А: "Милан" - "Аталанта"

Нова спорт

14:00 Лига 1: "Ланс" - "Монако"

Ринг

14:00 Премиършип: "Мадъруел" - "Селтик"
16:00 Серия А: "Каляри" - "Наполи"
19:00 Серия А: "Лече" - "Интер"
21:00 Примейра лига: "Бенфика" - "Портимонензе" (II полувреме)
22:30 Примейра лига: "Рио Аве" - "Спортинг" (Лисабон)

Диема спорт 3

14:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Елферсберг"
16:30 Бундеслига: "Айнтрахт" (Франкфурт) - "Волфсбург"
18:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Хофенхайм"
20:30 Бундеслига: "Аугсбург" - "Фрайбург"

Диема спорт 2

14:30 Втора Бундеслига: "Гройтер Фюрт" - "Нюрнберг"
17:00 Купа на лигата на Англия, финал: "Челси" - "Ливърпул"
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Монпелие"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Кадис" - "Селта"
17:15 Ла Лига: "Бетис" - "Атлетик" (Билбао)
19:30 Ла Лига: "Лас Палмас" - "Осасуна"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Севиля"

Макс спорт 1

15:30 Ередивизи: "Алмере Сити" - "Фейенорд"
17:45 Ередивизи: АЗ "Алкмаар" - "Аякс"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма