Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (17-23 юни)

17 Юни 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 17 юни

Спорт

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
15:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
17:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
19:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (жени): Обиколка на Швейцария, III етап

Футбол

БНТ 1 / БНТ 3

16:00 Евро 2024: Румъния - Украйна

Диема / Диема спорт 3

19:00 Евро 2024: Белгия - Словакия
22:00 Евро 2024: Австрия - Франция

 

ВТОРНИК, 18 юни

Спорт

Диема спорт 2

03:30 НБА: финал, мач №5, "Бостън Селтикс" - "Далас Маверикс"

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
15:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
17:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
19:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (жени): Обиколка на Швейцария, IV етап

Макс спорт 2

17:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Турция

Евроспорт 2

19:30 Фехтовка: ЕП в Базел

Футбол

Диема / Диема спорт 3

19:00 Евро 2024: Турция - Грузия

БНТ 1 / БНТ 3

22:00 Евро 2024: Португалия - Чехия

 

СРЯДА, 19 юни

Спорт

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: финал, мач №5, "Флорида Пантърс" - "Едмънтън Ойлърс"
14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Иран - САЩ
17:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Куба - Сърбия
21:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Италия - Полша

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
15:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
17:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
19:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон

Евроспорт 2

19:00 Фехтовка: ЕП в Базел

Футбол

Диема / Диема спорт 3

16:00 Евро 2024: Хърватия - Албания
22:00 Евро 2024: Шотландия - Швейцария

Диема спорт

17:00 Контрола: "Лудогорец" - "Приморие"

БНТ 1 / БНТ 3

19:00 Евро 2024: Германия - Унгария

 

ЧЕТВЪРТЪК, 20 юни

Спорт

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
15:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
17:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале
19:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале

Макс спорт 4

13:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, 1/4-финал, Китай - Япония
16:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, 1/4-финал, Тайланд - Бразилия

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон

Евроспорт 1

14:00 Колоездене (жени): НШ на Франция, Сен Мартен де Ландел, часовник
16:15 Колоездене (мъже): НШ на Франция, Сен Мартен де Ландел, часовник
20:00 Силов трибой: Световен класически шампионат, Друскининкай

Макс спорт 2

14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Бразилия - САЩ
17:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Италия
21:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Куба - Словения

Евроспорт 2

19:00 Фехтовка: ЕП в Базел
22:00 Голф: PGA тур, "Травълърс Чемпиъншип", I ден

Футбол

БНТ 1 / БНТ 3

16:00 Евро 2024: Словения - Сърбия

Диема / Диема спорт 3

19:00 Евро 2024: Дания - Англия

БНТ 1 / БНТ 3 / Нова / Диема спорт 3

22:00 Евро 2024: Испания - Италия

 

ПЕТЪК, 21 юни

Футбол

Макс спорт 3

03:00 Копа Америка: Аржентина - Канада

БНТ 1 / БНТ 3

16:00 Евро 2024: Словакия - Украйна
19:00 Евро 2024: Полша - Австрия

Диема / Диема спорт 3

22:00 Евро 2024: Нидерландия - Франция

Спорт

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале, 1/4-финал
15:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале, 1/4-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале, 1/4-финал

Макс спорт 4

13:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, 1/4-финал, Италия - САЩ
16:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, 1/4-финал, Полша - Турция

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон, 1/4-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон, 1/4-финал
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон, 1/4-финал

Макс спорт 2

14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Аржентина - Полша
17:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Куба

Диема спорт 2

14:30 Формула 1: ГП на Испания, първа тренировка
18:00 Формула 1: ГП на Испания, втора тренировка

Евроспорт 2

17:30 Фехтовка: ЕП в Базел
22:00 Голф: PGA тур, "Травълърс Чемпиъншип", II ден

Евроспорт 1

19:45 Конен спорт: Лига на нациите, Ротердам, прескачане на препятствия

 

СЪБОТА, 22 юни

Футбол

Макс спорт 3

03:00 Копа Америка: Перу - Чили

Диема / Диема спорт 3

16:00 Евро 2024: Грузия - Чехия

БНТ 1 / БНТ 3

19:00 Евро 2024: Турция - Португалия
22:00 Евро 2024: Белгия - Румъния

Спорт

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: финал, мач №6, "Едмънтън Ойлърс" - "Флорида Пантърс"
14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Аржентина
16:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, 1/2-финал, Бразилия - Япония
22:00 ММА: UFC Fight Night, Робърт Уитакър - Икрам Алискеров

Диема спорт

04:00 Бокс: "Топ Ранк", бойно събитие в Лас Вегас, Рафаел Еспиноса - Серхио Чирино
18:30 ММА: NFC 19, бойно събитие в Есен

Евроспорт 1

12:00 Колоездене (жени): НШ на Испания, Мадрид, общ старт
14:00 Маунтинбайк (жени): СК в Кран Монтана, крос кънтри, късо трасе
14:30 Маунтинбайк (мъже): СК в Кран Монтана, крос кънтри, късо трасе
15:05 Колоездене (жени): НШ на Франция, Сен Мартен де Ландел, общ старт
16:45 Колоездене (жени): НШ на Италия, Тоскана, общ старт

Макс спорт 1

13:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, 1/2-финал, Италия - Полша
15:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон, 1/2-финал
21:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Словения - Италия

Диема спорт 2

13:30 Формула 1: ГП на Испания, трета тренировка
17:00 Формула 1: ГП на Испания, квалификация

Макс спорт 3

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале, 1/2-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале, 1/2-финал

Евроспорт 2

16:40 Фехтовка: ЕП в Базел
20:40 Голф: PGA тур, "Травълърс Чемпиъншип", III ден

 

НЕДЕЛЯ, 23 юни

Футбол

Макс спорт 3

01:00 Копа Америка: Еквадор - Венецуела
04:00 Копа Америка: Мексико - Ямайка

Диема спорт

18:30 Контрола: "Лудогорец" - "Слован" (Братислава)

Макс спорт 4

19:30 Ла Лига 2, финален плейоф, реванш: "Еспаньол" - "Овиедо"

БНТ 1 / БНТ 3

22:00 Евро 2024: Шотландия - Унгария

Диема / Диема спорт 3

22:00 Евро 2024: Швейцария - Германия

Спорт

Макс спорт 2

10:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Франция - Бразилия
13:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, мач за 3-то място
16:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, финал
21:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Сърбия - Словения

Евроспорт 1

12:30 Маунтинбайк (жени): СК в Кран Монтана, олимпийско крос кънтри
14:30 Колоездене (мъже): НШ на Испания, Мадрид, общ старт
15:30 Маунтинбайк (мъже): СК в Кран Монтана, олимпийско крос кънтри
17:00 Колоездене (мъже): НШ на Франция, Сен Мартен де Ландел, общ старт
17:45 Колоездене (мъже): НШ на Италия, Тоскана, общ старт

Макс спорт 1

14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Япония - САЩ
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Лондон, финал
21:30 НАСКАР: Ню Хемпшир

Макс спорт 3

15:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хале, финал

Евроспорт 2

15:00 Силов трибой: Световен класически шампионат, Друскининкай
18:00 Фехтовка: ЕП в Базел
20:15 Голф: PGA тур, "Травълърс Чемпиъншип", IV ден

Диема спорт 2

16:00 Формула 1: ГП на Испания, състезание

 

Последвайте ни и в google news бутон

Ключови думи:

спортна ТВ програма

АНКЕТА "СЕГА"

Колко медала ще спечели България на олимпийските игри в Париж 2024?