Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (15-21 януари)

15 Яну. 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 15 януари

Спорт

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, I кръг
10:00 Тенис: Australian Open, I кръг
21:00 Снукър: Световна Гран при, I кръг

Диема спорт 3

02:00 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Сакраменто Кингс"
21:30 НБА: 360

Евроспорт 2

03:00 Тенис: Australian Open, I кръг
10:00 Тенис: Australian Open, I кръг

Макс спорт 2

03:00 НФЛ: плейофи, НФК уайлд кард, "Детройт Лайънс" - "Лос Анджелис Рамс"
22:00 НХЛ: "Каролина Хърикейнс" - "Лос Анджелис Кингс"

Макс спорт 4

23:20 НФЛ: плейофи, АФК уайлд кард, "Бъфало Билс" - "Питсбърг Стийлърс"

Футбол

Нова спорт

13:30 Купа на Азия: Република Корея - Бахрейн
16:30 Купа на Азия: Индонезия - Ирак
19:30 Купа на Азия: Малайзия - Йордания

Макс спорт 1

16:00 Купа на африканските нации: Сенегал - Гамбия
19:00 Купа на африканските нации: Камерун - Гвинея
22:00 Купа на африканските нации: Алжир - Ангола

БНТ 3 / Макс спорт 4

21:30 FIFA The Best: Церемония по награждаване

Макс спорт 3

21:45 Серия А: "Аталанта" - "Фрозиноне"

 

ВТОРНИК, 16 януари

Спорт

Диема спорт 2

01:00 НБА: "Мемфис Гризлис" - "Голдън Стейт Уориърс"
05:30 НБА: "Лос Анджелис Лейкърс" - "Оклахома Сити Тъндър"

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, I кръг
10:00 Тенис: Australian Open, I кръг
15:30 Снукър: Световна Гран при, I кръг
21:00 Снукър: Световна Гран при, I кръг

Евроспорт 2

03:00 Тенис: Australian Open, I кръг
10:00 Тенис: Australian Open, I кръг
18:45 Ски (жени): СК във Флахау, слалом, I манш
21:30 Ски (жени): СК във Флахау, слалом, II манш

Макс спорт 2

03:00 НФЛ: плейофи, НФК уайлд кард, "Тампа Бей Бъканиърс" - "Филаделфия Ийгълс"
16:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Еджзаджъбашъ" - "Савино дел Бене" (Скандичи)
19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Марица" - "Вашаш"
21:30 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Комерскон" (Лодз) - "Волеро" (Льо Кане)

Макс спорт 3

21:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Алианц Веро Волей" (Милано) - "Вакъфбанк"

Футбол

Макс спорт 1

16:00 Купа на африканските нации: Буркина Фасо - Мавритания
19:00 Купа на африканските нации: Тунис - Намибия
22:00 Купа на африканските нации: Мали - Южна Африка

Нова спорт

16:30 Купа на Азия: Тайланд - Киргизстан
19:30 Купа на Азия: Саудитска Арабия - Оман

Макс спорт 4

20:00 Купа на Турция, 1/16-финал: "Бешикташ" - "Еюпспор"

Ринг

21:45 Серия А: "Ювентус" - "Сасуоло"

Диема спорт 2

21:45 ФА Къп, 1/32-финал, преиграване: "Бристъл Сити" - "Уест Хем"

 

СРЯДА, 17 януари

Спорт

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, II кръг
10:00 Тенис: Australian Open, II кръг
15:30 Снукър: Световна Гран при, I кръг
21:00 Снукър: Световна Гран при, II кръг

Евроспорт 2

03:00 Тенис: Australian Open, II кръг
10:00 Тенис: Australian Open, II кръг
15:05 Сноуборд: СК в Бад Гащайн, паралелен слалом, отборно, двойки
18:15 Ски скокове (мъже): СК в Шчирк, малка шанца

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: "Уинипег Джетс" - "Ню Йорк Айлъндърс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, ЦСКА - "Рилски спортист"
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Кучине Лубе" (Чивитанова) - "Грийнярд" (Маасейк)

Диема спорт 3

04:00 НБА: "Финикс Сънс" - "Сакраменто Кингс"

Макс спорт 3

18:10 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Ихострой" (Ческе Будейовице) - "Лас Палмас"
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Итас" (Тренто) - "Асеко Ресовия" (Жешув)

Макс спорт 4

19:30 Баскетбол: Еврокупа, "Апоел" (Тел Авив) - "Париж"
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Гран Канария" - "Тюрк Телеком" (Анкара)

Футбол

Нова спорт

13:30 Купа на Азия: Ливан - Китай
16:30 Купа на Азия: Таджикистан - Катар

Макс спорт 1

19:00 Купа на африканските нации: Мароко - Танзания
22:00 Купа на африканските нации: Конго - Замбия

Диема спорт 2

21:45 ФА Къп, 1/32-финал, преиграване: "Блекпул" - "Нотингам Форест"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 18 януари

Спорт

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, II кръг
10:00 Тенис: Australian Open, II кръг
15:30 Снукър: Световна Гран при, II кръг
21:00 Снукър: Световна Гран при, 1/4-финали

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Ню Джърси Девълс" - "Монреал Канейдиънс"
19:30 Баскетбол: Евролига, "Анадолу Ефес" - "Барселона"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Макаби" (Тел Авив)

Евроспорт 2

03:00 Тенис: Australian Open, II кръг
10:00 Тенис: Australian Open, II кръг
15:05 Биатлон (мъже): СК в Антхолц, 15 км късо индивидуално
23:00 Голф: PGA тур, Американ Експрес, I ден

Макс спорт 1

09:30 Голф: Дубай Дезърт Класик, I ден

Футбол

Нова спорт

13:30 Купа на Азия: Сирия - Австралия
16:30 Купа на Азия: Индия - Узбекистан
19:30 Купа на Азия: Палестина - ОАЕ

Макс спорт 1

16:00 Купа на африканските нации: Екваториална Гвинея - Гвинея-Бисау
19:00 Купа на африканските нации: Кот д'Ивоар - Нигерия
22:00 Купа на африканските нации: Египет - Гана

Макс спорт 4

16:00 Купа на Турция, 1/16-финал: "Коняспор" - "Гьозтепе"
20:00 Купа на Турция, 1/16-финал: "Галатасарай" - "Юмраниеспор"

Макс спорт 3

21:00 Суперкупа на Италия, 1/2-финал: "Наполи" - "Фиорентина"

Ринг

22:45 Примейра лига: "Визела" - "Спортинг" (Лисабон)

 

ПЕТЪК, 19 януари

Спорт

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, III кръг
10:00 Тенис: Australian Open, III кръг
15:30 Снукър: Световна Гран при, 1/4-финали
18:55 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца
21:00 Снукър: Световна Гран при, 1/2-финали

Евроспорт 2

03:00 Тенис: Australian Open, III кръг
10:00 Тенис: Australian Open, III кръг
12:15 Ски (мъже): СК в Кицбюел, спускане
14:15 Ски бягане (мъже и жени): СК в Оберхоф, спринт
15:05 Биатлон (жени): СК в Антхолц, 12,5 км късо индивидуално
16:45 Ски бягане (мъже и жени): СК в Оберхоф, спринт
23:00 Голф: PGA тур, Американ Експрес, II ден

Макс спорт 2

09:30 Голф: Дубай Дезърт Класик, II ден
21:00 Баскетбол: Евролига, "Монако" - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 1

12:00 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Дея спорт" - "Пирин" (Разлог)
14:30 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Нефтохимик" - ЦСКА
17:30 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Левски София" - "Берое"
20:30 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал, "Монтана" - "Хебър"

Диема спорт 3

14:30 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 50, бойно събитие в Банкок

Футбол

Нова спорт

13:30 Купа на Азия: Ирак - Япония
16:30 Купа на Азия: Виетнам - Индонезия
19:30 Купа на Азия: Хонконг - Иран
21:30 Серия Б: "Сампдория" - "Парма"

Макс спорт 2

16:00 Купа на африканските нации: Кабо Верде - Мозамбик
19:00 Купа на африканските нации: Сенегал - Камерун

Диема спорт

19:30 Втора Бундеслига: "Карлсруе" - "Оснабрюк"

Диема спорт 3

19:30 Втора Бундеслига: "Холщайн" (Кил) - "Айнтрахт" (Брауншвайг)
21:30 Бундеслига: "Майнц 05" - "Унион" (Берлин)

Макс спорт 3

21:00 Суперкупа на Италия, 1/2-финал: "Интер" - "Лацио"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Алавес" - "Кадис"

Диема спорт 2

22:00 Чемпиъншип: "Съндърланд" - "Хъл Сити"

Ринг

22:15 Примейра лига: "Бенфика" - "Боавища"

 

СЪБОТА, 20 януари

Спорт

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, III кръг
10:00 Тенис: Australian Open, III кръг
15:30 Биатлон: СК в Антхолц, смесена щафета
17:00 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца, отборно
19:15 Сноуборд (мъже и жени): СК в Лаакс, халфпайп
21:00 Снукър: Световна Гран при, 1/2-финали

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Минесота Уайлд"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - "Черноморец"
23:45 НФЛ: плейофи, АФК дивизии, "Балтимор Рейвънс" - "Хюстън Тексънс"

Диема спорт 3

02:00 НБА: "Шарлът Хорнетс" - "Сан Антонио Спърс"
21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Ховентут" - "Уникаха"

Евроспорт 2

03:00 Тенис: Australian Open, III кръг
10:00 Тенис: Australian Open, III кръг
12:15 Ски (мъже): СК в Кицбюел, спускане
14:00 Ски (жени): СК в Ясна, гигантски слалом, II манш
16:00 Колоездене (жени): Чалъндж Майорка
23:00 Голф: PGA тур, Американ Експрес, III ден

Макс спорт 1

09:00 Голф: Дубай Дезърт Класик, III ден
16:00 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/2-финал
19:00 Волейбол (мъже): Купа на България, 1/2-финал

Нова спорт / Диема спорт 3

13:00 Сноуборд (мъже и жени): СК в Пампорово, паралелен слалом

Нова спорт

19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Гран Канария" - "Мурсия"

Диема спорт

19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Обрадойро" - "Тенерифе"
21:00 Бокс: Топ Ранк, бойно събитие в Ливърпул

Диема спорт 2

22:00 НБА: "Детройт Пистънс" - "Милуоки Бъкс"

Футбол

Диема спорт

14:00 Контрола: "ЦСКА-София" - "Корона"

Диема спорт 2

14:30 Премиър лийг: "Арсенал" - "Кристъл Палас"
17:00 Чемпиъншип: "Бристъл Сити" - "Уотфорд"
19:30 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Нотингам Форест"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Лас Палмас"
17:15 Ла Лига: "Виляреал" - "Майорка"
19:30 Ла Лига: "Валенсия" - "Атлетик" (Билбао)
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Реал Сосиедад"

Макс спорт 2

16:00 Купа на африканските нации: Алжир - Буркина Фасо
21:45 Купа на Франция, 1/16-финал: "Орлеан" - "Пари Сен Жермен"

Диема спорт 3

16:30 Бундеслига: "Кьолн" - "Борусия" (Дортмунд)
19:30 Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Байер" (Леверкузен)

Нова спорт

16:30 Бундеслига: "Бохум" - "Щутгарт"
21:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Хамбургер"

Макс спорт 3

19:00 Серия А: "Рома" - "Верона"
21:45 Серия А: "Удинезе" - "Милан"

Макс спорт 1

22:00 Купа на африканските нации: Тунис - Мали

Ринг

22:30 Примейра лига: "Порто" - "Морейрензе"

 

НЕДЕЛЯ, 21 януари

Спорт

Евроспорт 1

02:00 Тенис: Australian Open, 1/8-финали
10:00 Тенис: Australian Open, 1/8-финали
15:30 Снукър: Световна Гран при, финал (I сесия)
21:00 Снукър: Световна Гран при, финал (II сесия)

Евроспорт 2

03:00 Тенис: Australian Open, 1/8-финали
10:15 Ски (жени): СК в Ясна, слалом, I манш
11:15 Ски (мъже): СК в Кицбюел, слалом, I манш
13:00 Ски (жени): СК в Ясна, слалом, II манш
14:15 Ски (мъже): СК в Кицбюел, слалом, II манш
15:30 Биатлон (жени): СК в Антхолц, 12,5 км масов старт
16:55 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца
23:00 Голф: PGA тур, Американ Експрес, IV ден

Макс спорт 3

03:00 НФЛ: плейофи, НФК дивизии, "Сан Франциско Фортинайнърс" - "Грийн Бей Пакърс"
19:00 Волейбол (мъже): Суперлега, "Кучине Лубе" (Чивитанова) - "Алианц" (Милано)

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC 297, Шон Стрикланд - Дрикъс дю Плеси
13:00 Баскетбол: НБЛ, "Спартак" (Плевен) - ЦСКА
22:00 НФЛ: плейофи, НФК дивизии, "Детройт Лайънс" - "Тампа Бей Бъканиърс"

Макс спорт 1

09:00 Голф: Дубай Дезърт Класик, IV ден
15:30 Волейбол (мъже): Висша лига, финал
19:00 Волейбол (мъже): Купа на България, финал

Нова спорт / Диема спорт 3

13:00 Сноуборд (мъже и жени): СК в Пампорово, паралелен слалом

Нова спорт

19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Билбао"

Диема спорт

22:30 НБА: "Лос Анджелис Клипърс" - "Бруклин Нетс"

Футбол

Макс спорт 3

13:15 Ередивизи: "Утрехт" - ПСВ "Айндховен"
16:00 Серия А: "Емполи" - "Монца"
22:00 Купа на Франция, 1/16-финал: "Рен" - "Олимпик" (Марсилия)

Ринг

13:30 Серия А: "Фрозиноне" - "Каляри"
19:00 Серия А: "Салернитана" - "Дженоа"
21:45 Серия А: "Лече" - "Ювентус"

Диема спорт

14:00 Чемпиъншип: "Лийдс" - "Престън Норт Енд"
16:00 Премиър лийг: "Шефилд Юнайтед" - "Уест Хем"
18:30 Премиър лийг: "Борнемут" - "Ливърпул"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Осасуна" - "Хетафе"
17:15 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Алмерия"
19:30 Ла Лига: "Бетис" - "Барселона"
22:00 Ла Лига: "Жирона" - "Севиля"

Макс спорт 2

15:30 Ередивизи: "Витес" - "Фейенорд"
17:45 Ередивизи: "Аякс" - "Валвайк"

Диема спорт 2

16:00 Контрола: "Левски" - "Олександрия"
18:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Аугсбург"
20:30 Суперлига на Гърция: "Арис" - "Олимпиакос"

Диема спорт 3

16:30 Контрола: "Лудогорец" - "Шахтьор" (Донецк)
19:30 Купа на Азия: Киргизстан - Саудитска Арабия

Нова спорт

16:30 Бундеслига: "Байерн" (Мюнхен) - "Вердер" (Бремен)

Макс спорт 1

22:00 Купа на африканските нации: Южна Африка - Намибия

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма