Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (11-17 март)

11 Март 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 11 март

Футбол

Диема спорт

17:30 Първа лига: "Пирин" (Благоевград)  - "Хебър"

Нова спорт

21:00 Шампионска лига на Азия, 1/4-финал, реванш: "Ал Насър" - "Ал Аин"

Макс спорт 2

21:30 Ла Лига 2: "Аморебиета" - "Леганес"

Ринг

21:45 Серия А: "Лацио" - "Удинезе"

Диема спорт 2

22:00 Премиър лийг: "Челси" - "Нюкасъл"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Алмерия" - "Севиля"

Спорт

Макс спорт 1

20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
00:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
03:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
05:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс

 

ВТОРНИК, 12 март

Футбол

Нова спорт

12:00 Шампионска лига на Азия, 1/4-финал, реванш: "Улсан" - "Джонбук Моторс"
21:00 Шампионска лига на Азия, 1/4-финал, реванш: "Ал Итихад" - "Ал Хилал"

Диема спорт 3

21:30 Купа на Германия, 1/4-финал: "Саарбрюкен" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)

Макс спорт 3

22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, реванш: "Барселона" - "Наполи"

Макс спорт 4

22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, реванш: "Арсенал" - "Порто"

Диема спорт 2

22:00 Англия, Лига 1: "Болтън" - "Оксфорд"

Спорт

Евроспорт 1

12:25 Ски бягане (мъже и жени): СК в Драмен, спринт
14:45 Ски бягане (мъже и жени): СК в Драмен, спринт
16:45 Ски скокове (мъже): СК в Трондхайм, малка шанца
18:50 Ски скокове (жени): СК в Трондхайм, малка шанца

Макс спорт 1

20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
00:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
03:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс

Макс спорт 2

21:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, 1/2-финал, първи мач, "Алианц Веро Волей" (Милано) - "Фенербахче"
02:00 НХЛ: "Далас Старс" - "Флорида Пантърс"

 

СРЯДА, 13 март

Спорт

Диема спорт 3

04:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Милуоки Бъкс"

Евроспорт 2

13:15 Колоездене (жени): Нокере Курсе
15:20 Колоездене (мъже): Милано-Торино
17:00 Колоездене (мъже): Нокере Курсе

Евроспорт 1

16:45 Ски скокове (мъже): СК в Трондхайм, голяма шанца
19:05 Ски скокове (жени): СК в Трондхайм, голяма шанца

Макс спорт 2

18:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Берое" - "Левски София"
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, 1/2-финал, първи мач, "Итас Диатек" (Тренто) - "Кучине Лубе" (Чивитанова)
01:30 НХЛ: "Уинипег Джетс" - "Нашвил Предатърс"

Макс спорт 4

19:30 Баскетбол: Еврокупа, 1/4-финал, "Апоел" (Тел Авив) - "Бешикташ"
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, 1/2-финал, първи мач, "Ястжембски Венгиел" - "Зираат Банк"

Макс спорт 3

20:00 Волейбол (жени): Купа на CEV, финал, първи мач, НЮК - "Киери `76"

Макс спорт 1

20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
00:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс
03:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс

Футбол

Нова спорт

10:00 Купа на Азиатската конфедерация, интерзонален 1/2-финал, реванш: "Тайчун Футуро" - "Абдиш-Ата"
22:00 Англия, Лига 1: "Питърбъро" - "Стивънидж"

Диема спорт 3

12:00 Шампионска лига на Азия, 1/4-финал, реванш: "Йокохама Маринос" - "Шандун Тайшан"

Макс спорт 3

17:00 Младежка Шампионска лига, 1/4-финал: "Милан" - "Реал" (Мадрид)
22:10 Купа на Франция, 1/4-финал: "Пари Сен Жермен" - "Ница"

Диема спорт 2

21:30 Премиър лийг: "Борнемут" - "Лутън"

bTV Action

22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, реванш: "Атлетико" (Мадрид) - "Интер"

Ринг

22:00 Шампионска лига, 1/8-финал, реванш: "Борусия" (Дортмунд) - ПСВ "Айндховен"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 14 март

Футбол

Макс спорт 4

02:30 Копа Либертадорес, плейоф, реванш: "Брагантино" - "Ботафого"
19:45 Лига на конференцията, 1/8-финал, реванш: ПАОК - "Динамо" (Загреб)
22:00 Лига Европа, 1/8-финал, реванш: "Аталанта" - "Спортинг" (Лисабон)

Нова спорт

12:00 Купа на Азиатската конфедерация, интерзонален 1/2-финал, реванш: "Одиша" - "Сентръл Коуст Маринърс"
22:00 Англия, Лига 2: "Салфорд" - "Стокпорт"

bTV Action

19:45 Лига Европа, 1/8-финал, реванш: "Уест Хем" - "Фрайбург"
22:00 Лига на конференцията, 1/8-финал, реванш: "Астън Вила" - "Аякс"

Ринг

19:45 Лига Европа, 1/8-финал, реванш: "Рейнджърс" - "Бенфика"
22:00 Лига Европа, 1/8-финал, реванш: "Байер" (Леверкузен) - "Карабах"

Макс спорт 3

19:45 Лига Европа, 1/8-финал, реванш: "Славия" (Прага) - "Милан"
22:00 Лига Европа, 1/8-финал, реванш: "Ливърпул" - "Спарта" (Прага)

Спорт

Диема спорт 3

04:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Лос Анджелис Лейкърс"

Евроспорт 2

15:00 Колоездене (мъже): ГП на Денен
18:30 Голф: PGA тур, Шампионат на играчите, I ден

Евроспорт 1

18:25 Биатлон (жени): СК в Кенмор, 7,5 км спринт

Макс спорт 2

19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Валенсия"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Партизан"
01:00 НХЛ: "Монреал Канейдиънс" - "Бостън Бруинс"

Макс спорт 1

20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/4-финал
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/4-финал
00:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/4-финал
03:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/4-финал

 

ПЕТЪК, 15 март

Футбол

Макс спорт 4

02:30 Копа Либертадорес, плейоф, реванш: "Насионал" - "Олуейс Реди"
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Кадис"

bTV Action / Макс спорт 3

13:00 Шампионска лига: Жребий за 1/4-финалите и 1/2-финалите

Диема спорт

13:45 Втора лига: "Литекс" - "Спартак" (Плевен)
16:15 Първа лига: "Берое" - "Ботев" (Враца)
18:45 Първа лига: "Черно море" - "ЦСКА 1948"

Нова спорт

19:30 Втора Бундеслига: "Оснабрюк" - "Фортуна" (Дюселдорф)
21:30 Серия Б: "Палермо" - "Венеция"

Диема спорт 3

19:30 Втора Бундеслига: "Падерборн" - "Айнтрахт" (Брауншвайг)
21:30 Бундеслига: "Кьолн" - РБ (Лайпциг)

Макс спорт 3

21:00 Про лига: "Ал Ахли" - "Ал Насър"

Ринг

21:45 Серия А: "Емполи" - "Болоня"

Диема спорт 2

22:00 Лига 1: "Тулуза" - "Олимпик" (Лион)

Спорт

Макс спорт 2

13:00 Баскетбол: Купа на България, 1/4-финал, "Балкан" - "Черно море"
15:30 Баскетбол: Купа на България, 1/4-финал, "Спартак" (Плевен) - "Ямбол"
18:00 Баскетбол: Купа на България, 1/4-финал, "Рилски спортист" - "Академик" (Пловдив)
20:30 Баскетбол: Купа на България, 1/4-финал, "Черноморец" - ЦСКА
23:00 ММА: Cage Warriors 167

Евроспорт 1

13:10 Ски бягане (мъже и жени): СК във Фалун, спринт
15:30 Ски бягане (мъже и жени): СК във Фалун, спринт
17:30 Ски полети (мъже): СК във Викерсунд
18:30 Биатлон (мъже): СК в Кенмор, 10 км спринт
20:00 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Тин, биг еър

Евроспорт 2

15:30 Колоездене (мъже): Бреден Коксайде Класик
18:30 Голф: PGA тур, Шампионат на играчите, II ден

Макс спорт 1

21:30 Баскетбол: Евролига, "Виртус" (Болоня) - "Реал" (Мадрид)

 

СЪБОТА, 16 март

Спорт

Диема спорт 3

02:30 НБА: "Сан Антонио Спърс" - "Денвър Нъгетс"

Евроспорт 1

09:45 Ски (мъже): СК в Заалбах, финали, гигантски слалом, I манш
11:15 Ски (жени): СК в Заалбах, финали, слалом, I манш
12:45 Ски (мъже): СК в Заалбах, финали, гигантски слалом, II манш
14:15 Ски (жени): СК в Заалбах, финали, слалом, II манш
15:15 Ски бягане (мъже): СК във Фалун, 10 км
16:10 Северна комбинация: СК в Трондхайм, 4х5 км щафета, двойки
17:00 Ски полети (мъже): СК във Викерсунд
18:45 Формула Е: Сао Пауло
21:30 Конен спорт: Сот Ермес, Париж
23:00 Биатлон (мъже): СК в Кенмор, 12,5 км преследване

Евроспорт 2

10:50 Колоездене (мъже): Милано-Сан Ремо
18:55 Биатлон (жени): СК в Кенмор, 10 км преследване
20:00 Голф: PGA тур, Шампионат на играчите, III ден

Макс спорт 2

16:00 Баскетбол: Купа на България, 1/2-финал
19:00 Баскетбол: Купа на България, 1/2-финал
22:00 Ръгби: Шестте нации, Франция - Англия
01:00 ММА: UFC Fight Night, Тай Туиваса - Марчин Тибура

БНТ 3

18:00 Волейбол (жени): Демакс лига, "Славия" - ЦСКА

Макс спорт 1

18:00 Волейбол (мъже): Суперлига, ЦСКА - "Левски София"
22:30 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/2-финал
00:30 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/2-финал

Макс спорт 3

19:00 Волейбол (мъже): Суперлега, 1/4-финал, мач №3, "Газ Сейлс Блуенерджи" (Пиаченца) - "Алианц" (Милано)
01:00 НХЛ: "Торонто Мейпъл Лийфс" - "Каролина Хърикейнс"

Диема спорт

23:00 НБА: "Хюстън Рокетс" - "Кливланд Кавалиърс"
02:30 НБА: "Лос Анджелис Лейкърс" - "Голдън Стейт Уориърс"

Футбол

Нова спорт

10:00 Купа на Азия за девойки (до 20 г.), мач за трето място: Австралия - Република Корея
14:30 Чемпиъншип: "Суонзи" - "Кардиф"
17:00 Премиър лийг: "Бърнли" - "Брентфорд"
19:30 Бундеслига: "Хофенхайм" - "Щутгарт"
21:30 Втора Бундеслига: "Хановер" - "Кайзерслаутерн"

Диема спорт

12:45 Първа лига: "Славия" - "Локомотив" (Пловдив)
15:15 Първа лига: "Етър" - "Левски"
17:45 Първа лига: "Лудогорец" - "Локомотив 1929" (София)

Диема спорт 3

14:00 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Санкт Паули"
16:30 Бундеслига: "Дармщат" - "Байерн" (Мюнхен)
19:30 ФА Къп, 1/4-финал: "Манчестър Сити" - "Нюкасъл"

Диема спорт 2

14:15 ФА Къп, 1/4-финал: "Уулвърхемптън" - "Ковънтри"
17:00 Премиър лийг: "Лутън" - "Нотингам Форест"
19:30 Премиър лийг: "Фулъм" - "Тотнъм"
22:00 Лига 1: "Ланс" - "Ница"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Майорка" - "Гранада"
17:15 Ла Лига: "Осасуна" - "Реал" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Хетафе" - "Жирона"
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Алавес"

Ринг

16:00 Серия А: "Монца" - "Каляри"
22:30 Примейра лига: "Порто" - "Визела"

Макс спорт 3

21:45 Серия А: "Фрозиноне" - "Лацио"

 

НЕДЕЛЯ, 17 март

Спорт

Диема спорт 3

04:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Ню Йорк Никс"
19:00 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Финикс Сънс"

Евроспорт 1

09:45 Ски (жени): СК в Заалбах, финали, гигантски слалом, I манш
11:15 Ски (мъже): СК в Заалбах, финали, слалом, I манш
12:45 Ски (жени): СК в Заалбах, финали, гигантски слалом, II манш
14:15 Ски (мъже): СК в Заалбах, финали, слалом, II манш
15:15 Ски бягане (мъже): СК във Фалун, 20 км масов старт
16:15 Ски полети (мъже): СК във Викерсунд
17:15 Ски полети (мъже): СК във Викерсунд
18:20 Ски полети (мъже): СК във Викерсунд
19:00 Биатлон (жени): СК в Кенмор, 12,5 км масов старт
20:00 Конен спорт: СК в Окала
23:05 Биатлон (мъже): СК в Кенмор, 15 км масов старт

Евроспорт 2

10:20 Северна комбинация (жени): СК в Трондхайм
11:00 Ски полети (жени): СК във Викерсунд
12:00 Ски бягане (жени): СК във Фалун, 10 км масов старт
13:05 Северна комбинация (мъже): СК в Трондхайм, голяма шанца
15:30 Колоездене (жени): Трофео Алфредо Бинда
17:00 Колоездене (мъже): Шоле-Паи де ла Лоар
18:30 Голф: PGA тур, Шампионат на играчите, IV ден

Макс спорт 2

18:00 Баскетбол: Купа на България, финал
21:30 НАСКАР: Бристол, Тенеси

Макс спорт 1

19:00 Волейбол (мъже): Суперлега, 1/4-финал, мач №3, "Кучине Лубе" (Чивитанова) - "Минт Веро Волей" (Монца)
23:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, финал

Диема спорт

21:30 НБА: "Далас Маверикс" - "Денвър Нъгетс"

Макс спорт 3

23:55 НХЛ: "Питсбърг Пенгуинс" - "Детройт Ред Уингс"

Футбол

Диема спорт

12:45 Първа лига: "Крумовград" - "Пирин" (Благоевград)
15:15 Първа лига: "Хебър" - "Арда"
17:45 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Ботев" (Пловдив)

Ринг

13:30 Серия А: "Ювентус" - "Дженоа"
19:00 Серия А: "Аталанта" - "Фиорентина"
21:00 Примейра лига: "Каза Пиа" - "Бенфика" (II полувреме)
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Боавища"

Диема спорт 2

14:00 Лига 1: "Брест" - "Лил"
17:30 ФА Къп, 1/4-финал: "Манчестър Юнайтед" - "Ливърпул"

Нова спорт

14:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Веен" (Висбаден)
16:30 Бундеслига: "Фрайбург" - "Байер" (Леверкузен)
18:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Айнтрахт" (Франкфурт)

Диема спорт 3

14:45 ФА Къп, 1/4-финал: "Челси" - "Лестър"
17:00 Чемпиъншип: "Лийдс" - "Милуол"
21:45 Лига 1: "Монпелие" - "Пари Сен Жермен"

Макс спорт 4

15:00 Ла Лига: "Севиля" - "Селта"
17:15 Ла Лига: "Виляреал" - "Валенсия"
19:30 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Бетис"
22:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Барселона"

Макс спорт 1

15:30 Ередивизи: "Хееренвеен" - "Фейенорд"
21:00 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Твенте"

Макс спорт 3

16:00 Серия А: "Верона" - "Милан"
19:00 Серия А: "Рома" - "Сасуоло"
21:45 Серия А: "Интер" - "Наполи"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма