Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (10-16 юни)

10 Юни 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 10 юни

Спорт

Диема спорт 2

03:00 НБА: финал, мач №2, "Бостън Селтикс" - "Далас Маверикс"

БНТ 3

11:30 Лека атлетика: ЕП в Рим
21:00 Лека атлетика: ЕП в Рим, финали

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош

Диема спорт

21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, финал, мач №2, "Реал" (Мадрид) - "Мурсия"

Футбол

Нова спорт

19:00 Контрола: Сан Марино - Кипър

Диема спорт 2

19:00 Контрола: Чехия - Северна Македония
21:45 Контрола: Полша - Турция

Диема спорт 3

21:45 Контрола: Нидерландия - Исландия

 

ВТОРНИК, 11 юни

Спорт

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: финал, мач №2, "Флорида Пантърс" - "Едмънтън Ойлърс"
15:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, България - Китай

БНТ 3

11:00 Лека атлетика: ЕП в Рим
21:00 Лека атлетика: ЕП в Рим, финали

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош

Футбол

Диема спорт 2

17:00 Контрола: Азербайджан - Казахстан
19:00 Контрола: Малта - Гърция
21:45 Контрола: Северна Ирландия - Андора

Диема спорт

19:00 Балтийска купа, финал: Литва - Естония

Диема спорт 3

19:00 Контрола: Молдова - Украйна
21:45 Контрола: Португалия - Ирландия

 

СРЯДА, 12 юни

Спорт

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош

Макс спорт 2

12:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Турция - Тайланд
15:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, Бразилия - Полша

Евроспорт 1

14:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Словения, I етап
17:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Белгия, I етап
19:45 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", квалификация
22:45 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", втора тренировка

Евроспорт 2

14:45 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", първа тренировка

БНТ 3

21:30 Лека атлетика: ЕП в Рим, финали

Диема спорт

21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, финал, мач №3, "Мурсия" - "Реал" (Мадрид)

Футбол

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига 2, 1/2-финален плейоф, реванш: "Ейбар" - "Овиедо"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 13 юни

Спорт

Диема спорт 2

03:30 НБА: финал, мач №3, "Далас Маверикс" - "Бостън Селтикс"

Макс спорт 2

08:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, България - Тайланд
12:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Германия - Бразилия

БНТ 3

09:45 Модерен петобой (жени): СП в Джънджоу, 1/2-финал
12:30 Модерен петобой (жени): СП в Джънджоу, 1/2-финал

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош

Евроспорт 1

14:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Словения, II етап
16:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Белгия, II етап
20:45 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", хиперпол
22:45 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", четвърта тренировка

Евроспорт 2

15:45 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", трета тренировка

Футбол

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига 2, 1/2-финален плейоф, реванш: "Еспаньол" - "Спортинг" (Хихон)

 

ПЕТЪК, 14 юни

Спорт

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: финал, мач №3, "Едмънтън Ойлърс" - "Флорида Пантърс"
08:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, България - Бразилия
15:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, Китай - Германия

БНТ 3

09:45 Модерен петобой (мъже): СП в Джънджоу, 1/2-финал
12:30 Модерен петобой (мъже): СП в Джънджоу, 1/2-финал

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт, 1/4-финал
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт, 1/4-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт, 1/4-финал

Макс спорт 3

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош, 1/4-финал
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош, 1/4-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош, 1/4-финал

Евроспорт 1

14:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Словения, III етап
16:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Белгия, III етап
18:00 Маунтинбайк (жени): СК във Вал ди Соле, крос кънтри, късо трасе
18:45 Маунтинбайк (мъже): СК във Вал ди Соле, крос кънтри, късо трасе

Футбол

БНТ 1 / БНТ 3 / Нова / Диема спорт 3

21:45 Евро 2024: церемония по откриване
22:00 Евро 2024: Германия - Шотландия

 

СЪБОТА, 15 юни

Спорт

Диема спорт

03:00 Бокс без ръкавици: BYB 27, бойно събитие в Джаксънвил, Флорида

Диема спорт 2

03:30 НБА: финал, мач №4, "Далас Маверикс" - "Бостън Селтикс"

Макс спорт 2

08:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, Доминиканска република - България
11:00 ERC: рали "Швеция", SS13 Мьолнбака 1
13:20 Волейбол (жени): Лига на нациите, Япония - Сърбия
17:00 ERC: рали "Швеция", SS17 Мьолнбака 2, бонус етап

Макс спорт 1

08:30 Суперкарс: Дарвин, първо състезание
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт, 1/2-финал
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт, 1/2-финал

Макс спорт 3

09:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, Италия - САЩ
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош, 1/2-финал
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош, 1/2-финал

БНТ 3

09:40 Модерен петобой (жени): СП в Джънджоу, финал
11:30 Модерен петобой (мъже): СП в Джънджоу, финал

Евроспорт 2

11:50 Колоездене (жени): Обиколка на Швейцария, I етап
14:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Словения, IV етап
16:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Белгия, IV етап

Евроспорт 1

12:45 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман", загрявка
14:45 Супербайк: Мизано, първо състезание
16:00 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман"

Макс спорт 4

15:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, Китай - Турция

Футбол

Диема / Диема спорт 3

16:00 Евро 2024: Унгария - Швейцария
22:00 Евро 2024: Италия - Албания

БНТ 1 / БНТ 3

19:00 Евро 2024: Испания - Хърватия

 

НЕДЕЛЯ, 16 юни

Спорт

Диема спорт

02:30 Кикбокс: WGP 76, бойно събитие в Куяба, Бразилия

Макс спорт 1

03:00 НХЛ: финал, мач №4, "Едмънтън Ойлърс" - "Флорида Пантърс"
08:30 Суперкарс: Дарвин, второ състезание
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Щутгарт, финал

Евроспорт 1

04:00 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, "24 часа на Льо Ман"

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC Fight Night, Алекс Перес - Тацуро Тайра
12:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Турция - Бразилия
15:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, Китай - Полша

Евроспорт 2

11:45 Маунтинбайк (жени): СК във Вал ди Соле, олимпийско крос кънтри
14:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Словения, V етап
16:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Белгия, V етап

Макс спорт 4

12:45 Волейбол (жени): Лига на нациите, Япония - САЩ

Макс спорт 3

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хертогенбош, финал

Футбол

БНТ 1 / БНТ 3

16:00 Евро 2024: Полша - Нидерландия
22:00 Евро 2024: Сърбия - Англия

Диема / Диема спорт 3

19:00 Евро 2024: Словения - Дания

Макс спорт 4

19:30 Ла Лига 2, финален плейоф, първи мач: "Овиедо" - "Еспаньол"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма