Медия без
политическа реклама

Футболна и спортна ТВ седмица (1-7 април)

01 Апр. 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 1 април

Спорт

Диема спорт 2

01:00 НБА: "Бруклин Нетс" - "Лос Анджелис Лейкърс"

Макс спорт 2

02:00 НАСКАР: Вирджиния
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Черноморец" - "Спартак" (Плевен)

Евроспорт 1

14:30 Колоездене (жени): Обиколка на Мускрон
16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Баския, I етап
20:00 Кърлинг (мъже): СП в Шафхаузен, Италия - Южна Корея

Макс спорт 1

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън

Футбол

Ринг

13:30 Серия А: "Болоня" - "Салернитана"
16:00 Серия А: "Сасуоло" - "Удинезе"
21:45 Серия А: "Интер" - "Емполи"

Диема спорт 2

14:30 Чемпиъншип: "Лестър" - "Норич"
17:00 Чемпиъншип: "Стоук Сити" - "Хъдърсфилд"
19:30 Чемпиъншип: "Ипсуич" - "Саутхемптън"
22:00 Чемпиъншип: "Лийдс" - "Хъл Сити"

Нова спорт

16:00 Серия Б: "Парма" - "Катандзаро"

Макс спорт 3

16:00 Серия А: "Каляри" - "Верона"
19:00 Серия А: "Лече" - "Рома"
22:00 Про лига: "Ал Ахли" - "Ал Итихад"

Диема спорт

16:30 Втора лига: "Янтра" - "Монтана"

Диема спорт 3

17:00 Чемпиъншип: "Ковънтри" - "Кардиф"
21:30 Серия Б: "Сампдория" - "Тернана"

Макс спорт 4

22:00 Ла Лига: "Виляреал" - "Атлетико" (Мадрид)

 

ВТОРНИК, 2 април

Спорт

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Тампа Бей Лайтнинг" - "Детройт Ред Уингс"

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън

Евроспорт 1

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Баския, II етап

БНТ 3

18:00 Волейбол (жени): Демакс лига, 1/2-финал, мач №2, "Левски София" - ЦСКА

Футбол

Диема спорт

17:00 Първа лига: "Етър" - "Арда"
19:30 Първа лига: "Славия" - "Пирин" (Благоевград)
22:15 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Тотнъм"

Макс спорт 4

21:00 Ередивизи: "Екселсиор" - ПСВ "Айндховен"

Диема спорт 2

21:30 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Евертън"

Диема спорт 3

21:30 Премиър лийг: "Нотингам" - "Фулъм"

Нова спорт

21:45 Купа на Германия, 1/2-финал: "Саарбрюкен" - "Кайзерслаутерн"

Макс спорт 2

21:45 Купа на Франция, 1/2-финал: "Олимпик" (Лион) - "Валансиен"

Макс спорт 3

22:00 Купа на Италия, 1/2-финал, първи мач: "Ювентус" - "Лацио"

 

СРЯДА, 3 април

Футбол

Макс спорт 4

01:00 Копа Либертадорес: "Милионариос" - "Фламенго"

Диема спорт

14:30 Първа лига: "Крумовград" - "Хебър"
17:00 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Локомотив" (Пловдив)
19:30 Първа лига: "Лудогорец" - "Левски"
22:15 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Астън Вила"

Диема спорт 3

19:30 Суперлига, плейофи: ПАОК - "Ламия"
21:45 Купа на Германия, 1/2-финал: "Байер" (Леверкузен) - "Фортуна" (Дюселдорф)

Нова спорт

21:30 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Брайтън"

Диема спорт 2

21:30 Премиър лийг: "Арсенал" - "Лутън"

Макс спорт 3

22:00 Купа на Италия, 1/2-финал, първи мач: "Фиорентина" - "Аталанта"

Макс спорт 2

22:10 Купа на Франция, 1/2-финал: "Пари Сен Жермен" - "Рен"

Спорт

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Лос Анджелис Клипърс"

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Вегас Голдън Найтс" - "Ванкувър Кенъкс"
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, 1/2-финал, мач №1, "Дея спорт" - ЦСКА

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън

Евроспорт 1

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Баския, III етап
20:00 Кърлинг (мъже): СП в Шафхаузен, Япония - Шотландия

Макс спорт 4

21:30 Волейбол (мъже): Суперлега, 1/2-финал, мач №2, "Минт Веро Волей" (Монца) - "Итас Диатек" (Тренто)

 

ЧЕТВЪРТЪК, 4 април

Футбол

Макс спорт 4

01:00 Копа Судамерикана: "Куяба" - "Ланус"
03:30 Копа Либертадорес: "Сан Лоренцо" - "Палмейрас"
21:00 Ла Лига: "Гранада" - "Валенсия"

Диема спорт

14:30 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Ботев" (Враца)
17:00 Първа лига: "Берое" - "Ботев" (Пловдив)
19:30 Първа лига: "Черно море" - "Локомотив 1929" (София)

Макс спорт 3

19:45 Ередивизи: "Волендам" - "Фейенорд"
22:00 Ередивизи: "Аякс" - "Гоу Ахед Игълс"

Нова спорт

21:00 ФА Къп за младежи, 1/2-финал: "Лийдс" - "Милуол"

Диема спорт 3

21:30 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Шефилд Юнайтед"

Диема спорт 2

22:15 Премиър лийг: "Челси" - "Манчестър Юнайтед"

Спорт

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш
20:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Олимпиакос"
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън

Евроспорт 2

15:00 Кърлинг (мъже): СП в Шафхаузен, Швейцария - Италия
23:00 Голф: PGA тур, Тексас Оупън, I ден

Евроспорт 1

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Баския, IV етап

БНТ 3

18:00 Волейбол (жени): Демакс лига, 1/2-финал, мач №3, ЦСКА - "Левски София"

Макс спорт 2

19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, 1/2-финал, мач №1, "Левски София" - "Нефтохимик"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Макаби" (Тел Авив)

 

ПЕТЪК, 5 април

Футбол

Макс спорт 4

01:00 Копа Либертадорес: "Росарио Сентрал" - "Пенярол"

Диема спорт

17:00 Втора лига: "Септември" (София) - "Спартак 1918" (Варна)
22:00 Лига 1: "Лил" - "Олимпик" (Марсилия)

Нова спорт

19:30 Втора Бундеслига: "Ханза" (Рощок) - "Веен" (Висбаден)
21:30 Серия Б: "Бари" - "Кремонезе"

Диема спорт 2

19:30 Втора Бундеслига: "Падерборн" - "Херта" (Берлин)
22:00 Чемпиъншип: "Родъръм" - "Плимут"

Диема спорт 3

21:30 Бундеслига: "Айнтрахт" (Франкфурт) - "Вердер" (Бремен)

Ринг

21:45 Серия А: "Салернитана" - "Сасуоло"

Спорт

Диема спорт 2

02:30 НБА: "Ню Йорк Никс" - "Сакраменто Кингс"

Диема спорт

02:30 Бокс без ръкавици: BYB 25, Тампа Бей, Флорида

Диема спорт 3

05:30 Формула 1: ГП на Япония, първа тренировка
09:00 Формула 1: ГП на Япония, втора тренировка

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш, 1/4-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш, 1/4-финал
20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън, 1/4-финал
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън, 1/4-финал
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън, 1/4-финал
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън, 1/4-финал

Евроспорт 1

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Баския, V етап

БНТ 3

17:00 Борба: олимпийска квалификация в Баку, кл. стил

Макс спорт 3

20:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Анадолу Ефес"

Макс спорт 2

21:30 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Баскония"

Макс спорт 4

21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Виртус" (Болоня)

Евроспорт 2

23:00 Голф: PGA тур, Тексас Оупън, II ден

 

СЪБОТА, 6 април

Спорт

Диема спорт 2

02:30 НБА: "Бостън Селтикс" - "Сакраменто Кингс"

Макс спорт 2

04:00 НХЛ: "Едмънтън Ойлърс" - "Колорадо Авъланч"
16:00 Баскетбол: НБЛ, "Черно море" - "Спартак" (Плевен)
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, 1/2-финал, мач №2, ЦСКА - "Дея спорт"
23:00 ММА: Cage Warriors 170, галавечер в Дъблин

Диема спорт 3

05:30 Формула 1: ГП на Япония, трета тренировка
09:00 Формула 1: ГП на Япония, квалификация
22:30 НБА: "Лос Анджелис Лейкърс" - "Кливланд Кавалиърс"

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш, 1/2-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън, 1/2-финал
23:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън, 1/2-финал

Евроспорт 2

16:00 Колоездене (жени): Париж-Рубе
20:00 Голф: PGA тур, Тексас Оупън, III ден

Евроспорт 1

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Баския, VI етап

БНТ 3

17:00 Борба: олимпийска квалификация в Баку, жени

Макс спорт 4

22:30 НХЛ: "Бостън Бруинс" - "Флорида Пантърс"

Футбол

Диема спорт 3

14:00 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Кайзерслаутерн"
16:30 Бундеслига: "Унион" (Берлин) - "Байер" (Леверкузен)
19:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Щутгарт"

Нова спорт

14:00 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Холщайн" (Кил)
16:30 Бундеслига: "Хайденхайм" - "Байерн" (Мюнхен)
19:30 Суперлига, плейофи: "Астерас" (Триполис) - "Кифисия"
21:30 Втора Бундеслига: "Карлсруе" - "Санкт Паули"

Диема спорт 2

14:30 Премиър лийг: "Кристъл Палас" - "Манчестър Сити"
17:00 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Брентфорд"
19:30 Премиър лийг: "Брайтън" - "Арсенал"
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Клермон"

Диема спорт

14:30 Чемпиъншип: "Норич" - "Ипсуич"
17:45 Първа лига: "Хебър" - "Етър"
20:15 Първа лига: "Арда" - "Славия"

Ринг

16:00 Серия А: "Милан" - "Лече"
20:00 Примейра лига: "Брага" - "Ароука"
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Бенфика"

Макс спорт 3

19:00 Серия А: "Рома" - "Лацио"
21:45 Серия А: "Емполи" - "Торино"

Макс спорт 4

19:45 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - АЗ "Алкмаар"

 

НЕДЕЛЯ, 7 април

Спорт

Макс спорт 2

01:00 ММА: UFC Fight Night, Брендън Алън - Кристофър Къртис
13:00 Баскетбол: НБЛ, "Черноморец" - "Рилски спортист"
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, 1/2-финал, мач №2, "Нефтохимик" - "Левски София"
22:00 НАСКАР: Мартинсвил, Вирджиния

Диема спорт 3

08:00 Формула 1: ГП на Япония, състезание
22:30 НБА: "Далас Маверикс" - "Хюстън Рокетс"

Евроспорт 1

08:45 Лека атлетика: Маратон на Париж
11:30 Колоездене (мъже): Париж-Рубе

Евроспорт 2

14:00 Мотокрос: Сардиния, MX2, първо състезание
15:00 Мотокрос: Сардиния, MXGP, първо състезание
17:00 Мотокрос: Сардиния, MX2, второ състезание
18:00 Мотокрос: Сардиния, MXGP, второ състезание
20:00 Голф: PGA тур, Тексас Оупън, IV ден

БНТ 3

17:00 Борба: олимпийска квалификация в Баку, св. стил

Макс спорт 1

17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Маракеш, финал
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Хюстън, финал

Макс спорт 4

19:00 Волейбол (мъже): Суперлега, 1/2-финал, мач №2, "Сър Суса Вим" (Перуджа) - "Алианц" (Милано)

Нова спорт

19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Реал" (Мадрид)

Футбол

Нова спорт

14:00 Лига 1: "Брест" - "Мец"
16:00 Лига 1: "Реймс" - "Ница"
21:45 Лига 1: "Нант" - "Олимпик" (Лион)

Ринг

14:00 Премиършип: "Рейнджърс" - "Селтик"
19:00 Серия А: "Каляри" - "Аталанта"
22:30 Примейра лига: "Порто" - "Витория" (Гимараеш)

Диема спорт 3

14:30 Втора Бундеслига: "Хановер" - "Шалке 04"
16:30 Бундеслига: "Хофенхайм" - "Аугсбург"
19:30 Премиър лийг: "Шефилд Юнайтед" - "Челси"

Диема спорт 2

14:30 Втора Бундеслига: "Фортуна" (Дюселдорф) - "Айнтрахт" (Брауншвайг)
17:30 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Ливърпул"
20:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Нотингам"

Диема спорт

14:45 Първа лига: "Левски" - "ЦСКА-София"
17:45 Първа лига: "Ботев" (Пловдив) - "ЦСКА 1948"
20:15 Първа лига: "Пирин" (Благоевград) - "Лудогорец"

Макс спорт 2

15:30 Ередивизи: "Фейенорд" - "Аякс"

Макс спорт 3

16:00 Серия А: "Монца" - "Наполи"
19:00 Серия А: "Верона" - "Дженоа"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Фиорентина"

Макс спорт 4

21:30 Суперкупа на Турция, финал: "Галатасарай" - "Фенербахче"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма