БУХАЛКИДИКИ
Бе обявена истинската причина за арестите на ПП-функционери - институциите бухалки били задействани заради скандално ниските ставки, за които се говори в незаконния запис, законно използван от прокуратурата като основание за арестите.
Той самоят запис бил направен просто, за да си имат доверие хората в политическия бизнес. Но когато отговорни лица чули за скандалните 6 %, решили да действат твърдо и ако трябва, да се сготви някоя нова Иванчева с цялата строгост на държаваната репресия.
6 % кешбек (ресто) за партийната каса е нищо. Така не може да се поддържа качествена партийна дейност и партийните функционери почват да се изкушават от корупционни практики.
Това заяви бившият следовател Петьо Еврото в прокурорския курорт Бухалкидики, където проведе тайна пресконференция в компанията на Прокурорския син Васил Михайлов и Пантерата на Шрьодингер от Шумен. Пантерата впрочем беше едновременно и на пресконференцията, и в незаконния мутрилник на неизвестния си собственик - това се случи заради жегите и недокрай проучена пространствена аномалия, а може и да е елемент от делириум.
Бившият следовател Еврото, когото държавата се преструва, че издирва, даде пресконференцията, за да комуникира указания, ценности и разяснения към компетентните бухалки в София, които в последно време се налага да контролира от курортна дистанция.
Според Петьо Еврото цялата партия ПП трябва да бъде забранена заради подигравката с тия 6 %.
Толкова ниска ставка поставя бизнеса в прекалено изгодно положение. В предприемачите остават големи суми, които ги развращават - и така се появяват недопустими социални явления като келеши със зелени ламборгинита. Те от своя страна дразнят нормалните момчета и синове на прокурори, които стават агресивни по неволя - и ето че сега държавата се прави, че издирва и Васил Михайлов. А напрегнатият му живот извън закона не му дава възможност да завърши право в Благоевград и да работи за Отечеството на пълни обороти.
Отговорните държавници трябва така да разпределят чекмеджетата и долапите с кешбек, че да се минимизира рискът от корупция, а не да се подиграваме с някакви 6 %.
Бившият следовател повърна на одеялото си, за да покаже какво всъщност представляват тия 6 % - един драйфоч, безумие, делириум и нищо повече.
"Не се прави така!" - обяви бившият следовател, гътна се на една страна и с последни сили си зави кръста. Въпреки огромната тежест и отговорност, които го притискат, бившият следовател с безпогрешен инстинкт си покри кръста със сухата част на одеялото - за да не изстине и да не се мине!
Фейк бюлетин
Причината за арестите: 6 % кешбек е подигравка и повърня върху одеяло!
При толкова ниска ставка има риск партийните играчи да се корумпират
04 Юли 2025ФАЛШИМЕНТ ПЕТРОВ

Ако искате да подкрепите независимата и качествена журналистика в “Сега”,
можете да направите дарение през PayPal
можете да направите дарение през PayPal