Медия без
политическа реклама

ПЪРВА ЛИГА, XХIII КРЪГ - РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ (видео репортажи)

04 Март 2024Обновена

1 март (петък)

"Черно море" - "Ботев" (Вр)  2:1
(Ат. Илиев 41-д, Биатомусока 71-авт; М. Маринов 80)

 

2 март (събота)

"Етър" - "Локомотив 1929" (Сф)  1:2
(И. Василев 81; Ларусея 53-авт, Ив. Найденов 89)

Date: 02-03-2024 ,Watch the Game Highlights from Etar vs. Lokomotiv Sofia, 03/02/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Etar, TeamB: Lokomotiv Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters: [[ActionParam]]

 

"Крумовград" - "Локомотив" (Пд)  3:1
(Юсеин 54, Али 76, Ал. Колев 80; Ентело 90+2)

Date: 02-03-2024 ,Watch the Game Highlights from Krumovgrad vs. PFC Lokomotiv Plovdiv, 03/02/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Krumovgrad, TeamB: PFC Lokomotiv Plovdiv, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Paramete

 

"Славия" - "Ботев" (Пд)  2:2
(Тасев 10-д, 50; Карабельов 48, Г. Николов 87)

 

3 март (неделя)

"ЦСКА-София" - "Берое"  3:0
(Шопов 3, 48, Фаетон 32)

Date: 03-03-2024 ,, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: CSKA Sofia, TeamB: Beroe, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters: [[ActionParam]]

 

"Лудогорец" - "ЦСКА 1948"  2:0
(Фон Витри 42, Пьотровски 53)

 

4 март (понеделник)

"Арда" - "Пирин"  0:0

 

"Хебър" - "Левски"  0:1
(Ф. Лима 74)

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
  1. "Лудогорец" 22 16 3 3 55:13 51
  2. "Черно море" 23 15 6 2 39:20 51
  3. "ЦСКА-София" 23 14 6 3 36:12 48
  4. "Левски" 23 13 5 5 37:16 44
  5. "Локо" (Пд) 23 12 5 6 38:27 41
  6. "ЦСКА 1948" 22 10 7 5 25:18 37
  7. "Крумовград" 23 10 3 10 27:30 33
  8. "Ботев" (Пд) 23 9 6 8 38:27 33
  9.  "Арда" 23 9 5 9 24:21 32
 10. "Славия" 23 7 5 11 21:35 26
 11. "Локо 1929" (Сф) 23 7 4 12 19:38 25
 12. "Берое" 23 7 4 12 17:33 25
 13. "Хебър" 23 6 5 12 22:31 23
 14. "Пирин" 23 5 5 13 16:34 20
 15. "Ботев" (Вр) 23 4 1 18 14:45 13
 16. "Етър" 23 2 4 17 14:42 10
>>> играе в първата шестица
>>> играе за 7-10-о място
>>> играе за 11-16-о място

 

ГОЛМАЙСТОРИ

10 гола: Александър Колев ("Крумовград"), Георги Николов (8 за "Хебър"; 2 за "Ботев", Пд);

8 гола: Якуб Пьотровски и Руан Секо ("Лудогорец"), Антоан Бароан ("Ботев", Пд), Атанас Илиев ("Черно море");

7 гола: Джовани Маркес ("Локомотив", Пд), Дюкенс Назон ("ЦСКА-София"), Тони Тасев ("Славия");

6 гола: Ивайло Чочев и Педриньо ("ЦСКА 1948"), Бърнард Текпетей ("Лудогорец"), Ивелин Попов ("Ботев", Пд), Преслав Боруков ("Арда"), Рикардиньо и Джауад Ел Джемили ("Левски");

5 гола: Джонатан Линдсет ("ЦСКА-София"), Мартин Секулич ("Ботев", Пд), Вини Трибуле ("Берое"), Квадво Дуа ("Лудогорец"), Алекс Фернандес ("Черно море"), Абубакар Тунгара ("Арда"), Бабакар Дионе и Евандро Лима ("Локомотив", Пд);

4 гола: Юго Комано ("Пирин"), Аслак Фон Витри и Кайо Видал ("Лудогорец"), Тобиас Хайнц и Майкъл Естрада ("ЦСКА-София"), Самуел Акере и Уме Емануел ("Ботев", Пд), Матеус Машадо и Васил Панайотов ("Черно море"), Алфа Конте и Георги Минчев ("Локомотив", Пд), Галин Иванов ("Славия"), Георги Русев ("ЦСКА 1948"), Тонислав Йорданов ("Арда"), Марин Петков ("Левски");

3 гола: Станислав Шопов и Матиас Фаетон ("ЦСКА-София"), Бирсент Карагарен ("ЦСКА 1948"), Димитър Митков и Карлос Франса ("Локомотив 1929, Сф), Божидар Кацаров и Серкан Юсеин ("Крумовград"), Сантяго Годой ("Берое"), Браян Переа ("Ботев", Вр), Станислав Иванов ("Арда"), Петър Андреев ("Локомотив", Пд), Борис Тютюков и Аймен Суда ("Пирин"), Роналдо, Уелтон ("Левски"), Ангел Бастунов и Николас Пенев ("Хебър"), Спас Делев ("Лудогорец"), Живко Атанасов ("Черно море"), Янис Карабельов ("Ботев", Пд);

2 гола: Тибо Вион, Марселино Кареасо ("ЦСКА-София"), Елитон ("ЦСКА 1948"), Даниел Генов, Бубакар Траоре и Марко Мажуга ("Ботев", Вр), Исмаил Иса, Даниел Димов, Пабло Гарсия и Влатко Дробаров ("Черно море"), Умар Сако ("Арда"), Джани Политино, Марк Севайос и Лусиано Скуадроне ("Берое"), Димитър Тонев, Даниел Милянович и Диего Рапосо ("Крумовград"), Франсиско Сон, Франко Русо, Кирил Десподов, Доминик Янков и Тодор Неделев ("Лудогорец"), Хорхе Сегура ("Локомотив", Пд), Симеон Мечев, Красимир Станоев и Ивайло Найденов ("Локомотив 1929", Сф), Ивайло Димитров, Кольо Станев, Мартин Тошев, Шахредин Букхолда и Иван Василев ("Етър"), Фабио Лима, Андриан Краев, Цунами, Асен Митков и Кристиян Димитров ("Левски"), Стефан Цонков ("Хебър"), Мартин Сораков (1 за "Крумовград"; 1 за "Славия");

1 гол: Иван Минчев, Мартин Георгиев, Виктор Генев, Сибири Кейта, Ертан Томбак, Роберто Райчев, Владимир Николов ("Славия"), Атанас Чернев, Димитър Папазов, Фаустас Степонавичюс, Константинос Балоянис, Красиан Колев и Антонио Перера ("Ботев", Пд), Даниел Мартин, Мазир Сула, Цветомир Панов, Едгар Пашеко, Велислав Василев и Николай Златев ("Черно море"), Данило Полонски, Иван Тасев, Андрей Йорданов, Венцеслав Бенгюзов, Мартин Бачев и Даниил Кондраков ("Пирин"), Патрик Луан, Ренан Ареяс, Октай Юсеин и Джунейт Али ("Крумовград"), Видар Ерн Кяртансон, Рууни Ева, Стоян Стоичков ("ЦСКА 1948"), Радослав Цонев, Христо Митев, Лъчезар Котев и Джелал Хюсеинов ("Арда"), Димитър Илиев, Калоян Костов, Ефе Али, Матеус Силва, Пиер Зебли, Христо Иванов и Мичи Ентело ("Локомотив", Пд), Даниел Ентанкю, Диого Тейшейра, Гонсало Кардосо, Антони Иванов, Стив Траоре и Калоян Кръстев ("Локомотив 1929", Сф), Християн Петров, Амос Юга, Данило Асприля и Лазар Туфегджич ("ЦСКА-София"), Клод Гонсалвеш, Оливие Вердон, Педро Нареси, Рик Лима и Матиас Тисера ("Лудогорец"), Аласан Н'Диайe, Мартин Смоленски, Момчил Цветанов, Мирослав Маринов и Жан-Пиер да Силва ("Ботев", Вр), Атанас Кабов, Олексий Збун, Роберт Мазан, Марк-Емилио Папазов и Шейх Диаманка ("Хебър"), Преслав Бачев, Дарлан, Илиян Стефанов и Патрик-Габриел Галчев ("Левски"), Николай Янков, Крум Стоянов, Мартин Николов ("Етър"), Сегундо Пачаме и Франческо Селесте ("Берое");

Автоголове: Александър Колев ("Крумовград") - за "Берое", Пабло Гарсия ("Черно море") - за "Славия", Сейни Санянг ("ЦСКА-София") - за "Лудогорец", Стефан Цонков ("Хебър") - за "Левски", Георги Вълчев ("Хебър") - за "Лудогорец", Красимир Костов ("Ботев", Вр) - за "Етър", Меси Биатомусока ("Ботев", Вр) - за "Черно море", Бруно Франко ("Локомотив 1929", Сф) - за "Локомотив" (Пд), Франко Русо ("Лудогорец") - за "Славия", Мартин Георгиев ("Славия") - за "ЦСКА-София", Горка Ларусея ("Етър") - за "Локомотив 1929" (Сф).

 

Още по темата