Медия без
политическа реклама

ПЪРВА ЛИГА, XXXIII КРЪГ - РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ (видео репортажи)

19 Май 2024Обновена

ПЪРВА ШЕСТИЦА

18 май (събота)

"ЦСКА-София" - "Крумовград"  2:2
(Линдсет 29, Фаетон 49; Луан 3, 55)

Date: 18-05-2024 ,Watch the Game Highlights from CSKA Sofia vs. Krumovgrad, 05/18/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: CSKA Sofia, TeamB: Krumovgrad, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

"Локомотив" (Пд) - "Левски"  1:2
(Нтело 10; Цунами 29, Рикардиньо 32)

Date: 18-05-2024 ,Watch the Game Highlights from PFC Lokomotiv Plovdiv vs. Levski Sofia, 05/18/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: PFC Lokomotiv Plovdiv, TeamB: Levski Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Para

 

19 май (неделя)

"Черно море" - "Лудогорец"  4:0
(Калкан 43, Димов 67, Уеслен 82, Ж. Атанасов 90)

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
  1. "Лудогорец" 33 25 4 4 84:23 79
  2. "Черно море" 33 20 9 4 52:25 69
  3. "ЦСКА-София" 33 20 7 6 56:25 67
  4. "Левски" 33 17 7 9 48:30 58
  5. "Локо" (Пд) 33 16 7 10 52:41 55
  6. "Крумовград" 33 13 10 10 44:41 49
>>> шампион
>>> класира се за Лигата на конференцията
>>> играе плейоф за Лигата на конференцията

 

ВТОРА ГРУПА (7-10 МЯСТО), XXXIV КРЪГ

20 май (понеделник)

"Арда" - "ЦСКА 1948"  17:45 ч.
(по "Диема спорт")

 

"Славия" - "Ботев" (Пд)  20:15 ч.
(по "Диема спорт")

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
  7. "ЦСКА 1948" 33 11 12 10 31:29 45
  8. "Ботев" (Пд) 33 12 9 12 48:36 45
  9.  "Арда" 33 12 8 13 35:34 44
 10. "Славия" 33 11 7 15 31:45 40
>>> класира се за Лига Европа
>>> играе плейоф за Лигата на конференцията

 

ТРЕТА ГРУПА (11-16 МЯСТО)

17 май (петък)

"Пирин" - "Етър"  2:2
(Фей 4-авт, Лузаядио 90'+3; Василев 62, Карсела-Гонзалес 64)

Date: 17-05-2024 ,Watch the Game Highlights from Pirin Blagoevgrad vs. Etar, 05/17/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Pirin Blagoevgrad, TeamB: Etar, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

"Локомотив 1929" (Сф) - "Ботев" (Вр)  1:1
(Сим. Мечев 31; Сп. Георгиев 35)

Date: 17-05-2024 ,Watch the Game Highlights from Lokomotiv Sofia vs. Botev Vratsa, 05/17/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Lokomotiv Sofia, TeamB: Botev Vratsa, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

"Хебър" - "Берое"  0:1
(Трибуле 90+4)

Date: 17-05-2024 ,Watch the Game Highlights from FK Hebar 1918 Pazardzhik vs. Beroe, 05/17/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: FK Hebar 1918 Pazardzhik, TeamB: Beroe, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
11. "Берое" 33 12 6 15 30:42 42
12. "Локо 1929" (Сф) 33 9 6 18 26:58 33
13. "Пирин" 33 7 10 16 26:47 31
14. "Хебър" 33 8 6 19 32:48 30
15. "Ботев" (Вр) 33 8 5 20 26:55 29
16. "Етър" 33 3 7 23 20:62 16
>>> играе плейоф за Първа лига
>>> изпада във Втора лига

 

ГОЛМАЙСТОРИ

14 гола: Александър Колев ("Крумовград");

12 гола: Руан Секо и Квадво Дуа ("Лудогорец"), Георги Николов (8 за "Хебър"; 4 за "Ботев", Пд), Атанас Илиев ("Черно море");

11 гола: Якуб Пьотровски ("Лудогорец");

10 гола: Бърнард Текпетей ("Лудогорец");

9 гола: Рикардиньо ("Левски"), Джонатан Линдсет ("ЦСКА-София"), Тони Тасев ("Славия");

8 гола: Вини Трибуле ("Берое"), Антоан Бароан ("Ботев", Пд), Джауад Ел Джемили ("Левски");

7 гола: Уме Емануел ("Ботев", Пд), Марин Петков ("Левски"), Джовани Маркес ("Локомотив", Пд), Дюкенс Назон ("ЦСКА-София"), Педриньо ("ЦСКА 1948"), Ивайло Чочев (6 за "ЦСКА 1948"; 1 за "Лудогорец");

6 гола: Тобиас Хайнц ("ЦСКА-София"), Браян Переа ("Ботев", Вр), Ивелин Попов ("Ботев", Пд), Преслав Боруков и Тонислав Йорданов ("Арда"), Евандро Лима ("Локомотив", Пд);

5 гола: Себастиан Вия ("Берое"), Борис Тютюков (3 за "Пирин", 2 за "Арда"), Патрик Луан и Серкан Юсеин ("Крумовград"), Галин Иванов ("Славия"), Аслак Фон Витри и Кайо Видал ("Лудогорец"), Мартин Секулич ("Ботев", Пд), Васил Панайотов, Алекс Фернандес и Исмаил Иса ("Черно море"), Станислав Иванов и Абубакар Тунгара ("Арда"), Мичи Нтело и Бабакар Дионе ("Локомотив", Пд), Матиас Фаетон и Фернандо Каранга ("ЦСКА-София), Димитър Митков ("Локомотив 1929", Сф);

4 гола: Иван Василев ("Етър"), Даниел Генов ("Ботев", Вр), Николас Пенев и Ангел Бастунов ("Хебър"), Иван Тасев и Юго Комано ("Пирин"), Майкъл Естрада ("ЦСКА-София"), Самуел Акере ("Ботев", Пд), Матеус Машадо и Живко Атанасов ("Черно море"), Петър Андреев, Алфа Конте, Георги Минчев и Димитър Илиев ("Локомотив", Пд), Бирсент Карагарен и Георги Русев ("ЦСКА 1948"), Джани Политино ("Берое"), Карлос Франса ("Локомотив 1929", Сф);

3 гола: Симеон Мечев и Стив Траоре ("Локомотив 1929", Сф), Владимир Николов ("Славия"), Олаус Скаршем, Марселино Кареасо, Станислав Шопов и Данило Асприля ("ЦСКА-София"), Радослав Кирилов ("ЦСКА 1948"), Божидар Кацаров, Диего Рапосо и Димитър Тонев ("Крумовград"), Сантяго Годой ("Берое"), Мартин Смоленски, Бубакар Траоре и Марко Мажуга ("Ботев", Вр), Аймен Суда ("Пирин"), Цунами, Роналдо и Уелтон ("Левски"), Марк-Емилио Папазов и Стефан Цонков ("Хебър"), Спас Делев ("Лудогорец"), Даниел Димов ("Черно море"), Дилан Мертенс и Янис Карабельов ("Ботев", Пд), Жоаким Карсела-Гонсалес ("Етър"), Мартин Сораков (1 за "Крумовград"; 2 за "Славия");

2 гола: Мартин Георгиев и Иван Минчев ("Славия"), Константинос Балоянис и Антонио Перера ("Ботев", Пд), Тибо Вион ("ЦСКА-София"), Елитон ("ЦСКА 1948"), Андреас Калкан, Пабло Гарсия и Влатко Дробаров ("Черно море"), Чинонсо Офор, Борислав Цонев и Умар Сако ("Арда"), Сегундо Пачаме, Марк Севайос, Лусиано Скуадроне и Себастиан Вия ("Берое"), Матей Шимич, Даниел Милянович и Джунейт Али ("Крумовград"), Оливие Вердон, Рик Джонатан, Матиас Тисера, Педро Нареси, Франсиско Сон, Франко Русо, Кирил Десподов, Доминик Янков и Тодор Неделев ("Лудогорец"), Хорхе Сегура и Ангел Лясков ("Локомотив", Пд), Антони Иванов, Красимир Станоев и Ивайло Найденов ("Локомотив 1929", Сф), Ивайло Димитров, Кольо Станев, Мартин Тошев и Шахредин Букхолда ("Етър"), Асими Фадига, Фабио Лима, Андриан Краев, Асен Митков и Кристиян Димитров ("Левски"), Шейх Диаманка, Олексий Збун и Атанас Кабов ("Хебър"), Андрей Йорданов и Венцеслав Бенгюзов ("Пирин");

1 гол: Денислав Александров, Кристиян Стоянов, Виктор Генев, Сибири Кейта, Ертан Томбак и Роберто Райчев ("Славия"), Атанас Чернев, Димитър Папазов, Фаустас Степонавичюс и Красиан Колев ("Ботев", Пд), Уеслен Жуниор, Даниел Мартин, Мазир Сула, Цветомир Панов, Едгар Пашеко, Велислав Василев и Николай Златев ("Черно море"), Арно Лузаядио, Мартин Георгиев, Христо Попадийн, Данило Полонски, Мартин Бачев, Виталис Ягодинскис и Даниил Кондраков ("Пирин"), Вячеслав Велев, Ренан Ареяс и Октай Юсеин ("Крумовград"), Евгений Сердюк, Видар Ерн Кяртансон, Рууни Ева, Стоян Стоичков ("ЦСКА 1948"), Радослав Цонев, Христо Митев, Лъчезар Котев и Джелал Хюсеинов ("Арда"), Тодор Павлов, Оливие Камдем, Калоян Костов, Ефе Али, Матеус Силва, Пиер Зебли, Христо Иванов и Кристиян Пешов ("Локомотив", Пд), Даниел Ентанкю, Диого Тейшейра, Гонсало Кардосо и Калоян Кръстев ("Локомотив 1929", Сф), Юрген Матей, Християн Петров, Амос Юга и Лазар Туфегджич ("ЦСКА-София"), Динис Алмейда, Клод Гонсалвеш, Антон Недялков и Георги Терзиев ("Лудогорец"), Спас Георгиев, Мартин Ачков, Клери Сербер, Аласан Н'Диайe, Момчил Цветанов, Мирослав Маринов и Жан-Пиер да Силва ("Ботев", Вр), Красиан Колев, Роберт Мазан и Лазар Марин ("Хебър"), Преслав Бачев, Дарлан, Илиян Стефанов и Патрик-Габриел Галчев ("Левски"), Николай Янков, Крум Стоянов, Мартин Николов и Дидис Лютумба-Пита ("Етър"), Хавиер Силго, Жорди Говеа и Франческо Селесте ("Берое");

Автоголове: Александър Колев ("Крумовград") - за "Берое", Пабло Гарсия ("Черно море") - за "Славия", Сейни Санянг ("ЦСКА-София") - за "Лудогорец", Стефан Цонков ("Хебър") - за "Левски", Георги Вълчев ("Хебър") - за "Лудогорец", Красимир Костов ("Ботев", Вр) - за "Етър", Меси Биатомусока ("Ботев", Вр) - за "Черно море", Бруно Франко ("Локомотив 1929", Сф) - за "Локомотив" (Пд), Франко Русо ("Лудогорец") - за "Славия", Мартин Георгиев ("Славия") - за "ЦСКА-София", Горка Ларусея ("Етър") - за "Локомотив 1929" (Сф), Николай Бодуров ("Пирин") - за "Лудогорец", Антон Недялков ("Лудогорец") - за "Крумовград", Йонас Там ("Ботев", Пд) - за "Арда", Серине Ембаке Фей ("Етър") - за "Пирин".

.

 

Още по темата