Медия без
политическа реклама

ПЪРВА ЛИГА, XХII КРЪГ - РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ (видео репортажи)

26 Февр. 2024Обновена

23 февруари (петък)

"Ботев" (Вр) - "Пирин"  1:2
(Н'Диайe 89; Полонски 29, Комано 68)

Date: 23-02-2024 ,Watch the Game Highlights from Botev Vratsa vs. Pirin Blagoevgrad, 02/23/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Botev Vratsa, TeamB: Pirin Blagoevgrad, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

"Ботев" (Пд) - "Етър"  2:0
(Чернев 71, Д. Папазов 86)

Date: 23-02-2024 ,Watch the Game Highlights from Botev Plovdiv vs. Etar, 02/23/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Botev Plovdiv, TeamB: Etar, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters: [[ActionParam]]

 

24 февруари (събота)

"Локомотив" (Пд) - "Хебър"  1:2
(Хр. Иванов 10; М. Папазов 51, Диаманка 90+11)

Date: 24-02-2024 ,, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: PFC Lokomotiv Plovdiv, TeamB: FK Hebar 1918 Pazardzhik, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters: [[ActionParam]]

 

"Черно море" - "ЦСКА-София"  1:0
(Ж. Атанасов 88)

 

"Левски" - "Арда"  4:0
(Марин Петков 9, П. Галчев 33, Фабио Лима 44, Ел Джемили 49)

Date: 24-02-2024 ,Watch the Game Highlights from Levski Sofia vs. Arda, 02/24/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Levski Sofia, TeamB: Arda, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters: [[ActionParam]]

 

25 февруари (неделя)

"Локомотив 1929" (Сф) - "Крумовград"  0:2
(Юсеин 19, А. Колев 90+5)

Date: 25-02-2024 ,Watch the Game Highlights from Lokomotiv Sofia vs. Krumovgrad, 02/25/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Lokomotiv Sofia, TeamB: Krumovgrad, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters: [[Action

 

"ЦСКА 1948" - "Славия" 1:1
(Карагарен 84; Ив. Минчев 12)

 

26 февруари (понеделник)

"Берое" - "Лудогорец"  0:2
(Сон 24, Руан 63)

Date: 26-02-2024 ,Watch the Game Highlights from Beroe vs. Ludogorets Razgrad PFK, 02/26/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Beroe, TeamB: Ludogorets Razgrad PFK, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters: [[Ac

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
  1. "Лудогорец" 21 15 3 3 53:13 48
  2. "Черно море" 22 14 6 2 37:19 48
  3. "ЦСКА-София" 22 13 6 3 33:12 45
  4. "Левски" 22 12 5 5 36:16 41
  5. "Локо" (Пд) 22 12 5 5 37:24 41
  6. "ЦСКА 1948" 21 10 7 4 25:16 37
  7. "Ботев" (Пд) 22 9 5 8 36:25 32
  8.  "Арда" 22 9 4 9 24:21 31
  9. "Крумовград" 22 9 3 10 24:29 30
 10. "Берое" 22 7 4 11 17:30 25
 11. "Славия" 22 7 4 11 19:33 25
 12. "Хебър" 22 6 5 11 22:30 23
 13. "Локо 1929" (Сф) 22 6 4 12 17:37 22
 14. "Пирин" 22 5 4 13 16:34 19
 15. "Ботев" (Вр) 22 4 1 17 13:43 13
 16. "Етър" 22 2 4 16 13:40 10
>>> играе в първата шестица
>>> играе за 7-10-о място
>>> играе за 11-16-о място

 

ГОЛМАЙСТОРИ

9 гола: Александър Колев ("Крумовград"), Георги Николов (8 за "Хебър"; 1 за "Ботев", Пд);

8 гола: Руан Секо ("Лудогорец"), Антоан Бароан ("Ботев", Пд);

7 гола: Якуб Пьотровски ("Лудогорец"), Джовани Маркес ("Локомотив", Пд), Дюкенс Назон ("ЦСКА-София"), Атанас Илиев ("Черно море");

6 гола: Ивайло Чочев и Педриньо ("ЦСКА 1948"), Бърнард Текпетей ("Лудогорец"), Ивелин Попов ("Ботев", Пд), Преслав Боруков ("Арда"), Рикардиньо и Джауад Ел Джемили ("Левски");

5 гола: Джонатан Линдсет ("ЦСКА-София"), Мартин Секулич ("Ботев", Пд), Вини Трибуле ("Берое"), Квадво Дуа ("Лудогорец"), Алекс Фернандес ("Черно море"), Тони Тасев ("Славия"), Абубакар Тунгара ("Арда"), Бабакар Дионе и Евандро Лима ("Локомотив", Пд);

4 гола: Юго Комано ("Пирин"), Кайо Видал ("Лудогорец"), Тобиас Хайнц и Майкъл Естрада ("ЦСКА-София"), Самуел Акере и Уме Емануел ("Ботев", Пд), Матеус Машадо и Васил Панайотов ("Черно море"), Алфа Конте и Георги Минчев ("Локомотив", Пд), Галин Иванов ("Славия"), Георги Русев ("ЦСКА 1948"), Тонислав Йорданов ("Арда"), Марин Петков ("Левски");

3 гола: Бирсент Карагарен ("ЦСКА 1948"), Димитър Митков и Карлос Франса ("Локомотив 1929, Сф), Божидар Кацаров ("Крумовград"), Сантяго Годой ("Берое"), Браян Переа ("Ботев", Вр), Станислав Иванов ("Арда"), Петър Андреев ("Локомотив", Пд), Борис Тютюков и Аймен Суда ("Пирин"), Роналдо, Уелтон ("Левски"), Ангел Бастунов и Николас Пенев ("Хебър"), Аслак Фон Витри и Спас Делев ("Лудогорец"), Живко Атанасов ("Черно море");

2 гола: Тибо Вион, Марселино Кареасо и Матиас Фаетон ("ЦСКА-София"), Елитон ("ЦСКА 1948"), Даниел Генов, Бубакар Траоре и Марко Мажуга ("Ботев", Вр), Исмаил Иса, Даниел Димов, Пабло Гарсия и Влатко Дробаров ("Черно море"), Умар Сако ("Арда"), Джани Политино, Марк Севайос и Лусиано Скуадроне ("Берое"), Серкан Юсеин, Димитър Тонев, Даниел Милянович и Диего Рапосо ("Крумовград"), Франсиско Сон, Франко Русо, Кирил Десподов, Доминик Янков и Тодор Неделев ("Лудогорец"), Хорхе Сегура ("Локомотив", Пд), Симеон Мечев и Красимир Станоев ("Локомотив 1929", Сф), Ивайло Димитров, Кольо Станев, Мартин Тошев и Шахредин Букхолда ("Етър"), Андриан Краев, Цунами, Асен Митков и Кристиян Димитров ("Левски"), Стефан Цонков ("Хебър"), Мартин Сораков (1 за "Крумовград"; 1 за "Славия"), Янис Карабельов ("Ботев", Пд);

1 гол: Иван Минчев, Мартин Георгиев, Виктор Генев, Сибири Кейта, Ертан Томбак, Роберто Райчев и Владимир Николов ("Славия"), Атанас Чернев, Димитър Папазов, Фаустас Степонавичюс, Константинос Балоянис, Красиан Колев и Антонио Перера ("Ботев", Пд), Даниел Мартин, Мазир Сула, Цветомир Панов, Едгар Пашеко, Велислав Василев и Николай Златев ("Черно море"), Данило Полонски, Иван Тасев, Андрей Йорданов, Венцеслав Бенгюзов, Мартин Бачев и Даниил Кондраков ("Пирин"), Патрик Луан, Ренан Ареяс и Октай Юсеин ("Крумовград"), Видар Ерн Кяртансон, Рууни Ева, Стоян Стоичков ("ЦСКА 1948"), Радослав Цонев, Христо Митев, Лъчезар Котев и Джелал Хюсеинов ("Арда"), Димитър Илиев, Калоян Костов, Ефе Али, Матеус Силва, Пиер Зебли и Христо Иванов ("Локомотив", Пд), Даниел Ентанкю, Диого Тейшейра, Ивайло Найденов, Гонсало Кардосо, Антони Иванов, Стив Траоре и Калоян Кръстев ("Локомотив 1929", Сф), Християн Петров, Амос Юга, Данило Асприля, Станислав Шопов и Лазар Туфегджич ("ЦСКА-София"), Клод Гонсалвеш, Оливие Вердон, Педро Нареси, Рик Лима и Матиас Тисера ("Лудогорец"), Аласан Н'Диайe, Мартин Смоленски, Момчил Цветанов и Жан-Пиер да Силва ("Ботев", Вр), Атанас Кабов, Олексий Збун, Роберт Мазан, Марк-Емилио Папазов и Шейх Диаманка ("Хебър"), Преслав Бачев, Дарлан, Илиян Стефанов, Патрик-Габриел Галчев и Фабио Лима ("Левски"), Николай Янков, Крум Стоянов, Мартин Николов и Иван Василев ("Етър"), Сегундо Пачаме и Франческо Селесте ("Берое");

Автоголове: Александър Колев ("Крумовград") - за "Берое", Пабло Гарсия ("Черно море") - за "Славия", Сейни Санянг ("ЦСКА-София") - за "Лудогорец", Стефан Цонков ("Хебър") - за "Левски", Георги Вълчев ("Хебър") - за "Лудогорец", Красимир Костов ("Ботев", Вр) - за "Етър", Бруно Франко ("Локомотив 1929", Сф) - за "Локомотив" (Пд), Франко Русо ("Лудогорец") - за "Славия", Мартин Георгиев ("Славия") - за "ЦСКА-София".

 

Още по темата