Л. Пенев класира тима си на 1/8-финал за купата

20 Окт. 2020
Любослав Пенев

Воденият от Любослав Пенев "Царско село" спечели с 1:0 гостуването си срещу втородивизионния "Кариана" и стана първият тим, който се класира с игра за 1/8-финалите за Купата на България. Третодивизионният "Беласица" вече достигна до тази фаза без игра, тъй като жребият определи да почива на 1/16-финалите.

Единственото попадение на мача в село Ерден отбеляза нидерландецът Луис Педро в 67-ата минута след изпълнение на ъглов удар.

Утре има още шест мача от турнира, а в четвъртък ще се играят други четири.

Ето и програмата - сряда,  14:30 ч.: "Партизан" (Червен бряг) - "Левски" (по "Диема спорт"); от 15:00 ч.: "Севлиево" - "Славия", "Извор" (Горски извор) - "Монтана", "Янтра" - "Черно море", "Дреновец" - "ЦСКА 1948"; от 17:30 ч.: "Пирин" - "Берое";

Четвъртък, 15:00 ч.: "Черноморец" (Блч) - "Септември" (Сф), "Надежда" (Доброславци) - "Ботев" (Вр), "Оборище" - "Ботев" (Пд) (по "Диема спорт"), "Созопол" - "Етър";

3 ноември, 13:30 ч.: "Загорец" (Н.Заг) - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт");

4 ноември, 13:30 ч.: "Спартак" (Вн) - "Арда";

13 ноември, 13:30 ч.: "Спортист" (Своге) - "Лудогорец" (по "Диема спорт");

14 ноември, 13:30 ч.: "Ботев" (Ихтиман) - "ЦСКА-София" (по "Диема спорт").