facebook
twitter

Справочник

СПОРТНА ТВ СЕДМИЦА

273

ПЕТЪК, 14 февруари

Евроспорт 1

11:50 Ски (мъже): СК Заалбах, супер-Г
13:55 Ски полети: СКН Бад Митендорф, квалификация
15:15 Биатлон (жени): световно първенство Антхолц `20, спринт 7,5 км
17:00 Снукър: Открито първенство на Уелс, 1/4-финали
20:45 Снукър: Открито първенство на Уелс, 1/4-финали

Евроспорт 2

10:30 Колоездене: Обиколка на Ланкауи, VIII етап
13:45 Снукър: Открито първенство на Уелс, 1/4-финали

Нова спорт

15:30 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, "Астана" - "Химки"
20:00 Баскетбол (мъже): Купа на Испания, 1/4-финал: "Тенерифе" - "Морабанк Андора"
22:30 Баскетбол (мъже): Купа на Испания, 1/4-финал: "Уникаха" - "Сарагоса"

F+

12:00 Тенис (жени): Хуа Хин WTA International, 1/4-финали

F+ / Sport+HD

09:00 Тенис (жени): Хуа Хин WTA International, 1/4-финали
16:00 Тенис (жени): Санкт Петербург WTA Premier, 1/4-финали

Sport+HD

12:00 Тенис (жени): Санкт Петербург WTA Premier, 1/4-финали

Диема спорт 2

18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Монтана" - "Хебър"

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): Ротердам АТР 500, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): Ротердам АТР 500, 1/4-финал
20:30 Тенис (мъже): Ротердам АТР 500, 1/4-финал
22:30 Тенис (мъже): Ротердам АТР 500, 1/4-финал

Макс спорт 2

12:00 WRC: Рали Швеция
19:30 Тенис (мъже): Буенос Айрес АТР 250, 1/4-финал
21:30 Тенис (мъже): Буенос Айрес АТР 250, 1/4-финал

 

СЪБОТА, 15 февруари

БНТ 3

17:55 Баскетбол (жени): Купа на България, финал

Евроспорт 1

10:50 Ски (жени): СК Марибор - гигантски слалом, I манш
11:55 Ски полети: СК Бад Митендорф, състезание
13:45 Ски (жени): СК Марибор - гигантски слалом, II манш
15:00 Ски бягане (жени): СК Йостерсунд, 10 км
15:40 Биатлон (мъже): световно първенство Антхолц `20, спринт 10 км
17:05 Ски бягане (мъже): СК Йостерсунд, 15 км
19:35 Формула Е: Мексико, квалификация
21:45 Фрийстайл ски: СК Калгари, слоупстайл
23:55 Формула Е: Мексико, състезание

Евроспорт 2

12:35 Шейни: световно първенство Сочи `20 - двойки, I манш
14:45 Снукър: Открито първенство на Уелс, 1/2-финал
21:30 Снукър: Открито първенство на Уелс, 1/2-финал

Нова спорт

19:30 Баскетбол (мъже): Купа на Испания, 1/2-финал
22:00 Баскетбол (мъже): Купа на Испания, 1/2-финал

F+

13:00 Тенис (жени): Санкт Петербург WTA Premier, 1/2-финали

Диема спорт 2

04:00 НБА: All-Star Weekend - Мач на талантите

Макс спорт 1

00:00 Тенис (мъже): Буенос Айрес АТР 250, 1/4-финал
02:00 Тенис (мъже): Буенос Айрес АТР 250, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): Ротердам АТР 500, 1/2-финал
20:30 Тенис (мъже): Ротердам АТР 500, 1/2-финал

Макс спорт 2

11:00 WRC: Рали Швеция
16:00 WRC: Рали Швеция
19:00 Тенис (мъже): Буенос Айрес АТР 250, 1/2-финал
22:00 НХЛ: "Сейнт Луис" - "Нашвил"

 

НЕДЕЛЯ, 16 февруари

Евроспорт 1

10:05 Ски (жени): СК Марибор - слалом, I манш
11:55 Ски полети: СК Бад Митендорф, състезание
13:45 Биатлон (жени): световно първенство Антхолц `20, преследване 10 км
14:40 Ски: СК Марибор - слалом, II манш
15:45 Биатлон (мъже): световно първенство Антхолц `20, преследване 12,5 км
16:55 Ски бягане (жени): СК Йостерсунд, 10 км
20:45 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал

Евроспорт 2

12:10 Шейни: световно първенство Сочи `20 - мъже, I манш
14:45 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
21:50 Сноуборд: СК Калгари, слоупстайл

Нова спорт

16:15 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, Мач на звездите
19:30 Баскетбол (мъже): Купа на Испания, финал

F+

12:00 Тенис (жени): Хуа Хин WTA International, финал
15:30 Тенис (жени): Санкт Петербург WTA Premier, финал

Диема спорт 2

03:00 НБА: All-Star Weekend - Конкурс за тройки, забивки

Макс спорт 1

05:00 НХЛ: "Аризона" - "Вашингтон"
16:30 Тенис (мъже): Ротердам АТР 500, финал
20:00 Тенис (мъже): Буенос Айрес АТР 250, финал
23:00 НХЛ: "Каролина" - "Едмънтън"

Макс спорт 2

03:00 ММА: UFC, Кори Андерсън - Ян Блахович
13:00 WRC: Рали Швеция
21:30 Наскар: Дейтона Бийч, I кръг

 

ПОНЕДЕЛНИК, 17 февруари

Нова спорт

16:00 Хокей на лед: КХЛ, "Металург" - "Кунлун"
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Динамо" (Москва)

Диема спорт 2

03:00 НБА: All-Star Weekend - Мач на звездите

Макс спорт 1

21:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500
23:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500

Макс спорт 2

23:00 НХЛ: "Аризона" - "НЙ Айлъндърс"

 

ВТОРНИК, 18 февруари

БНТ 3

18:20 Волейбол (жени): ШЛ, "Марица" - "Уралочка"

Евроспорт 1

15:05 Биатлон (жени): световно първенство Антхолц `20, индивидуално 15 км

Макс спорт 1

01:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500
21:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500
23:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500

Макс спорт 2

04:00 НХЛ: "Колорадо" - "Тампа Бей"

 

СРЯДА, 19 февруари

Евроспорт 1

15:05 Биатлон (мъже): световно първенство Антхолц `20, индивидуално 20 км
21:00 Лека атлетика: Тур на закрито, Левин

Евроспорт 2

16:00 Колоездене: Обиколка на Андалусия, I етап

F+ / Sport+HD

12:00 Тенис (жени): Дубай WTA Premier, II кръг

Макс спорт 1

01:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500
21:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500
23:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500

 

ЧЕТВЪРТЪК, 20 февруари

Евроспорт 1

11:05 Ски бягане (жени): СК Сторлиен-Меракер, пробег 38 км
14:20 Ски бягане (мъже): СК Сторлиен-Меракер, пробег 38 км
16:15 Биатлон: световно първенство Антхолц `20, единична щафета
17:00 Снукър: Шутаут, ден 1
20:45 Снукър: Шутаут, ден 1

Евроспорт 2

16:00 Колоездене: Обиколка на Андалусия, II етап
17:45 Колоездене: Обиколка на Алгарв, II етап

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Спартак" - "Ак Барс"

Макс спорт 1

01:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500
19:15 Баскетбол (мъже): Евролига, "Олимпиакос" - АСВЕЛ
21:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500
23:30 Тенис (мъже): Рио де Жанейро ATP 500

Макс спорт 2

19:45 Баскетбол (мъже): Евролига, "Фенербахче" - "Реал" (М)
21:45 Баскетбол (мъже): Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Химки"

Макс спорт 3

21:00 Голф: WGC Мексико - I кръг

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Спортът по телевизията днес - 29 септември

29.09.2020

1043
Спортна тв седмица (25 септември-1 октомври)

25.09.2020

144
Спортна ТВ седмица (18-24 септември)

18.09.2020

208

Влез или се регистрирай за да коментираш