Quantcast

Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (4-10 декември)

04 Дек. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 4 декември

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: "Лос Анджелис Кингс" - "Колорадо Авъланч"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Ямбол"

 

ВТОРНИК, 5 декември

Диема спорт 2

02:30 НБА: минитурнир, 1/4-финал, "Индиана Пейсърс" - "Бостън Селтикс"

Макс спорт 2

02:30 НХЛ: "Уинипег Джетс" - "Каролина Хърикейнс"
19:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Дея спорт" - "Левски София"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Партизан" - "Монако"

Диема спорт 3

05:00 НБА: минитурнир, 1/4-финал, "Сакраменто Кингс" - "Ню Орлийнс Пеликанс"

БНТ 3

09:30 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени
18:00 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени, финали

Макс спорт 1

18:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Еджзаджъбашъ" - "Марица"
21:30 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Имоко" (Конеляно) - "Алианц" (Щутгарт)

Макс спорт 3

19:30 Баскетбол: Евролига, "Анадолу Ефес" - "Панатинайкос"

Макс спорт 4

21:15 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Реал" (Мадрид)

 

СРЯДА, 6 декември

Диема спорт 2

02:30 НБА: минитурнир, 1/4-финал, "Милуоки Бъкс" - "Ню Йорк Никс"

Диема спорт 3

05:00 НБА: минитурнир, 1/4-финал, "Лос Анджелис Лейкърс" - "Финикс Сънс"

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Ванкувър Кенъкс" - "Ню Джърси Девълс"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Виртус" (Болоня) - "Барселона"

БНТ 3

09:30 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени
18:00 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени, финали

Макс спорт 1

13:30 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Халкбанк" - "Сънтори Сънбърдс"
17:00 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Ахмедабад Дефендърс" - "Итамбе Минас"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Баскония" - "Фенербахче"

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Шутаут, I кръг
21:00 Снукър: Шутаут, I кръг

Макс спорт 4

19:00 Баскетбол: Еврокупа, "Уулвс" (Вилнюс) - "Париж"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Валенсия" - "Цървена звезда"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 7 декември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Тампа Бей Лайтнинг" - "Питсбърг Пенгуинс"
12:00 Голф: Алфред Дънхил Чемпиъншип, I ден
21:15 Баскетбол: Евролига, "Панатинайкос" - "Реал" (Мадрид)

БНТ 3

09:30 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени
18:00 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени, финали

Евроспорт 2

11:55 Фигурно пързаляне (спортни двойки): ГП в Пекин, кратка програма
13:00 Фигурно пързаляне (мъже): ГП в Пекин, кратка програма
14:20 Фристайл ски (мъже и жени): СК във Вал Торан, крос

Макс спорт 1

13:30 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Сада Крузейро" - "Сънтори Сънбърдс"
17:00 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Сър Сикома" (Перуджа) - "Итамбе Минас"
21:30 Баскетбол: Евролига, "Партизан" - "Олимпия" (Милано)

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Шутаут, I кръг
21:00 Снукър: Шутаут, I кръг

 

ПЕТЪК, 8 декември

Диема спорт 2

00:00 НБА: минитурнир, 1/2-финал, "Милуоки Бъкс" - "Индиана Пейсърс"

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Отава Сенатърс" - "Торонто Мейпъл Лийфс"
12:00 Голф: Алфред Дънхил Чемпиъншип, II ден
19:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Хебър" - "Нефтохимик"
21:45 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Фенербахче"

Диема спорт 3

04:00 НБА: минитурнир, 1/2-финал, "Лос Анджелис Лейкърс" - "Ню Орлийнс Пеликанс"
14:30 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 45, бойно събитие в Банкок

БНТ 3

09:30 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени
18:00 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени, финали

Евроспорт 2

10:45 Фигурно пързаляне (спортни двойки): ГП в Пекин, волна програма
12:15 Биатлон (мъже): СК в Хохфилцен, 10 км спринт
13:55 Фристайл ски (мъже и жени): СК във Вал Торан, крос
15:10 Биатлон (жени): СК в Хохфилцен, 7,5 км спринт
16:40 Ски скокове (мъже): СК в Клингентал, голяма шанца
20:00 Голф: Грант Торнтън Инвитейшънъл, II ден

Евроспорт 1

11:15 Ски (жени): СК в Санкт Мориц, супер Г
13:55 Фигурно пързаляне (жени): ГП в Пекин, кратка програма
15:00 Снукър: Шутаут, II кръг
21:00 Снукър: Шутаут, II кръг

Макс спорт 1

13:30 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Халкбанк" - "Сада Крузейро"
17:00 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Ахмедабад Дефендърс" - "Сър Сикома" (Перуджа)
21:30 Волейбол (мъже): Суперлега, "Джоиела Призма" (Таранто) - "Газ Сейлс Блуенерджи" (Пиаченца)

 

СЪБОТА, 9 декември

Диема спорт 3

03:00 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 17, бойно събитие в Банкок

Диема спорт 2

04:00 НБА: "Финикс Сънс" - "Сакраменто Кингс"

БНТ 3

09:30 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени
14:00 Ски (мъже): СК във Вал д`Изер, гигантски слалом, II манш
18:00 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени, финали

Евроспорт 1

10:15 Ски (мъже): СК във Вал д`Изер, гигантски слалом, I манш
11:30 Ски (жени): СК в Санкт Мориц, спускане
13:10 Биатлон (мъже): СК в Хохфилцен, 12,5 км преследване
14:00 Ски (мъже): СК във Вал д`Изер, гигантски слалом, II манш
15:00 Снукър: Шутаут, III кръг
21:00 Снукър: Шутаут, IV кръг
23:00 Снукър: Шутаут, 1/4-финали
00:00 Снукър: Шутаут, 1/2-финали
00:30 Снукър: Шутаут, финал

Евроспорт 2

11:50 Фигурно пързаляне (танцови двойки): ГП в Пекин, волна програма
13:10 Фигурно пързаляне (жени): ГП в Пекин, волна програма
14:05 Ски бягане (мъже и жени): СК в Йостерсунд, спринт
15:40 Биатлон (жени): СК в Хохфилцен, 10 км преследване
16:45 Ски скокове (мъже): СК в Клингентал, голяма шанца
21:00 Голф: Грант Торнтън Инвитейшънъл, III ден

Макс спорт 2

12:00 Голф: Алфред Дънхил Чемпиъншип, III ден
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Черно море" - "Дея спорт"

Макс спорт 1

13:30 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, 1/2-финал
17:00 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, 1/2-финал
02:00 НХЛ: "Вашингтон Кепитълс" - "Ню Йорк Рейнджърс"

b1b.tv

17:00 Хандбал (мъже): A група, "Спартак" (Варна) - "Левски" (Левски)

Нова спорт

19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Билбао" - "Рио Бреоган"

Диема спорт 2

21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Андора" - "Уникаха"

 

НЕДЕЛЯ, 10 декември

Диема спорт 2

03:00 Бокс: Топ Ранк, бойно събитие в Пемброук Пайнс, Флорида
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Гран Канария"

Диема спорт 3

03:30 НБА: минитурнир, финал, "Индиана Пейсърс" - "Лос Анджелис Лейкърс"

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC Fight Night, Сун Ядун - Крис Гутиерес
13:00 Баскетбол: НБЛ, "Миньор" - "Черно море"
20:00 НФЛ: "Чикаго Беърс" - "Детройт Лайънс"
23:20 НФЛ: "Канзас Сити Чийфс" - "Бъфало Билс"

БНТ 3

09:30 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени
10:30 Ски (мъже): СК във Вал д`Изер, слалом, I манш
13:30 Ски (мъже): СК във Вал д`Изер, слалом, II манш
18:00 Плуване: ЕП в 25-метров басейн, Отопени, финали

Евроспорт 1

10:15 Ски (мъже): СК във Вал д`Изер, слалом, I манш
11:30 Ски (жени): СК в Санкт Мориц, супер Г
13:15 Ски (мъже): СК във Вал д`Изер, слалом, II манш
15:00 Биатлон (жени): СК в Хохфилцен, 4х6 км щафета
16:45 Ски скокове (мъже): СК в Клингентал, голяма шанца

Евроспорт 2

11:00 Ски бягане (жени): СК в Йостерсунд, 10 км
12:30 Биатлон (мъже): СК в Хохфилцен, 4х7,5 км щафета
13:50 Ски бягане (мъже): СК в Йостерсунд, 10 км
15:30 Колокрос (мъже): СК във Вал ди Соле
20:00 Голф: Грант Торнтън Инвитейшънъл, IV ден

Макс спорт 1

11:30 Голф: Алфред Дънхил Чемпиъншип, IV ден
17:00 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, финал
21:30 Волейбол (мъже): Суперлега, "УитЮ" (Верона) - "Алианц" (Милано)

Макс спорт 3

20:00 НХЛ: "Кълъмбъс Блу Джакетс" - "Флорида Пантърс"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма