Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (28 август - 3 септември)

28 Авг. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 28 август

Диема спорт 3

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Китай - Южен Судан

Нова спорт

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Венецуела - Кабо Верде
14:30 Баскетбол: Мондиал `23, Грузия - Словения
16:30 Баскетбол: Мондиал `23, Бразилия - Испания

Диема спорт 2

11:45 Баскетбол: Мондиал `23, Нова Зеландия - Йордания
15:40 Баскетбол: Мондиал `23, Гърция - САЩ

Диема спорт

12:45 Баскетбол: Мондиал `23, Кот д`Ивоар - Иран
15:00 Баскетбол: Мондиал `23, Пуерто Рико - Сърбия

БНТ 3

15:15 Модерен петобой: СП в Бат, смесена щафета

Евроспорт 1

15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, III етап
19:00 Тенис: US Open, I кръг
00:00 Тенис: US Open, I кръг

B1B.TV

15:45 Кикбокс: PROFIGHT-23

Евроспорт 2

17:30 Тенис: US Open, I кръг
02:00 Тенис: US Open, I кръг

Ринг

18:00 Волейбол (жени): Евро `23, 1/8-финал, Сърбия - Швеция
22:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Белгия - Италия

Макс спорт 1

22:00 Волейбол (жени): Евро `23, 1/8-финал, Чехия - Украйна

 

ВТОРНИК, 29 август

Диема спорт 3

10:30 Баскетбол: Мондиал `23, Германия - Финландия
16:30 Баскетбол: Мондиал `23, Канада - Латвия

Нова спорт

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Ангола - Доминиканска република
15:00 Баскетбол: Мондиал `23, Филипини - Италия

Диема спорт

11:45 Баскетбол: Мондиал `23, Египет - Мексико
14:10 Баскетбол: Мондиал `23, Австралия - Япония

Диема спорт 2

12:45 Баскетбол: Мондиал `23, Ливан - Франция
15:30 Баскетбол: Мондиал `23, Черна гора - Литва

Евроспорт 1

15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, IV етап
19:00 Тенис: US Open, I кръг
00:00 Тенис: US Open, I кръг

Евроспорт 2

17:30 Тенис: US Open, I кръг
02:00 Тенис: US Open, I кръг

Ринг / Макс спорт 2

19:00 Волейбол (жени): Евро `23, 1/4-финал, Нидерландия - България

Макс спорт 1

20:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Испания - България

Ринг

22:00 Волейбол (жени): Евро `23, 1/4-финал, Италия - Франция

 

СРЯДА, 30 август

Нова спорт

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Грузия - Венецуела
14:30 Баскетбол: Мондиал `23, Словения - Кабо Верде

Диема спорт 3

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Южен Судан - Сърбия
15:40 Баскетбол: Мондиал `23, Гърция - Нова Зеландия

Диема спорт 2

11:30 Баскетбол: Мондиал `23, САЩ - Йордания
16:30 Баскетбол: Мондиал `23, Иран - Испания

Евроспорт 1

15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, V етап
19:00 Тенис: US Open, II кръг
00:00 Тенис: US Open, II кръг

Макс спорт 1

17:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Турция - Франция
20:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Финландия - Хърватия

Ринг

17:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Словения - Украйна

Евроспорт 2

17:30 Тенис: US Open, II кръг
02:00 Тенис: US Open, II кръг

Макс спорт 2

18:00 Волейбол (жени): Евро `23, 1/4-финал, Турция - Полша
21:00 Волейбол (жени): Евро `23, 1/4-финал, Сърбия - Чехия

B1B.TV

18:45 Кикбокс: PROFIGHT-23

 

ЧЕТВЪРТЪК, 31 август

Диема спорт 3

10:30 Баскетбол: Мондиал `23, Кабо Верде - Финландия
15:30 Баскетбол: Мондиал `23, Франция - Иран

Нова спорт

11:45 Баскетбол: Мондиал `23, Нова Зеландия - Мексико
15:00 Баскетбол: Мондиал `23, Южен Судан - Филипини

Макс спорт 3

14:30 Голф: Европейски Мастърс, I ден

Евроспорт 1

15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, VI етап
19:00 Тенис: US Open, II кръг
00:00 Тенис: US Open, II кръг

Макс спорт 1

17:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Франция - Португалия
20:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Финландия - България

Ринг

17:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Украйна - Хърватия
21:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Полша - Чехия

Евроспорт 2

17:30 Тенис: US Open, II кръг
02:00 Тенис: US Open, II кръг

Макс спорт 2

21:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Цюрих

 

ПЕТЪК, 1 септември

Нова спорт

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Сърбия - Италия
16:30 Баскетбол: Мондиал `23, Канада - Бразилия

Диема спорт 3

11:30 Баскетбол: Мондиал `23, Германия - Грузия
14:30 Формула 1: ГП на Италия, първа тренировка
15:40 Баскетбол: Мондиал `23, Литва - Гърция
18:00 Формула 1: ГП на Италия, втора тренировка

Макс спорт 2

11:35 Moto GP: ГП на Каталуния, първа тренировка
15:50 Moto GP: ГП на Каталуния, втора тренировка
21:30 Волейбол (жени): Евро `23, 1/2-финал, Сърбия - Нидерландия

Диема спорт 2

11:40 Баскетбол: Мондиал `23, САЩ - Черна гора
15:05 Баскетбол: Мондиал `23, Словения - Австралия

Диема спорт

12:45 Баскетбол: Мондиал `23, Испания - Латвия

БНТ 3

14:30 Конен спорт: ЕП в Милано, прескачане на препятствия, отборно

Макс спорт 4

14:30 Голф: Европейски Мастърс, II ден

Евроспорт 1

15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, VII етап
19:00 Тенис: US Open, III кръг
00:00 Тенис: US Open, III кръг

Макс спорт 1

17:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Финландия - Словения
21:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Нидерландия - Полша

Евроспорт 2

17:30 Тенис: US Open, III кръг
02:00 Тенис: US Open, III кръг

Ринг / Макс спорт 2

18:00 Волейбол (жени): Евро `23, 1/2-финал, Турция - Италия

B1B.TV

18:45 Кикбокс: PROFIGHT-23

Ринг

20:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Хърватия - Испания
22:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Сърбия - Италия

 

СЪБОТА, 2 септември

Диема спорт 3

10:30 Баскетбол: Мондиал `23, Финландия - Венецуела
13:25 Формула 1: ГП на Италия, трета тренировка
17:00 Формула 1: ГП на Италия, квалификация

Диема спорт 2

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Ангола - Южен Судан

Макс спорт 2

11:00 Moto GP: ГП на Каталуния, трета тренировка
11:50 Moto GP: ГП на Каталуния, квалификация
13:10 Moto E: ГП на Каталуния, първо състезание
13:40 Moto 3 / Moto 2: ГП на Каталуния, квалификация
15:55 Moto GP: ГП на Каталуния, спринт
17:00 Moto E: ГП на Каталуния, второ състезание
17:30 Голф: Уокър къп, I ден
22:00 ММА: UFC Fight Night, Сирил Ган - Сергей Спивак

Нова спорт

11:45 Баскетбол: Мондиал `23, Нова Зеландия - Египет
15:00 Баскетбол: Мондиал `23, Филипини - Китай

Макс спорт 3

13:30 Голф: Европейски Мастърс, III ден

Макс спорт 1

14:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Сямън
17:30 Волейбол (мъже): Евро `23, Словения - Испания
20:30 Волейбол (мъже): Евро `23, България - Украйна

БНТ 3

15:00 Колоездене: Купа Долчини, Разлог

Евроспорт 1

15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, VIII етап
19:00 Тенис: US Open, III кръг
00:00 Тенис: US Open, III кръг

Евроспорт 2

17:30 Тенис: US Open, III кръг
02:00 Тенис: US Open, III кръг

Ринг

18:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Нидерландия - Чехия

B1B.TV

21:00 Кикбокс: PROFIGHT-23

 

НЕДЕЛЯ, 3 септември

БНТ 3

10:00 Колоездене: Купа Долчини, Разлог
13:00 Конен спорт: ЕП в Милано, прескачане на препятствия, финал
15:00 Конен спорт: ЕП в Милано, прескачане на препятствия, финал

Диема спорт 3

10:30 Баскетбол: Мондиал `23, Австралия - Грузия
16:00 Формула 1: ГП на Италия, състезание

Макс спорт 2

10:40 Moto GP: ГП на Каталуния, загрявка
12:00 Moto 3: ГП на Каталуния, състезание
13:15 Moto 2: ГП на Каталуния, състезание
15:00 Moto GP: ГП на Каталуния, състезание
16:30 Голф: Уокър къп, II ден
20:30 Волейбол (жени): Евро `23, финал

Нова спорт

11:00 Баскетбол: Мондиал `23, Италия - Пуерто Рико
15:40 Баскетбол: Мондиал `23, САЩ - Литва

Евроспорт 2

11:30 Триатлон: Суперлига, Тулуза
14:00 Мотокрос: СШ в Турция, MXGP, първо състезание
16:00 Мотокрос: СШ в Турция, MX2, второ състезание
17:30 Тенис: US Open, 1/8-финали
01:00 Тенис: US Open, 1/8-финали

Диема спорт

11:40 Баскетбол: Мондиал `23, Гърция - Черна гора
16:30 Баскетбол: Мондиал `23, Испания - Канада

Евроспорт 1

12:40 Автомобилизъм: Суперкупа на "Порше", Италия
13:45 Маунтинбайк: СК в Луденвил, спускане
15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, IХ етап
19:00 Тенис: US Open, 1/8-финали
01:45 Тенис: US Open, 1/8-финали

Диема спорт 2

12:45 Баскетбол: Мондиал `23, Бразилия - Латвия

Макс спорт 3

13:30 Голф: Европейски Мастърс, IV ден

Ринг / Макс спорт 1

17:00 Волейбол (жени): Евро `23, мач за 3-то място

Ринг

20:30 Волейбол (мъже): Евро `23, България - Хърватия

B1B.TV

21:15 Кикбокс: PROFIGHT-23

Макс спорт 1

22:00 Волейбол (мъже): Евро `23, Белгия - Германия
01:00 НАСКАР: Южна Каролина

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма