Quantcast
Спортна тв седмица (25 септември-1 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна тв седмица (25 септември-1 октомври)

156

ПЕТЪК, 25 септември

БНТ 3

19:55 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група С, финал

Евроспорт 1

15:20 Колоездене: СП в Имола, часовник, мъже
17:40 Снукър: Европейски Мастърс, III кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, IV кръг

Евроспорт 2

11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, III кръг

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Ак Барс"
22:45 Баскетбол: Лига АСВ, "Реал" (Мадрид) - "Сарагоса"

Диема спорт

11:00 Формула 1: ГП на Русия, първа тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Русия, втора тренировка

F+ / Sport+

14:30 Тенис (жени): WTA Интернешънъл, Страсбург, 1/2-финал
17:30 Тенис (жени): WTA Интернешънъл, Страсбург, 1/2-финал

Макс спорт 1

12:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал
14:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал
16:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал
18:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал

Макс спорт 2

10:55 Moto GP: ГП на Каталуния, първа тренировка
15:00 Голф: Европейски тур, Айриш Оупън
23:00 ММА: Cage Warriors 115, галавечер в Манчестър

Макс спорт 3

15:00 Moto GP: ГП на Каталуния, втора тренировка
19:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Доха

 

СЪБОТА, 26 септември

Евроспорт 1

11:00 Автомобилизъм: WTCR Нордшлайфе, второ състезание
14:00 Колоездене: СП в Имола, общ старт, жени
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, 1/2-финали

Евроспорт 2

10:15 Мотоциклетизъм: СШ за издръжливост в Портимао, старт
12:30 Кану-каяк: СК в Сегед, спринт
21:30 Мотоциклетизъм: СШ за издръжливост в Портимао, финал

Нова спорт

21:00 Бокс: Световни суперсерии, галавечер в Мюнхен

Диема спорт

12:00 Формула 1: ГП на Русия, трета тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Русия, квалификация

F+ / Sport+

16:00 Тенис (жени): WTA Интернешънъл, Страсбург, финал

Макс спорт 1

09:05 Автомобилизъм: Суперкарс, Тейлъм Бенд, Х кръг, първо състезание
14:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/2-финал
16:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/2-финал

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: Финал за Купа "Стенли", мач №4, "Далас" - "Тампа Бей"
10:55 Moto GP: ГП на Каталуния, трета тренировка
13:30 Moto GP: ГП на Каталуния, квалификация
17:00 Голф: Европейски тур, Айриш Оупън

 

НЕДЕЛЯ, 27 септември

Евроспорт 1

11:50 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Евроспорт 2

11:00 Колоездене: СП в Имола, общ старт, мъже
21:00 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Нова спорт

13:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Барселона" - "Билбао"
16:00 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - ЦСКА (Москва)
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Ховентут" - "Реал" (Мадрид)

Диема спорт

14:10 Формула 1: ГП на Русия, състезание

Макс спорт 1

05:15 Автомобилизъм: Суперкарс, Тейлъм Бенд, Х кръг, второ състезание
07:45 Автомобилизъм: Суперкарс, Тейлъм Бенд, Х кръг, трето състезание
13:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, финал

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC 253, Израел Адесаня - Пауло Коста
11:40 Moto GP: ГП на Каталуния, загрявка
13:00 Moto 3: ГП на Каталуния, състезание
14:15 Moto 2: ГП на Каталуния, състезание
15:30 Голф: Европейски тур, Айриш Оупън
16:00 Moto GP: ГП на Каталуния, състезание
17:30 Голф: Европейски тур, Айриш Оупън

 

ПОНЕДЕЛНИК, 28 септември

Евроспорт 1

11:55 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Евроспорт 2

11:55 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

БНТ 3
15:00 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Спартак" (Москва) - "Динамо" (Москва)

Макс спорт 1

02:00 НАСКАР: Лас Вегас, състезание

 

ВТОРНИК, 29 септември

Евроспорт 1

11:55 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Евроспорт 2

11:55 Тенис: Ролан Гарос, I кръг
16:00 Колоездене: Бинкбанк тур, I етап
17:45 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Макс спорт 1

20:00 Баскетбол: Еврокупа, "Будучност" - "Бреша"
21:45 Баскетбол: Еврокупа, "Уникаха" - "Метрополитан"

 

СРЯДА, 30 септември

Евроспорт 1

11:55 Тенис: Ролан Гарос, II кръг

Евроспорт 2

11:55 Тенис: Ролан Гарос, II кръг
16:00 Колоездене: Флеш Валон
17:45 Колоездене: Бинкбанк тур, II етап
18:45 Тенис: Ролан Гарос, II кръг

Нова спорт

17:30 Хокей на лед: КХЛ, "Салават Юлаев" - "Автомобилист"

Макс спорт 1

21:45 Баскетбол: Еврокупа, "Ховентут" - "Партизан"

Макс спорт 2

21:00 Баскетбол: Еврокупа, "Андора" - "Монако"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 1 октомври

Евроспорт 1

11:55 Тенис: Ролан Гарос, II кръг

Евроспорт 2

11:55 Тенис: Ролан Гарос, II кръг
16:00 Колоездене: Бинкбанк тур, III етап
17:45 Тенис: Ролан Гарос, II кръг

Макс спорт 1

22:00 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - ЦСКА (Москва)

Макс спорт 2

13:30 Голф: Европейски тур, Скотиш Оупън
21:00 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Жалгирис"

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Спортът по телевизията днес - 31 октомври

31.10.2020

434
Спортна тв седмица (30 октомври - 5 ноември)

30.10.2020

92
Спортна тв седмица (23-29 октомври)

23.10.2020

129

Влез или се регистрирай за да коментираш