Quantcast
Спортна ТВ седмица (24-30 юни) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (24-30 юни)

216

ПЕТЪК, 24 юни

БНТ 3

10:00 Плуване: СП в Будапеща, серии
17:00 Плуване: СП в Будапеща, артистично плуване, отборно, волна програма
19:00 Плуване: СП в Будапеща, финали

Макс спорт 2

10:50 Moto GP: ГП на Нидерландия, първа тренировка
15:00 Moto GP: ГП на Нидерландия, втора тренировка
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Майорка, 1/2-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Майорка, 1/2-финал

TV+

13:00 Тенис (жени): WTA 500, Истборн, 1/2-финал
15:00 Тенис (жени): WTA 500, Истборн, 1/2-финал

Макс спорт 4

13:30 Голф: БМВ Интернешънъл Оупън, II ден

Sport+

15:30 Тенис (жени): WTA 250, Бад Хомбург, 1/2-финал
19:00 Тенис (жени): WTA 250, Бад Хомбург, 1/2-финал

Макс спорт 1

16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Истборн, 1/2-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Истборн, 1/2-финал

Макс спорт 3

16:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Иран - Бразилия
20:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Австралия - България

Евроспорт 1

20:30 Катерене (жени): СК в Инсбрук, боулдър, финал

Евроспорт 2

22:00 Голф: PGA тур, Травълърс Чемпиъншип, II ден

 

СЪБОТА, 25 юни

Диема спорт 3

02:30 Бокс без ръкавици: бойна вечер в Холивуд, Флорида
21:00 Бокс: Boxxer, Ковънтри

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: финал, мач №5, "Колорадо Авъланч" - "Тампа Бей Лайтнинг"
10:50 Moto GP: ГП на Нидерландия, трета тренировка
13:30 Moto GP: ГП на Нидерландия, квалификация
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Майорка, финал
23:00 ММА: Cage Warriors 140, галавечер в Белфаст

Макс спорт 1

09:00 WRC: рали "Кения", SS9 Елментейта 1
15:00 WRC: рали "Кения", SS12 Елментейта 2
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Истборн, финал

Евроспорт 1

12:30 Колоездене (жени): НШ на Испания в Майорка, общ старт
15:15 Колоездене (жени): НШ на Франция в Шоле, общ старт
18:00 Автомобилизъм: СК на Арагон, квалификация
20:00 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Париж

Евроспорт 2

13:00 Кану-каяк: СК в Любляна, слалом
20:00 Голф: PGA тур, Травълърс Чемпиъншип, III ден

Макс спорт 3

14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Италия - Словения
20:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, САЩ - България

Макс спорт 4

14:30 Голф: БМВ Интернешънъл Оупън, III ден

TV+

14:30 Тенис (жени): WTA 500, Истборн, финал

Sport+

14:30 Тенис (жени): WTA 250, Бад Хомбург, финал

Диема спорт 2

15:30 Автомобилизъм: Порше Карера къп, Зандворд, първо състезание

БНТ 3

19:00 Плуване: СП в Будапеща, финали

 

НЕДЕЛЯ, 26 юни

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC Fight Night, Арман Царукян - Матеуш Гамрот
10:35 Moto GP: ГП на Нидерландия, загрявка
12:00 Moto 3: ГП на Нидерландия, състезание
13:20 Moto 2: ГП на Нидерландия, състезание
15:00 Moto GP: ГП на Нидерландия, състезание
16:30 Moto Е: ГП на Нидерландия, състезание

Евроспорт 2

08:00 Мотокрос: СШ в Индонезия, MX2, първо състезание
09:00 Мотокрос: СШ в Индонезия, MXGP, първо състезание
11:00 Мотокрос: СШ в Индонезия, MX2, второ състезание
12:00 Мотокрос: СШ в Индонезия, MXGP, второ състезание
14:00 Автомобилизъм: СК на Арагон, второ състезание
20:00 Голф: PGA тур, Травълърс Чемпиъншип, IV ден

Макс спорт 1

09:00 WRC: рали "Кения", SS16 Хелс Гейт 1
14:00 WRC: рали "Кения", SS19 Хелс Гейт 2, бонус етап
23:55 НАСКАР: Тенеси

b1b.box

11:00 Тенис на маса: международен турнир в Албена

Евроспорт 1

11:00 Автомобилизъм: СК на Арагон, първо състезание
12:30 Кану-каяк: СК в Любляна, слалом
13:45 Колоездене (мъже): НШ на Испания в Майорка, общ старт
15:15 Колоездене (мъже): НШ на Франция в Шоле, общ старт
18:00 Кану-каяк: СК в Любляна, слалом
20:00 Катерене (мъже и жени): СК в Инсбрук, трудност, финал

Макс спорт 4

14:30 Голф: БМВ Интернешънъл Оупън, IV ден

Диема спорт 2

15:30 Автомобилизъм: Порше Карера къп, Зандворд, второ състезание

Макс спорт 3

16:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, САЩ - Полша
20:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Бразилия

БНТ 3

17:00 Плуване: СП в Будапеща, скокове във вода, 3 м синхронно, мъже, финал

 

ПОНЕДЕЛНИК, 27 юни

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: финал, мач №6, "Тампа Бей Лайтнинг" - "Колорадо Авъланч"

Евроспорт 2

13:00 Тенис: Уимбълдън, I кръг

БНТ 3

20:00 Плуване: СП в Будапеща, скокове във вода, кула, жени

 

ВТОРНИК, 28 юни

Евроспорт 2

13:00 Тенис: Уимбълдън, I кръг

БНТ 3

17:00 Плуване: СП в Будапеща, скокове във вода, 3 м трамплин
19:55 Плуване: СП в Будапеща, скокове във вода, кула

Макс спорт 3

17:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Бразилия - Сърбия
20:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Доминиканска република - България

 

СРЯДА, 29 юни

Евроспорт 2

13:00 Тенис: Уимбълдън, II кръг

БНТ 3

18:00 Плуване: СП в Будапеща, скокове във вода, 1 м трамплин, жени
20:25 Водна топка (мъже): СП в Будапеща, 1/4-финал
21:55 Водна топка (мъже): СП в Будапеща, 1/4-финал

Евроспорт 1

19:30 Колоездене: Тур дьо Франс, представяне на отборите

Макс спорт 3

20:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Италия - Полша

 

ЧЕТВЪРТЪК, 30 юни

Евроспорт 2

13:00 Тенис: Уимбълдън, II кръг
23:55 Голф: PGA тур, Джон Диър Класик, I ден

Евроспорт 1

15:00 Колоездене (жени): Обиколка на Италия, I етап

Макс спорт 1

15:00 Голф: Айриш Оупън, I ден

Макс спорт 3

16:30 Волейбол (жени): Лига на нациите, Полша - Китай
23:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Турция - Нидерландия

БНТ 3

18:00 Плуване: СП в Будапеща, скокове във вода, 1 м трамплин
20:00 Плуване: СП в Будапеща, скокове във вода, кула

Диема спорт 3

18:30 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Финландия - Швеция
21:30 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Полша - Израел

Диема спорт 2

19:00 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Естония - Германия
21:15 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Словения - Хърватия

Диема спорт

19:30 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Латвия - Сърбия
21:30 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Белгия - Словакия

Макс спорт 2

20:30 Лека атлетика: Диамантена лига, Стокхолм

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

Още

Спортът по телевизията - 7 август

07.08.2022

1197
Спортна ТВ седмица (5-11 август)

05.08.2022

135
Спортна ТВ седмица (29 юли - 4 август)

29.07.2022

277