Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (24-30 юли)

24 Юли 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 24 юли

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
19:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

БНТ 3

14:00 Плуване: СП във Фукуока, финали

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (жени): Тур дьо Франс, II етап

Макс спорт 3

17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг

Макс спорт 2

20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

 

ВТОРНИК, 25 юли

БНТ 3

09:00 Водна топка (мъже): СП във Фукуока, 1/4-финал, Гърция - Черна гора
10:30 Водна топка (мъже): СП във Фукуока, 1/4-финал, Италия - Сърбия
12:00 Водна топка (мъже): СП във Фукуока, 1/4-финал, Унгария - САЩ
14:00 Плуване: СП във Фукуока, финали

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (жени): Тур дьо Франс, III етап
19:00 Фехтовка: СП в Милано, I ден

Евроспорт 2

17:00 Фехтовка: СП в Милано, I ден

Макс спорт 3

17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг

Макс спорт 2

18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

 

СРЯДА, 26 юли

БНТ 3

14:00 Плуване: СП във Фукуока, финали

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (жени): Тур дьо Франс, IV етап

Макс спорт 3

17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг

Евроспорт 2

18:40 Фехтовка: СП в Милано, II ден

Макс спорт 2

20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

 

ЧЕТВЪРТЪК, 27 юли

БНТ 3

11:00 Водна топка (мъже): СП във Фукуока, 1/2-финал, Гърция - Сърбия
12:30 Водна топка (мъже): СП във Фукуока, 1/2-финал, Унгария - Испания
14:00 Плуване: СП във Фукуока, финали

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

Макс спорт 2

14:00 Голф: Синиър Оупън, I ден, първа сесия
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
23:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (жени): Тур дьо Франс, V етап
19:00 Фехтовка: СП в Милано, III ден

Макс спорт 3

17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг

Евроспорт 2

18:20 Фехтовка: СП в Милано, III ден
23:00 Голф: PGA тур, 3М Оупън, I ден

Макс спорт 4

18:30 Голф: Синиър Оупън, I ден, втора сесия

 

ПЕТЪК, 28 юли

БНТ 3

14:00 Плуване: СП във Фукуока, финали

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал
20:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/4-финал

Евроспорт 2

14:00 Фехтовка: СП в Милано, IV ден
18:00 Фехтовка: СП в Милано, IV ден
23:00 Голф: PGA тур, 3М Оупън, II ден

Макс спорт 2

14:00 Голф: Синиър Оупън, II ден
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта, 1/4-финал
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта, 1/4-финал
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта, 1/4-финал

Диема спорт 3

14:30 Формула 1: ГП на Белгия, първа тренировка
18:00 Формула 1: ГП на Белгия, втора тренировка

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (жени): Тур дьо Франс, VI етап
19:00 Спидуей: СК във Вроцлав

Макс спорт 3

17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/4-финал
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/4-финал
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/4-финал

 

СЪБОТА, 29 юли

Диема спорт 3

04:00 Бокс: Топ Ранк, бойно събитие в Лас Вегас
13:00 Формула 1: ГП на Белгия, квалификация за спринт
17:30 Формула 1: ГП на Белгия, спринт

БНТ 3

12:00 Водна топка (мъже): СП във Фукуока, финал, Гърция - Унгария
14:00 Плуване: СП във Фукуока, финали

Макс спорт 1

12:30 Суперкарс: Сидни, първо състезание
17:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/2-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, 1/2-финал
22:00 ММА: Cage Warriors 158, галавечер в Рим

Евроспорт 2

14:50 Супербайк: СШ в Чехия, първо състезание
16:00 Суперспорт: СШ в Чехия, първо състезание
18:50 Формула Е: Лондон
20:15 Голф: PGA тур, 3М Оупън, III ден

Евроспорт 1

16:00 Колоездене (мъже): Класика на Сан Себастиан
18:00 Колоездене (жени): Тур дьо Франс, VII етап
20:45 Спидуей: СК във Вроцлав

Макс спорт 2

16:00 Голф: Синиър Оупън, III ден
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта, 1/2-финал
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта, 1/2-финал

Нова спорт

18:00 Баскетбол: квалификация за Евро `25, България - Норвегия

Диема спорт 2

19:00 Бокс: BKB 33, бойно събитие в Лондон

Макс спорт 3

19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/2-финал
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/2-финал

Макс спорт 4

21:30 Бокс: Франк Уорън, галавечер в Телфорд

 

НЕДЕЛЯ, 30 юли

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC 291, Дъстин Порие - Джъстин Гейджи
16:00 Голф: Синиър Оупън, IV ден
23:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта, финал

Макс спорт 1

08:25 Суперкарс: Сидни, второ състезание
16:00 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург, финал
22:00 НАСКАР: Вирджиния

Евроспорт 1

09:30 Стрелба с лък: Универсиада в Чънду
12:30 Автомобилизъм: Суперкупа на "Порше", Белгия
16:00 Колоездене (жени): Тур дьо Франс, VIII етап
19:00 Ски скокове: Лятна Гран при, Куршевел

Евроспорт 2

12:00 Мотокрос: СШ във Финландия, MX2, първо състезание
13:20 Супербайк: СШ в Чехия, второ състезание
14:30 Суперспорт: СШ в Чехия, второ състезание
16:00 Мотокрос: СШ във Финландия, MXGP, второ състезание
18:50 Формула Е: Лондон
20:15 Голф: PGA тур, 3М Оупън, IV ден

БНТ 3

14:00 Плуване: СП във Фукуока, финали

Диема спорт 3

16:00 Формула 1: ГП на Белгия, състезание

Макс спорт 3

21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, финал

 

Последвайте ни и в google news бутон

Ключови думи:

спортна ТВ програма

АНКЕТА "СЕГА"

Колко медала ще спечели България на олимпийските игри в Париж 2024?