Quantcast

Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (24-30 април)

24 Апр. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 24 април

Евроспорт 1

15:00 Снукър: СП в Шефилд, II кръг
21:00 Снукър: СП в Шефилд, II кръг

 

ВТОРНИК, 25 април

Евроспорт 1

12:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/4-финал
16:30 Снукър: СП в Шефилд, 1/4-финал
21:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/4-финал

b1b.box

12:15 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship, Малта - Андора
14:30 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship, Кипър - Молдова
18:00 Волейбол (мъже): Първенство на България, финал, мач 1: "Нефтохимик 2010" - "Хебър"

Евроспорт 2

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Романдия, пролог

Макс спорт 1

19:00 Волейбол: Суперлега, 1/2-финал, мач №5, "Итас" (Тренто) - "Газ Сейлс Блуенерджи" (Пиаченца)
21:45 Баскетбол: Евролига, 1/4-финал, мач №1, "Реал" (Мадрид) - "Партизан"

Макс спорт 2

21:15 Баскетбол: Евролига, 1/4-финал, мач №1, "Монако" - "Макаби" (Тел Авив)
02:00 НХЛ: плейофи, Изток, I кръг, мач №5, "Каролина Хърикейнс" - "Ню Йорк Айлъндърс"

 

СРЯДА, 26 април

Диема спорт 2

05:00 НБА: плейофи, Запад, I кръг, мач №5, "Финикс Сънс" - "Лос Анджелис Клипърс"

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Гран Канария" - "Ховентут" (Бадалона)

Евроспорт 1

12:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/4-финал
16:30 Снукър: СП в Шефилд, 1/4-финал
21:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/4-финал

b1b.box

12:15 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship, Андора - Индия
14:30 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship, Молдова - Австралия
18:00 Волейбол (мъже): Първенство на България, финал, мач 2: "Нефтохимик 2010" - "Хебър"

Евроспорт 2

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Романдия, I етап

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - "Спартак" (Плевен)
21:45 Баскетбол: Евролига, 1/4-финал, мач №1, "Олимпиакос" - "Фенербахче"
02:00 НХЛ: плейофи, Изток, I кръг, мач №5, "Бостън Бруинс" - "Флорида Пантърс"

Макс спорт 3

19:00 Баскетбол: Eврокупа, "Прометей" - "Тюрк Телеком Анкара"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 27 април

Диема спорт 3

02:00 НБА: плейофи, Изток, I кръг, мач №5, "Кливланд Кавалиърс" - "Ню Йорк Никс"

Диема спорт 2

02:30 НБА: плейофи, Запад, I кръг, мач №5, "Мемфис Гризлис" - "Лос Анджелис Лейкърс"

Макс спорт 3

07:00 Голф: Корея Чемпиъншип, I ден

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид

b1b.box

12:15 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship, Малта - Индия
15:15 Художествена гимнастика: Държавно отборно първенство
19:30 Баскетбол (мъже): ББЛ, "Балкан" - "Фаб Файв"
21:30 Баскетбол (мъже): ББЛ, "Йънг Бойс" - "Миньор"

Евроспорт 1

15:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал
21:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал

Евроспорт 2

16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Романдия, II етап
22:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Мексико, I ден

Макс спорт 2

21:45 Баскетбол: Евролига, 1/4-финал, мач №2, "Реал" (Мадрид) - "Партизан"
02:00 НХЛ: плейофи, Изток, I кръг, мач №5, "Торонто Мейпъл Лийфс" - "Тампа Бей Лайтнинг"

 

ПЕТЪК, 28 април

Диема спорт 3

12:30 Формула 1: ГП на Азербайджан, първа тренировка
16:00 Формула 1: ГП на Азербайджан, квалификация
03:00 НБА: плейофи, Запад, I кръг, мач №6, "Голдън Стейт Уориърс" - "Сакраменто Кингс"

Макс спорт 3

07:00 Голф: Корея Чемпиъншип, II ден

b1b.box

09:00 Художествена гимнастика: Държавно отборно първенство
21:30 Баскетбол (мъже): ББЛ, "Левски София 2022" - "Спортист 1959"

Макс спорт 2

11:30 Moto GP: ГП на Испания, първа тренировка
15:45 Moto GP: ГП на Испания, втора тренировка
21:30 Баскетбол: Евролига, 1/4-финал, мач №2, "Олимпиакос" - "Фенербахче"
02:00 НХЛ: плейофи, Изток, I кръг, мач №6, "Ню Йорк Айлъндърс" - "Каролина Хърикейнс"

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид

Евроспорт 1

12:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал
16:30 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал
21:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал

Евроспорт 2

14:05 Катерене (мъже и жени): СК в Сеул, скорост, финал
16:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Романдия, III етап
22:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Мексико, II ден

Диема спорт 2

15:30 Бокс: ONE, боксово събитие в Банкок

БНТ 3

15:50 Модерен петобой (жени): СК в Будапеща, 1/2-финали
18:50 Модерен петобой (мъже): СК в Будапеща, 1/2-финали

 

СЪБОТА, 29 април

Макс спорт 1

04:30 НХЛ: плейофи, Запад, I кръг, мач №6, "Минесота Уайлд" - "Далас Старс"
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
23:00 ММА: Cage Warriors 153, галавечер в Дъблин

Диема спорт 2

05:30 НБА: плейофи, Запад, I кръг, мач №6, "Лос Анджелис Лейкърс" - "Мемфис Гризлис"
21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Обрадойро"

Макс спорт 3

07:00 Голф: Корея Чемпиъншип, III ден

b1b.box

09:00 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship
12:15 Баскетбол в колички, БКХУ: "Левски София" - ККК "Биелина" (Б и Херц)
14:30 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship
18:00 Волейбол (мъже): Първенство на България, финал, мач 3: "Хебър" - "Нефтохимик 2010"

Макс спорт 2

11:00 Moto GP: ГП на Испания, трета тренировка
11:50 Moto GP: ГП на Испания, квалификация
13:40 Moto 3 / Moto 2: ГП на Испания, квалификация
15:55 Moto GP: спринт
02:00 ММА: UFC Fight Night, Сун Ядун - Рики Симон

БНТ 3

11:00 Модерен петобой (жени): СК в Будапеща, финал
15:15 Ръгби: ЕП, конференция 1 Юг, България - Словения
17:55 Модерен петобой (мъже): СК в Будапеща, финал

Евроспорт 1

12:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал
16:30 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал
21:00 Снукър: СП в Шефилд, 1/2-финал

Диема спорт 3

12:30 Формула 1: ГП на Азербайджан, втора тренировка
16:30 Формула 1: ГП на Азербайджан, спринт

Евроспорт 2

13:30 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, 6 часа на Спа
15:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Романдия, IV етап
17:15 Автомобилизъм: СШ за издръжливост, 6 часа на Спа
20:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Мексико, III ден

 

НЕДЕЛЯ, 30 април

Макс спорт 3

02:00 НХЛ: плейофи, Изток, I кръг, мач №6, "Тампа Бей Лайтнинг" - "Торонто Мейпъл Лийфс"
07:00 Голф: Корея Чемпиъншип, IV ден

Макс спорт 1

03:00 НХЛ: плейофи, Изток, I кръг, мач №6, "Ню Йорк Рейнджърс" - "Ню Джърси Девълс"
07:00 Суперкарс: Пърт, второ състезание
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид

Диема спорт

04:00 BKFC: Бойно събитие, Денвър

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: плейофи, Запад, I кръг, мач №6, "Лос Анджелис Кингс" - "Едмънтън Ойлърс"
11:40 Moto GP: ГП на Испания, загрявка
12:50 Moto 3: ГП на Испания, състезание
14:10 Moto 2: ГП на Испания, състезание
15:30 Moto GP: ГП на Испания, състезание
21:00 НАСКАР: Делауеър

b1b.box

09:00 Хандбал (мъже): Emerging Nations Championship
11:00 Баскетбол в колички, БКХУ: "Левски София" - ККК "Наис" (Сърб)
17:30 Волейбол (мъже): Първенство на България, финал, мач 4: "Хебър" - "Нефтохимик 2010"

Евроспорт 1

12:00 Катерене (мъже): СК в Сеул, боулдър, финал
15:00 Снукър: СП в Шефилд, финал (I сесия)
21:00 Снукър: СП в Шефилд, финал (II сесия)

Диема спорт 3

12:30 Формула 1: ГП на Азербайджан, състезание
21:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Баскония" - "Рио Бреоган"
02:30 Кикбокс: WGP, бойна вечер в Бразилия

Евроспорт 2

15:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Романдия, V етап
18:00 Мотокрос: СШ в Португалия, MX2, второ състезание
19:00 Мотокрос: СШ в Португалия, MXGP, второ състезание
20:00 Голф: PGA тур, Шампионат на Мексико, IV ден

БНТ 3

17:55 Модерен петобой: СК в Будапеща, щафета, финал

Нова спорт

20:00 НБА: плейофи, Изток, II кръг, мач №1, "Ню Йорк Никс" - "Маями Хийт"
22:30 НБА: плейофи, Запад, I кръг, мач №7, "Сакраменто Кингс" - "Голдън Стейт Уориърс"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

АНКЕТА "СЕГА"

Ще се осъществи ли ротацията във властта?