Quantcast
Спортна ТВ седмица (23-29 юли) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (23-29 юли)

139

ПЕТЪК, 23 юли

Макс спорт 1

02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
11:30 Тенис (мъже): ATP 250, Гщаад, 1/4-финал
13:30 Тенис (мъже): ATP 250, Гщаад, 1/4-финал
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Гщаад, 1/4-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Гщаад, 1/4-финал

F+

12:00 Тенис (жени): WTA 250, Гдиня, 1/4-финал
14:00 Тенис (жени): WTA 250, Гдиня, 1/4-финал
16:00 Тенис (жени): WTA 250, Гдиня, 1/4-финал
18:00 Тенис (жени): WTA 250, Гдиня, 1/4-финал

Макс спорт 3

14:00 Голф: Европейски тур, Синиър Оупън, II ден, първа сесия
18:30 Голф: Европейски тур, Синиър Оупън, II ден, втора сесия

Sport+

17:00 Тенис (жени): WTA 250, Палермо, 1/4-финал
19:00 Тенис (жени): WTA 250, Палермо, 1/4-финал
21:00 Тенис (жени): WTA 250, Палермо, 1/4-финал
23:00 Тенис (жени): WTA 250, Палермо, 1/4-финал

Макс спорт 2

17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/4-финал
20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/4-финал
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/4-финал

 

СЪБОТА, 24 юли

Диема спорт 3

02:00 Бокс без ръкавици: BKFC19, галавечер в Тампа, Ванзант - Остович

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: Драфт 2021, втора част
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/2-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, 1/2-финал

Макс спорт 1

04:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/2-финал
06:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/2-финал
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Гщаад, 1/2-финал
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Гщаад, 1/2-финал
22:00 Профибокс: галавечер в Лондон, Джо Джойс - Карлос Такам

Диема спорт 2

11:25 Автомобилизъм: DTM, Лаузитцринг, ден 1, квалификация
14:15 Автомобилизъм: DTM, Лаузитцринг, ден 1, състезание
16:00 Автомобилизъм: Трофей на DTM, Лаузитцринг, ден 1, състезание

Макс спорт 3

15:00 Голф: Европейски тур, Синиър Оупън, III ден

F+

15:00 Тенис (жени): WTA 250, Гдиня, 1/2-финал
18:00 Тенис (жени): WTA 250, Гдиня, 1/2-финал

Sport+

18:00 Тенис (жени): WTA 250, Палермо, 1/2-финал
20:30 Тенис (жени): WTA 250, Палермо, 1/2-финал

 

НЕДЕЛЯ, 25 юли

Макс спорт 2

02:00 ММА: UFC Fight Night, Кори Сендхеген - Ти Джей Дилашоу
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Умаг, финал

Макс спорт 1

07:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, финал
12:30 Тенис (мъже): ATP 250, Гщаад, финал

Диема спорт 2

11:05 Автомобилизъм: DTM, Лаузитцринг, ден 2, квалификация
14:15 Автомобилизъм: DTM, Лаузитцринг, ден 2, състезание
16:00 Автомобилизъм: Трофей на DTM, Лаузитцринг, ден 2, състезание

Макс спорт 3

15:00 Голф: Европейски тур, Синиър Оупън, IV ден

F+ / Sport+

18:00 Тенис (жени): WTA 250, Гдиня, финал
20:30 Тенис (жени): WTA 250, Палермо, финал

 

ПОНЕДЕЛНИК, 26 юли

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел

Макс спорт 2

18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

 

ВТОРНИК, 27 юли

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел

Макс спорт 2

18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

 

СРЯДА, 28 юли

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел

Макс спорт 2

20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

 

ЧЕТВЪРТЪК, 29 юли

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел, 1/4-финал
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел, 1/4-финал
18:00 Тенис (мъже): ATP 250, Кицбюел, 1/4-финал

Макс спорт 3

16:00 Голф: Европейски тур, ISPS HANDA, I ден

Макс спорт 2

20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
22:30 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Атланта

 

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортът по телевизията - 19 септември

19.09.2021

933
Спортна ТВ седмица (17-23 септември)

17.09.2021

103
Спортна ТВ седмица (10-16 септември)

10.09.2021

207