Quantcast
Спортна тв седмица (23-29 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна тв седмица (23-29 октомври)

130

ПЕТЪК, 23 октомври

Макс спорт 1

11:55 Moto GP: ГП на Теруел, първа тренировка
15:30 Moto GP: ГП на Теруел, втора тренировка
16:30 Тенис (мъже): ATP 250 Антверпен, 1/4-финал
18:30 Тенис (мъже): ATP 250 Антверпен, 1/4-финал
20:30 Тенис (мъже): ATP 250 Антверпен, 1/4-финал
22:30 Тенис (мъже): ATP 250 Антверпен, 1/4-финал

Диема спорт

13:00 Формула 1: ГП на Португалия, първа тренировка
17:00 Формула 1: ГП на Португалия, втора тренировка

Евроспорт 1

13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XIX етап / Обиколка на Испания, IV етап

Макс спорт 2

13:30 Голф: Европейски тур, Italian Open
20:00 Баскетбол: Евролига, "Химки" - "Макаби" (Тел Авив)
22:00 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Реал" (Мадрид)

F+ / Sport+HD

15:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава, 1/4-финал
17:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава, 1/4-финал
19:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава, 1/4-финал
21:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава, 1/4-финал

Диема спорт 2

19:00 Волейбол (мъже): Суперлига

Нова спорт

19:00 Хокей на лед: КХЛ, "Северстал" - "Металург"

Макс спорт 3

21:30 Баскетбол: Евролига, "Байерн" - "Олимпиакос"

 

СЪБОТА, 24 октомври

Макс спорт 1

11:55 Moto GP: ГП на Теруел, трета тренировка
14:15 Moto GP: ГП на Теруел, квалификация
16:30 Тенис (мъже): ATP 250 Антверпен, 1/2-финал
18:30 Тенис (мъже): ATP 250 Антверпен, 1/2-финал

Диема спорт

13:00 Формула 1: ГП на Португалия, трета тренировка
16:00 Формула 1: ГП на Португалия, квалификация

Евроспорт 1

13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XX етап / Обиколка на Испания, V етап

Макс спорт 2

14:00 Голф: Европейски тур, Italian Open
21:00 ММА: UFC 254, Хабиб Нурмагомедов - Джъстин Гейджи

F+

15:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава, 1/2-финал
17:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава, 1/2-финал

Нова спорт

21:45 Баскетбол: Лига АСВ, "Ховентут" - "Баскония"

 

НЕДЕЛЯ, 25 октомври

Макс спорт 1

10:30 Moto GP: ГП на Теруел, загрявка
12:20 Moto 3: ГП на Теруел, състезание
13:45 Moto 2: ГП на Теруел, състезание
15:15 Moto GP: ГП на Теруел, състезание
18:30 Тенис (мъже): ATP 250 Антверпен, финал
21:30 НАСКАР: Състезание в Тексас

Диема спорт 2

12:00 Баскетбол: ВТБ лига, УНИКС - "Енисей"

Евроспорт 2

12:00 Мотокрос: СШ в Ломел, клас MX2, първо състезание
13:00 Мотокрос: СШ в Ломел, клас MXGP, първо състезание

Макс спорт 2

13:00 Голф: Европейски тур, Italian Open

Нова спорт

14:00 Баскетбол: ВТБ лига, ЦСКА (Москва) - "Нижни Новгород"
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Реал" (Мадрид) - "Естудиантес"

Евроспорт 1

14:15 Колоездене: Обиколка на Италия, XXI етап / Обиколка на Испания, VI етап

Диема спорт

15:10 Формула 1: ГП на Португалия, състезание

F+

15:30 Тенис (жени): WTA Premier Острава, финал

 

ПОНЕДЕЛНИК, 26 октомври

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
17:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
19:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
21:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - "Берое"

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Авангард"

 

ВТОРНИК, 27 октомври

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
17:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
19:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
21:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена

Евроспорт 1

15:40 Колоездене: Обиколка на Испания, VII етап

Макс спорт 4

21:00 Баскетбол: Еврокупа, "Андора" - "Лиеткабелис (Паневежис)

Нова спорт

22:15 Баскетбол: Лига АСВ, "Мурсия" - "Барселона"

 

СРЯДА, 28 октомври

Макс спорт 1

13:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
17:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
19:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
21:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена

Евроспорт 1

15:40 Колоездене: Обиколка на Испания, VIII етап

Макс спорт 2

18:00 Баскетбол: Еврокупа, УНИКС - "Ховентут"
20:00 Баскетбол: Еврокупа, "Монако" - "Локомотив" (Кубан)
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Гран Канария" - "Тренто"

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (Москва) - "Авангард"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 29 октомври

Макс спорт 2

11:30 Голф: Европейски тур, Cyprus Open
19:00 Баскетбол: Евролига, ЦСКА (Москва) - "Валенсия"
21:05 Баскетбол: Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Фенербахче"

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
17:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
19:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена
21:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена

Евроспорт 1

15:40 Колоездене: Обиколка на Испания, IХ етап

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Спартак" - ЦСКА (Москва)

Макс спорт 3

22:00 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Байерн"

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Спортът по телевизията днес - 30 ноември

30.11.2020

786
Спортна ТВ седмица (27 ноември - 3 декември)

27.11.2020

64
Спортна тв седмица (20-26 ноември)

20.11.2020

105

Влез или се регистрирай за да коментираш