Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (1-7 януари)

01 Яну. 2024

ПОНЕДЕЛНИК, 1 януари

Макс спорт 1

01:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, Хърватия - Норвегия
03:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, Хърватия - Норвегия
05:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, Хърватия - Норвегия
08:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, Франция - Германия
10:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, Франция - Германия
12:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, Франция - Германия

Макс спорт 3

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
07:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
09:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
11:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън

Евроспорт 1

10:45 Ски бягане (мъже): Тур дьо ски, Тоблах, преследване
13:15 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Тоблах, преследване
15:00 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Гармиш-Партенкирхен
17:15 Ски скокове (жени): СК в Оберстдорф, голяма шанца

Евроспорт 2

14:40 Колокрос (жени): Трофей в Баал
15:55 Колокрос (мъже): Трофей в Баал

Диема спорт

22:00 НБА: "Ню Йорк Никс" - "Минесота Тимбъруулвс"

Макс спорт 2

22:00 НХЛ: "Сиатъл Кракен" - "Вегас Голдън Найтс"

 

ВТОРНИК, 2 януари

Макс спорт 1

01:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, Гърция - Чили
03:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, Гърция - Чили
05:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, Гърция - Чили
08:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, Хърватия - Нидерландия
10:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, Хърватия - Нидерландия
12:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, Хърватия - Нидерландия
21:05 Баскетбол: Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Монако"

Макс спорт 3

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
07:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
10:30 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън

Евроспорт 1

14:00 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Инсбрук

Макс спорт 2

19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Цървена звезда"

 

СРЯДА, 3 януари

Макс спорт 1

01:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, Франция - Италия
03:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, Франция - Италия
05:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, Франция - Италия
08:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, Гърция - Канада
10:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, Гърция - Канада
12:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, Гърция - Канада
21:30 Волейбол (мъже): Купа на Италия, 1/4-финал, "Итас" (Тренто) - "УитЮ" (Верона)

Макс спорт 4

02:00 НХЛ: "Ню Йорк Рейнджърс" - "Каролина Хърикейнс"

Макс спорт 3

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
07:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън

Евроспорт 1

12:20 Ски скокове (жени): СК във Вилах, малка шанца
14:00 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Инсбрук
17:45 Ски бягане (мъже и жени): Тур дьо ски, Давос, спринт

Евроспорт 2

15:25 Ски бягане (мъже и жени): Тур дьо ски, Давос, спринт

Макс спорт 2

22:00 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Реал" (Мадрид)

 

ЧЕТВЪРТЪК, 4 януари

Макс спорт 3

03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
07:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
10:30 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Макаби" (Тел Авив)

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Орландо Меджик"

Макс спорт 1

08:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, 1/4-финал
10:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, 1/4-финал
12:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, 1/4-финал
21:30 Волейбол (мъже): Купа на Италия, 1/4-финал, "Сър Сейфти Суса" (Перуджа) - "Валса Груп" (Модена)

Евроспорт 1

11:30 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Давос, преследване
13:45 Ски бягане (мъже): Тур дьо ски, Давос, преследване
15:15 Биатлон (мъже): СК в Оберхоф, 10 км спринт

Евроспорт 2

13:20 Ски скокове (жени): СК във Вилах, малка шанца
15:55 Колокрос (мъже): Трофей в Коксайде

Макс спорт 2

21:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Партизан"

 

ПЕТЪК, 5 януари

Евроспорт 2

01:00 Голф: PGA тур, Турнир на шампионите, I ден

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: "Далас Старс" - "Колорадо Авъланч"
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Анадолу Ефес"

Макс спорт 3

04:30 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън, 1/4-финал
06:30 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън, 1/4-финал
08:30 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън, 1/4-финал
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън, 1/4-финал

Макс спорт 1

08:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, 1/4-финал
10:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, 1/4-финал
12:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, 1/4-финал
21:30 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Баскония"

Евроспорт 1

15:10 Биатлон (жени): СК в Оберхоф, 7,5 км спринт
17:00 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Бишофсхофен

 

СЪБОТА, 6 януари

Евроспорт 2

01:00 Голф: PGA тур, Турнир на шампионите, II ден
12:15 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Вал ди Фиеме, 15 км масов старт
13:20 Биатлон (мъже): СК в Оберхоф, 12,5 км преследване
14:40 Колокрос (жени): Гулехем
15:55 Колокрос (мъже): Гулехем
23:00 Голф: PGA тур, Турнир на шампионите, III ден

Макс спорт 1

01:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, 1/2-финал
03:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, 1/2-финал
05:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, 1/2-финал
08:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, 1/2-финал
10:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, 1/2-финал
12:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, 1/2-финал

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Ню Джърси Девълс" - "Чикаго Блекхоукс"
12:30 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън, 1/2-финал
20:00 НХЛ: "Филаделфия Флайърс" - "Калгари Флeймс"

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Лос Анджелис Лейкърс" - "Мемфис Гризлис"

Макс спорт 3

07:00 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън, 1/2-финал

Евроспорт 1

10:15 Ски (жени): СК в Кранска гора, гигантски слалом, I манш
11:30 Ски (мъже): СК в Аделбоден, гигантски слалом, I манш
13:15 Ски (жени): СК в Кранска гора, гигантски слалом, II манш
14:30 Ски (мъже): СК в Аделбоден, гигантски слалом, II манш
15:30 Биатлон (жени): СК в Оберхоф, 10 км преследване
16:25 Ски бягане (мъже): Тур дьо ски, Вал ди Фиеме, 15 км масов старт
17:15 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Бишофсхофен

Нова спорт

21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Паленсия" - "Уникаха"

Диема спорт

21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Тенерифе" - "Ховентут"

 

НЕДЕЛЯ, 7 януари

Диема спорт 3

02:00 НБА: "Индиана Пейсърс" - "Бостън Селтикс"
19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Баскония" - "Реал" (Мадрид)
22:00 НБА: "Бруклин Нетс" - "Портланд Трейл Блейзърс"

Макс спорт 3

08:30 Тенис (мъже): ATP 250, Бризбън, финал

Макс спорт 1

08:30 Тенис (мъже): Юнайтед къп, финал
10:30 Тенис (жени): Юнайтед къп, финал
12:30 Тенис (смесени двойки): Юнайтед къп, финал
19:15 Волейбол (мъже): Суперлега, "Сър Сейфти Суса" (Перуджа) - "Веро Волей" (Монца)
22:00 НХЛ: "Вашингтон Кепитълс" - "Лос Анджелис Кингс"

Евроспорт 1

10:15 Ски (жени): СК в Кранска гора, слалом, I манш
12:30 Биатлон (мъже): СК в Оберхоф, 4х7,5 км щафета
13:50 Ски (жени): СК в Кранска гора, слалом, II манш
15:30 Биатлон (жени): СК в Оберхоф, 4х6 км щафета
16:45 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Вал ди Фиеме, 10 км масов старт
21:00 Снукър: Мастърс, I кръг

БНТ 3 / Евроспорт 1

11:30 Ски (мъже): СК в Аделбоден, слалом, I манш
14:30 Ски (мъже): СК в Аделбоден, слалом, II манш

Макс спорт 2

13:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Балкан"
20:00 НФЛ: "Тенеси Тайтънс" - "Джаксънвил Джагуарс"
23:20 НФЛ: "Грийн Бей Пакърс" - "Чикаго Беърс"

Нова спорт

13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Рио Бреоган" - "Гранада"

Евроспорт 2

15:00 Снукър: Мастърс, I кръг
23:00 Голф: PGA тур, Турнир на шампионите, IV ден

Диема спорт

18:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Обрадойро"
20:00 НБА: "Кливланд Кавалиърс" - "Сан Антонио Спърс"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма