Спортна ТВ седмица (5-11 август)
ПЕТЪК, 5 август
Макс спорт 2
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
04:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/4-финал
11:50 Moto GP: ГП на Великобритания, първа тренировка
16:05 Moto GP: ГП на Великобритания, втора тренировка
Макс спорт 4
13:00 Голф (жени): AIG Оупън, II ден
Макс спорт 3
16:30 Голф: Казу Оупън, II ден
Нова спорт
17:30 Таекуондо (юноши): СП в София, IV ден
Евроспорт 2
21:00 Голф: PGA тур, Уиндaм Чемпиъншип, II ден
Макс спорт 1
21:00 Тенис (мъже): ATP 500, Вашингтон, 1/4-финал
23:00 Тенис (мъже): ATP 500, Вашингтон, 1/4-финал
02:00 Тенис (мъже): ATP 500, Вашингтон, 1/4-финал
04:00 Тенис (мъже): ATP 500, Вашингтон, 1/4-финал
СЪБОТА, 6 август
Макс спорт 2
04:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/2-финал
07:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, 1/2-финал
11:50 Moto GP: ГП на Великобритания, трета тренировка
14:30 Moto GP: ГП на Великобритания, квалификация
b1b.box
09:00 Билярд: Петрич Оупън
Макс спорт 1
09:00 WRC: рали Финландия, SS12 Рапсула 1
16:30 WRC: рали Финландия, SS16 Рапсула 2
Макс спорт 3
12:30 Голф: Казу Оупън, III ден
Макс спорт 4
15:00 Голф (жени): AIG Оупън, III ден
17:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Хожув
Евроспорт 1
16:00 Колоездене (жени): Воргорда, часовник, отборно
Евроспорт 2
16:00 Автомобилизъм: СК в Елзас, квалификация
20:00 Голф: PGA тур, Уиндaм Чемпиъншип, III ден
Нова спорт
17:30 Таекуондо (юноши): СП в София, V ден
НЕДЕЛЯ, 7 август
Макс спорт 1
02:00 Тенис (мъже): ATP 500, Вашингтон, 1/2-финал
04:00 Тенис (мъже): ATP 500, Вашингтон, 1/2-финал
09:30 WRC: рали Финландия, SS20 Руухимаки 1
13:00 WRC: рали Финландия, SS22 Руухимаки 2
Макс спорт 2
05:00 Тенис (мъже): ATP 250, Лос Кабос, финал
11:35 Moto GP: ГП на Великобритания, загрявка
13:15 Moto 3: ГП на Великобритания, състезание
15:00 Moto GP: ГП на Великобритания, състезание
16:30 Moto 2: ГП на Великобритания, състезание
22:00 НАСКАР: Мичиган
Макс спорт 3
05:00 ММА: UFC Fight Night, Тиаго Сантос - Джамал Хил
12:30 Голф: Казу Оупън, IV ден
Евроспорт 2
05:15 Мотоциклетизъм; СШ за издръжливост, 8 часа на Сузука
14:00 Мотокрос: СШ в Швеция, MX2, първо състезание
15:00 Мотокрос: СШ в Швеция, MXGP, първо състезание
16:00 Автомобилизъм: СК в Елзас, второ състезание
17:00 Мотокрос: СШ в Швеция, MX2, второ състезание
18:00 Мотокрос: СШ в Швеция, MXGP, второ състезание
20:00 Голф: PGA тур, Уиндaм Чемпиъншип, IV ден
b1b.box
11:00 Билярд: Петрич Оупън
Евроспорт 1
11:00 Автомобилизъм: СК в Елзас, първо състезание
12:00 Колоездене (жени): Воргорда, общ старт
19:00 Ски скокове: лятна верига ГП, Куршевел
Макс спорт 4
15:00 Голф (жени): AIG Оупън, IV ден
Нова спорт
15:30 Таекуондо (юноши): СП в София, VI ден
ПОНЕДЕЛНИК, 8 август
Макс спорт 1
00:00 Тенис (мъже): ATP 500, Вашингтон, финал
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
03:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
b1b.box
09:00 Билярд: Петрич Оупън
Макс спорт 2
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
23:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
ВТОРНИК, 9 август
Евроспорт 1
15:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Ен, I етап
17:00 Колоездене (жени): Обиколка на Скандинавия, I етап
Макс спорт 1
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
03:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
Макс спорт 2
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
23:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
СРЯДА, 10 август
Евроспорт 1
14:15 Колоездене (мъже): Обиколка на Ен, II етап
16:15 Колоездене (мъже): Еврометропол
18:00 Колоездене (жени): Обиколка на Скандинавия, II етап
20:45 Конен спорт: СП в Хернинг, обездка
Макс спорт 1
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
03:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
Макс спорт 2
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
23:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
Макс спорт 3
21:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Монако
ЧЕТВЪРТЪК, 11 август
БНТ 3
10:00 Плуване: ЕП в Рим, серии
16:30 Гимнастика: ЕП в Мюнхен, индивидуален многобой, жени
19:00 Плуване: ЕП в Рим, финали
Макс спорт 3
15:00 Голф: Ханда Уърлд Инвитейшънъл, I ден
Евроспорт 1
15:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Ен, III етап
17:00 Колоездене (жени): Обиколка на Скандинавия, III етап
Макс спорт 1
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
03:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
Макс спорт 2
19:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
23:00 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Монреал
Евроспорт 2
22:00 Голф: PGA тур, Сейнт Джуд Чемпиъншип, I ден
можете да направите дарение през PayPal