СПОРТНА ТВ СЕДМИЦА
ПЕТЪК, 24 януари
Евроспорт 1
01:55 Тенис: Australian Open, ден 5
16:00 Снукър: Европейски Мастърс, 1/4-финали
18:55 Ски скок: СК Закопане, квалификация
20:55 Снукър: Европейски Мастърс, 1/4-финали
Евроспорт 2
01:55 Тенис: Australian Open, ден 5
12:20 Ски (мъже): СК Кицбюел, супер-Г
14:00 Тенис: Australian Open, ден 5
15:00 Биатлон (жени): СК Поклюка, 15 км индивидуално
23:30 Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, ден 2
Нова спорт
10:45 Ски (жени): СК Банско, спускане
Диема спорт
22:00 НБА: "Шарлът" - "Милуоки"
Диема спорт 2
10:45 Ски (жени): СК Банско, спускане
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Добруджа" - "Пирин"
Макс спорт 1
21:30 Баскетбол (мъже): Евролига, "Панатинайкос" - АСВЕЛ
Макс спорт 2
09:30 Голф: Европейски тур, Дубай
19:45 Баскебтол (мъже): Евролига, "Фенербахче" - "Олимпия" (Милано)
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Анадолу" (Ефес)
СЪБОТА, 25 януари
БНТ 3
15:00 Сноуборд (мъже): СК Пианкавало, паралелен слалом
Евроспорт 1
01:55 Тенис: Australian Open, ден 6
12:25 Ски (мъже): СК Кицбюел, спускане
14:00 Биатлон: СК Поклюка, единична щафета
15:00 Северна комбинация: СК Оберстдорф, отборно
15:45 Биатлон: СК Поклюка, смесена щафета
17:15 Ски скок: СК Закопане, състезание
20:50 Снукър: Европейски Мастърс, 1/2-финали
Евроспорт 2
01:55 Тенис: Australian Open, ден 6
23:20 Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, ден 3
Нова спорт
10:45 Ски (жени): СК Банско, спускане
21:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Ховентут" - "Сарагоса"
Диема спорт 2
10:45 Ски (жени): СК Банско, спускане
Макс спорт 1
10:30 Голф: Европейски тур, Дубай
Макс спорт 2
03:00 НХЛ: Мач на звездите - състезание за хокейни умения
10:30 Рали: WRC, I кръг - Монте Карло
15:00 Рали: WRC, I кръг - Монте Карло
НЕДЕЛЯ, 26 януари
Евроспорт 1
01:55 Тенис: Australian Open, ден 7
16:00 Биатлон (мъже): СК Поклюка, 15 км масов старт
16:45 Ски скок: СК Закопане, състезание
20:50 Снукър: Европейски Мастърс, финал
Евроспорт 2
01:55 Тенис: Australian Open, ден 7
11:30 Ски (мъже): СК Кицбюел - слалом, I манш
13:15 Биатлон (жени): СК Поклюка, 12,5 км масов старт
14:00 Ски (мъже): СК Кицбюел - слалом, II манш
21:50 Сноуборд: СК Биг Уайт - крос, смесено отборно
Нова спорт
10:15 Ски (жени): СК Банско, супер-Г
14:00 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, "Нижни Новгород" - ЦСКА (Москва)
17:30 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, "Зенит" - УНИКС
19:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Естудиантес" - "Уникаха"
Диема спорт
22:30 НБА: "Денвър" - "Хюстън"
Диема спорт 2
00:00 НБА: "Юта" - "Далас"
10:15 Ски (жени): СК Банско, супер-Г
Макс спорт 1
03:00 НХЛ: Мач на звездите
10:30 Голф: Европейски тур, Дубай
Макс спорт 2
03:00 ММА: UFC, Къртис Блeйдс - Жуниор дос Сантос
10:00 Рали: WRC, I кръг - Монте Карло
13:00 Рали: WRC, I кръг - Монте Карло
ПОНЕДЕЛНИК, 27 януари
Евроспорт 1
00:00 Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, I етап
01:55 Тенис: Australian Open, ден 8
Евроспорт 2
01:55 Тенис: Australian Open, ден 8
22:00 Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, ден 5
ВТОРНИК, 28 януари
Евроспорт 1
00:00 Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, II етап
01:55 Тенис: Australian Open, 1/4-финали
18:35 Ски (мъже): СК Шладминг - слалом, I манш
21:35 Ски (мъже): СК Шладминг - слалом, II манш
Евроспорт 2
22:00 Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, ден 6
Макс спорт 2
05:00 НХЛ: "Ванкувър" - "Сейнт Луис"
19:00 Баскетбол (мъже): Еврокупа, "Тофаш" - "Ховентут"
21:00 Баскебтол (мъже): Еврокупа, "Венеция" - "Промитеас" (Патра)
СРЯДА, 29 януари
Евроспорт 1
00:00 Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, III етап
01:55 Тенис: Australian Open, 1/4-финали
Евроспорт 2
20:55 Снукър: Германия Мастърс, ден 1
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Витяз" - "Ак Барс"
Макс спорт 1
21:30 Баскетбол (мъже): Еврокупа, "Монако" - "Ритас"
Макс спорт 2
21:00 Баскетбол (мъже): Еврокупа, "Партизан" - "Дарушафака"
ЧЕТВЪРТЪК, 30 януари
Евроспорт 1
00:00 Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, IV етап
01:55 Тенис: Australian Open - двойки мъже, 1/2-финали
04:55 Тенис: Australian Open - жени, 1/2-финали
10:30 Тенис: Australian Open - мъже, 1/2-финали
14:00 Тенис: Australian Open - жени, 1/2-финали
15:55 Снукър: Германия Мастърс, ден 2
20:55 Снукър: Германия Мастърс, ден 2
Евроспорт 2
10:55 Снукър: Германия Мастърс, ден 2
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Авангард"
Макс спорт 1
21:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Олимпиакос" - "Баскония"
Макс спорт 2
10:00 Голф: Европейски тур, Саудитска Арабия
13:30 Голф: Европейски тур, Саудитска Арабия
19:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Химки" - ЦСКА (Москва)
21:05 Баскетбол (мъже): Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Реал" (Мадрид)
Макс спорт 3
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Барселона" - "Зенит"
можете да направите дарение през PayPal