facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (10-16 юли)

154

ПЕТЪК, 10 юли

Евроспорт 1 и Макс спорт 3

13:00 Футбол: Шампионска лига, жребий
14:00 Футбол: Лига Европа, жребий

Диема спорт

12:00 Формула 1: ГП Австрия 2, първа тренировка
16:00 Формула 1: ГП Австрия 2, втора тренировка

Нова спорт

20:00 Футбол: Чемпиъншип, "Хъдърсфилд" - "Лутън"
22:15 Футбол: Чемпиъншип, "Фулъм" - "Кардиф"

Макс спорт 2

21:00 Профибокс: Брад Фостър - Джеймс Бийч

Макс спорт 4

03:00 Футбол: МЛС, "Монреал Импакт" - "Ню Ингланд Революшън"

Макс спорт 4 и Sport+

20:30 Футбол: Ла Лига, "Реал Сосиедад" - "Гранада"
23:00 Футбол: Ла Лига, "Реал" (Мадрид) - "Алавес"

 

СЪБОТА, 11 юли

Евроспорт 1

16:00 Колоездене: Виртуална обиколка на Франция, III етап
18:00 Тенис: Върховен тенис спектакъл, ден 9
21:25 Футбол: Норвегия, "Розенборг" - "Стрьомсгодсет"

Диема спорт

13:00 Формула 1: ГП Австрия 2, трета тренировка
16:00 Формула 1: ГП Австрия 2, квалификация
20:00 Футбол: Ефбет лига, финал за 7-о място, "Черно море" - "Ботев" (Пд)

Диема спорт 2

14:30 Футбол: Премиър лийг, "Уотфорд" - "Нюкасъл"
17:00 Футбол: Премиър лийг, "Ливърпул" - "Бърнли"
19:30 Футбол: Премиър лийг, "Шефилд Юнайтед" - "Челси"
22:00 Футбол: Премиър лийг, "Брайтън" - "Манчестър Сити"

Нова спорт

14:30 Футбол: Премиър лийг, "Норич" - "Уест Хем"

Макс спорт 3

18:15 Футбол: Серия А, "Лацио" - "Сасуоло"
20:30 Футбол: Серия А, "Бреша" - "Рома"
22:45 Футбол: Серия А, "Ювентус" - "Аталанта"

Макс спорт 4 и Sport+

03:00 Футбол: МЛС, "Торонто" - "Ди Си Юнайтед"
05:30 Футбол: МЛС, "Сиатъл Саундърс" - "Сан Хосе Ърткуейкс"
18:00 Футбол: Ла Лига, "Осасуна" - "Селта"
20:30 Футбол: Ла Лига, "Валядолид" - "Барселона"
23:00 Футбол: Ла Лига, "Атлетико" (Мадрид) - "Бетис"

 

НЕДЕЛЯ, 12 юли

Евроспорт 1

13:15 Автомобилизъм: Суперкупа "Порше 2020", Австрия
16:00 Колоездене: Виртуална обиколка на Франция, IV етап
18:00 Тенис: Върховен тенис спектакъл, ден 10

Диема спорт

16:10 Формула 1: ГП Австрия 2, състезание
21:00 Футбол: Ефбет лига, първа шестица, "Левски" - "Локомотив" (Пд)

Диема спорт 2

14:00 Футбол: Премиър лийг, "Уулвърхемптън" - "Евертън"
16:15 Футбол: Премиър лийг, "Астън Вила" - "Кристъл Палас"
18:30 Футбол: Премиър лийг, "Тотнъм" - "Арсенал"
21:00 Футбол: Ефбет лига, първа шестица, "ЦСКА-София" - "Берое" 

Нова спорт

15:30 Футбол: Чемпиъншип: "Суонзи" - "Лийдс"
21:00 Футбол: Ефбет лига, първа шестица, "Славия" - "Лудогорец"

Макс спорт 1

21:30 НАСКАР: 17-и кръг, състезание в Кентъки

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC 251, Александър Волкановски - Макс Халауей
20:30 Футбол: Серия А, "Парма" - "Болоня"

Макс спорт 3

18:15 Футбол: Серия А, "Дженоа" - СПАЛ
20:30 Футбол: Серия А, "Фиорентина" - "Верона"
22:45 Футбол: Серия А, "Наполи" - "Милан"

Макс спорт 4 и Sport+

03:00 Футбол: МЛС, "Атланта Юнайтед" - "Ню Йорк Ред Булс"
05:30 Футбол: МЛС, "Синсинати" - "Кълъмбъс Крю"
15:00 Футбол: Ла Лига, "Еспаньол" - "Ейбар"
18:00 Футбол: Ла Лига, "Леванте" - "Атлетик" (Билбао)
20:30 Футбол: Ла Лига, "Леганес" - "Валенсия"
23:00 Футбол: Ла Лига, "Севиля" - "Майорка"

 

ПОНЕДЕЛНИК, 13 юли

Евроспорт 1

13:00 Тенис: Шампионите на Берлин, 1/4-финали

Диема спорт

18:15 Футбол: Ефбет лига, плейоф за 11-13-о място, "Дунав" - "Царско село"

Диема спорт 2

22:00 Футбол: Премиър лийг, "Манчестър Юнайтед" - "Саутхемптън"

Нова спорт

21:30 Футбол: Англия, Лига 1, финален плейоф

Макс спорт 2

20:30 Футбол: Ла Лига, "Алавес" - "Хетафе"

Макс спорт 3

20:30 Футбол: Ла Лига, "Алавес" - "Хетафе"
22:45 Футбол: Серия А, "Интер" - "Торино"

Макс спорт 4 и Sport+

03:00 Футбол: МЛС, "Спортинг Канзас Сити" - "Минесота Юнайтед"
05:30 Футбол: МЛС, "Реал Солт Лейк" - "Колорадо Рапидс"
20:30 Футбол: Ла Лига, "Виляреал" - "Реал Сосиедад"
23:00 Футбол: Ла Лига, "Гранада" - "Реал" (Мадрид)

 

ВТОРНИК, 14 юли

Евроспорт 1

13:00 Тенис: Шампионите на Берлин, 1/2-финали

Диема спорт 2

22:15 Футбол: Премиър лийг, "Челси" - "Норич"

Нова спорт

19:00 Футбол: Чемпиъншип

Макс спорт 2

20:30 Футбол: Ла Лига

Макс спорт 3

22:45 Футбол: Серия А, "Аталанта" - "Бреша"

Макс спорт 4

03:00 Футбол: МЛС, "Лос Анджелис" - "Хюстън Дайнамо"
05:30 Футбол: МЛС, "Лос Анджелис Галакси" - "Портланд Тимбърс"
16:00 Футбол: МЛС, "Интер Маями" - "Чикаго Файър"
20:30 Футбол: Ла Лига
23:00 Футбол: Ла Лига

 

СРЯДА, 15 юли

Евроспорт 1

13:00 Тенис: Шампионите на Берлин, мачове за 3-то място
17:00 Тенис: Шампионите на Берлин, финали

Диема спорт

20:00 Футбол: Премиър лийг

Диема спорт 2

20:00 Футбол: Премиър лийг
22:15 Футбол: Премиър лийг, "Арсенал" - "Ливърпул"

Нова спорт

20:00 Футбол: Премиър лийг

Макс спорт 1

22:45 Футбол: Серия А, "Рома" - "Верона"

Макс спорт 2

20:30 Футбол: Серия А, "Болоня" - "Наполи"
22:45 Футбол: Серия А, "Удинезе" - "Лацио"

Макс спорт 3

20:30 Футбол: Серия А, "Милан" - "Парма"
22:45 Футбол: Серия А, "Сасуоло" - "Ювентус"

Макс спорт 4

05:30 Футбол: МЛС, "Орландо Сити" - "Ню Йорк Сити"
16:00 Футбол: МЛС, "Сиатъл Саундърс" - "Далас"
20:30 Футбол: Ла Лига
23:00 Футбол: Ла Лига

 

ЧЕТВЪРТЪК, 16 юли

Диема спорт

20:00 Футбол: Премиър лийг

Диема спорт 2

20:00 Футбол: Премиър лийг
22:15 Футбол: Премиър лийг

Макс спорт 1

02:00 НАСКАР: Състезание в на звездите

Макс спорт 2

05:00 ММА: UFC, Келвин Кейтар - Дан Иге

Макс спорт 3

20:30 Футбол: Серия А, "Торино" - "Дженоа"
22:45 Футбол: Серия А, СПАЛ - "Интер"

Макс спорт 4

03:00 Футбол: МЛС, "Монреал Импакт" - "Торонто"
16:00 Футбол: МЛС, "Атланта Юнайтед" - "Синсинати"
20:30 Футбол: Ла Лига
23:00 Футбол: Ла Лига

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Спортна тв програма (14 - 20 август)

14.08.2020

104
Спортът по телевизията днес - 14 август

14.08.2020

231
СПОРТНА ТВ СЕДМИЦА (7-13 август)

07.08.2020

291

Влез или се регистрирай за да коментираш