Quantcast
Спортна ТВ програма (24 декември - 6 януари) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ програма (24 декември - 6 януари)

499

ПЕТЪК, 24 декември

b1b-box

12:00 Снукър: София Гран при

 

СЪБОТА, 25 декември

Нова спорт

16:00 Хокей на лед: КХЛ, "Ак Барс" - "Северстал"

Диема спорт 2

19:00 НБА: "Ню Йорк Никс" - "Атланта Хоукс"
00:00 НБА: "Финикс Сънс" - "Голдън Стейт Уориърс"

Диема спорт 3

21:30 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Бостън Селтикс"
03:00 НБА: "Лос Анджелис Лейкърс" - "Бруклин Нетс"

 

НЕДЕЛЯ, 26 декември

Диема спорт 2

05:30 НБА: "Юта Джаз" - "Далас Маверикс"

Нова спорт

13:30 Баскетбол: ВТБ лига, ЦСКА (Москва) - "Енисей"

Макс спорт 2

20:00 НФЛ: "Ню Ингланд Пейтриътс" - "Бъфало Билс"
23:20 НФЛ: "Канзас Сити Чийфс" - "Питсбърг Стийлърс"

Диема спорт 3

22:30 НБА: "Маями Хийт" - "Орландо Меджик"
02:00 НБА: "Вашингтон Уизърдс" - "Филаделфия Севънтисиксърс"

 

ПОНЕДЕЛНИК, 27 декември

Евроспорт 1

12:30 Ски (мъже): СК в Бормио, спускане, тренировка
14:35 Колокрос (жени): Суперпрестиж лига, Золдер
16:00 Колокрос (мъже): Суперпрестиж лига, Золдер

Диема спорт

18:00 Хокей на лед: КХЛ, "Ак Барс" - "Металург"

Нова спорт

18:00 Хокей на лед: КХЛ, "Торпедо" - "Спартак"
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Гран Канария" - "Мурсия"

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - "Левски 2014"

Диема спорт 3

20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Рио Бреоган" - "Фуенлабрада"
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Ховентут" - "Реал" (Мадрид)

 

ВТОРНИК, 28 декември

Макс спорт 2

03:30 НХЛ: "Далас Старс" - "Нашвил Предатърс"

Евроспорт 1

10:50 Ски (жени): СК в Лийнц, гигантски слалом, I манш
14:00 Ски (жени): СК в Лийнц, гигантски слалом, II манш
15:00 Ски бягане (мъже и жени): Тур дьо ски, Ленцерхайде, спринт
17:15 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Оберстдорф, голяма шанца
18:45 Биатлон (смесени двойки): Световно предизвикателство, Руполдинг
20:00 Биатлон (смесени двойки): Световно предизвикателство, Руполдинг

БНТ 3 / Евроспорт 1

12:20 Ски (мъже): СК в Бормио, спускане

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (Москва) - "Динамо" (Москва)
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Бургос" - "Реал Бетис"

Диема спорт 3

19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (Рига) - "Авангард"
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Андора"

Диема спорт

20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Сарагоса" - "Баскония"

 

СРЯДА, 29 декември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Тампа Бей Лайтнинг" - "Монреал Канейдиънс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Академик" (Пловдив) - "Черноморец"

Евроспорт 1

10:50 Ски (жени): СК в Лийнц, слалом, I манш
12:00 Ски (мъже): СК в Бормио, супер Г
14:00 Ски (жени): СК в Лийнц, слалом, II манш
17:00 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Оберстдорф, голяма шанца
19:55 Колокрос (жени): Суперпрестиж лига, Диегем
21:40 Колокрос (мъже): Суперпрестиж лига, Диегем

Евроспорт 2

14:20 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Ленцерхайде, 10 км
15:55 Ски бягане (мъже): Тур дьо ски, Ленцерхайде, 15 км

Нова спорт

18:00 Хокей на лед: КХЛ, "Локомотив" - "Спартак"

Макс спорт 4

19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Реал" (Мадрид)

Диема спорт 3

20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Манреса" - "Обрадойро"

Макс спорт 1

21:00 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - ЦСКА (Москва)

Диема спорт

21:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Билбао" - "Уникаха"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 30 декември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Ню Йорк Рейнджърс"

Евроспорт 1

12:20 Ски (мъже): СК в Бормио, супер Г

Макс спорт 1

18:00 Баскетбол: Евролига, УНИКС - "Анадолу Ефес"
20:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Зенит"

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (Москва) - "Йокерит"
21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Бреоган" - "Ховентуд"

Диема спорт 2

20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Манреса" - "Обрадойро"

 

ПЕТЪК, 31 декември

Евроспорт 1

13:45 Ски бягане (мъже): Тур дьо ски, Оберстдорф, 15 км масов старт
14:45 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Гармиш-Партенкирхен, голяма шанца
16:15 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Оберстдорф, 10 км масов старт
17:20 Ски скокове (жени): СК в Любно, малка шанца

 

СЪБОТА, 1 януари

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Чили - Испания
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Чили - Испания
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Чили - Испания
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Норвегия
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Норвегия
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Норвегия

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Аржентина - Грузия
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Аржентина - Грузия
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Аржентина - Грузия
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Полша
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Полша
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Полша

Евроспорт 1

12:50 Ски бягане (мъже и жени): Тур дьо ски, Оберстдорф, спринт
14:40 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Гармиш-Партенкирхен, голяма шанца
16:55 Ски скокове (жени): СК в Любно, малка шанца
18:50 Сноуборд (мъже и жени): СК в Калгари, слоупстайл

Макс спорт 2

21:00 НХЛ: "Ню Йорк Айлъндърс" - "Едмънтън Ойлърс"
02:00 НХЛ: "Минесота Уайлд" - "Сейнт Луис Блус"

 

НЕДЕЛЯ, 2 януари

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Франция
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Франция
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Франция
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Италия - Австралия
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Италия - Австралия
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Италия - Австралия
20:00 НХЛ: "Питсбърг Пенгуинс" - "Сан Хосе Шаркс"

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Канада - САЩ
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Канада - САЩ
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Канада - САЩ
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - Великобритания
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - Великобритания
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - Великобритания

Диема спорт 3

02:00 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Ню Орлийнс Пеликанс"
19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Барселона"
22:30 НБА: "Торонто Раптърс" - "Ню Йорк Никс"

Диема спорт

13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Мурсия" - "Тенерифе"
18:00 Баскетбол: Серия А, "Виктория Либертас" (Пезаро) - "Олимпия" (Милано)
21:00 Баскетбол: Серия А, "Виртус" (Болоня) - "Универсо" (Тревизо)
02:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Маями Хийт"

Евроспорт 1

14:35 Колокрос (жени): СК в Хулст
16:00 Колокрос (мъже): СК в Хулст

Нова спорт

18:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Баскония" - "Бургос"
21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Фуенлабрада" - "Ховентут"

Макс спорт 2

20:00 НФЛ: "Синсинати Бенгалс" - "Канзас Сити Чийфс"
23:20 НФЛ: "Далас Каубойс" - "Аризона Кардиналс"

 

ПОНЕДЕЛНИК, 3 януари

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Полша - Грузия
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Полша - Грузия
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Полша - Грузия
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Аржентина
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Аржентина
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Аржентина

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Норвегия - Испания
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Норвегия - Испания
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Норвегия - Испания
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Чили
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Чили
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Чили

Евроспорт 1

13:30 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Вал ди Фиеме, 10 км масов старт
14:15 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Инсбрук, голяма шанца
15:45 Ски бягане (мъже): Тур дьо ски, Вал ди Фиеме, 15 км масов старт

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Автомобилист"
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Обрадойро" - "Рио Бреоган"

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Ямбол" - "Черно море"

Диема спорт 3

20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Бетис" - "Билбао"

Диема спорт

22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Гран Канария"

 

ВТОРНИК, 4 януари

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - САЩ
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - САЩ
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - САЩ
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Канада - Великобритания
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Канада - Великобритания
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Канада - Великобритания

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Италия - Франция
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Италия - Франция
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Италия - Франция
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Австралия
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Австралия
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Австралия

Евроспорт 1

12:20 Ски бягане (жени): Тур дьо ски, Вал ди Фиеме, 10 км масов старт
13:15 Ски (жени): СК в Загреб, слалом, I манш
14:30 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Инсбрук, голяма шанца
16:25 Ски бягане (мъже): Тур дьо ски, Вал ди Фиеме, 15 км масов старт
17:05 Ски (жени): СК в Загреб, слалом, II манш

Нова спорт

13:00 Баскетбол: ВТБ лига, ЦСКА (Москва) - "Автодор"
15:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Парма" - "Зенит"
22:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Манреса"

Диема спорт 3

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Динамо" (Москва)

Диема спорт

20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Манреса"

Диема спорт 2

22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Ховентут" - "Реал" (Мадрид)

 

СРЯДА, 5 януари

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Норвегия - Чили
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Норвегия - Чили
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Норвегия - Чили
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Испания
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Испания
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Сърбия - Испания

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Полша - Аржентина
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Полша - Аржентина
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Полша - Аржентина
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Грузия
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Грузия
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Гърция - Грузия

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Анахайм Дъкс" - "Филаделфия Флайърс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Левски 2014" - "Рилски спортист"

БНТ 3 / Евроспорт 1

16:20 Ски (мъже): СК в Загреб, слалом, I манш
19:30 Ски (мъже): СК в Загреб, слалом, II манш

Диема спорт 2

17:00 Баскетбол: Серия А, "Олимпия" (Милано) - "Болоня"

Евроспорт 1

18:00 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Бишофсхофен, голяма шанца

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Динамо" (Москва)

Диема спорт 3

20:30 Баскетбол: Серия А, "Рейер" (Венеция) - "Наполи"

Евроспорт 2

20:50 Фрийстайл ски (мъже и жени): СК в Льо Реле, акробатика

 

ЧЕТВЪРТЪК, 6 януари

Диема спорт 3

02:30 НБА: "Далас Маверикс" - "Голдън Стейт Уориърс"
20:30 Баскетбол: Серия А, "Реджо Емилия" - "Тортона"

Макс спорт 1

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Италия
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Италия
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Русия - Италия
08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Франция - Австралия
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Франция - Австралия
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Франция - Австралия
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - УНИКС

Макс спорт 3

01:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Великобритания - САЩ
03:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Великобритания - САЩ
05:00 Тенис (мъже): Купа на ATP, Великобритания - САЩ

Макс спорт 2

08:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - Канада
10:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - Канада
12:30 Тенис (мъже): Купа на ATP, Германия - Канада

Евроспорт 1

15:05 Биатлон (мъже): СК в Оберхоф, 10 км спринт
18:00 Ски скокове (мъже): Четирите шанци, Бишофсхофен, голяма шанца

Макс спорт 4

20:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Фенербахче"

 

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортна ТВ седмица (13-19 май)

13.05.2022

164
Спортът по телевизията - 16 май

16.05.2022

1912
Спортна ТВ седмица (6-12 май)

06.05.2022

205