facebook
twitter

Спорт

Резултати и класиране в Ефбет лига

52

ЕФБЕТ ЛИГА, XV кръг

"Ботев" (Вр) - "Витоша" 1:1 (Домовчийски 45-д; Динев 74)

"Славия" - "Локомотив" (Пд) 1:1 (Г. Иванов 82-д; Д. Илиев 73-д)

"Черно море" - "ЦСКА-София" 0:2 (Малинов 88, Соу 90)

Днес, 13:00 ч.: "Дунав" - "Ботев" (Пд) (съдия В. Железов) (по "Диема спорт"); от 15:30 ч.: "Левски" - "Етър" (П. Костадинов) (по "Диема спорт"); утре, 15:30 ч.: "Арда" - "Царско село" (Г. Иванов) (по "Нова спорт").

 

КЛАСИРАНЕ
Отбор М П Р З Г-Р Т
1. "Лудогорец" 15 12 3 0 25:5 39
2. "Локомотив" 15 10 3 2 35:17 33
3. "Левски" 14 10 2 2 29:11 32
4. "ЦСКА-София" 15 8 4 3 27:14 28
5. "Славия" 15 6 5 4 18:17 23
6. "Черно море" 15 5 6 4 17:14 21
7. "Берое" 15 7 0 8 24:24 21
8. "Арда" 14 5 4 5 19:21 19
9. "Етър" 14 3 5 6 14:24 14
10. "Дунав" 14 3 4 7 12:20 13
11. "Ботев" (Вр) 15 3 4 8 15:26 13
12. "Царско село" 14 3 3 8 14:22 12
13. "Ботев" (Пд) 14 2 4 8 10:21 10
14. "Витоша" 15 1 1 13 10:33 4
>>> играе в първата шестица
>>> играе във втората осмица

 

Голмайстори

10 гола: Димитър Илиев ("Локомотив");

9 гола: Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");

8 гола: Евандро ("ЦСКА-София"), Даниел Младенов ("Етър");

7 гола: Али Соу ("ЦСКА-София");

6 гола: Мартин Камбуров ("Берое"), Родни Антуи ("Царско село"), Станислав Иванов и Найджъл Робърта ("Левски"), Бирсент Карагерен ("Локомотив");

5 гола: Ахмед Ахмедов ("Дунав"), Исмаил Иса ("Черно море"), Паулиньо ("Левски"), Зоран Йосипович ("Берое"), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр);

4 гола: Ибрахима Конте ("Берое"), Ален Ожболт ("Локомотив"), Радослав Василев ("Арда"), Тодор Неделев ("Ботев", Пд), Давиде Мариани ("Левски"), Родриго Енрике ("Черно море"), Иван Коконов ("Арда"), Галин Иванов ("Славия");

3 гола: Стефан Христов ("Дунав"), Антъни Уот ("ЦСКА-София), Даниел Генов ("Ботев", Вр), Стивън Езе и Георги Илиев ("Локомотив"), Елиша Сам ("Арда"), Марко Перван ("Ботев", Пд), Педро Еуженио ("Берое"), Якуб Швиерчок и Жоржиньо ("Лудогорец").

 

В следващия кръг - 8 ноември (петък), 17:30 ч.: "Локомотив" - "Ботев" (Вр) (по "Диема спорт"); 9 ноември (събота), 15:00 ч.: "Етър" - "Черно море" (по "Диема спорт"); от 17:30 ч.: "ЦСКА-София" - "Славия" (по "Диема спорт"); 10 ноември (неделя), 12:45 ч.: "Берое" - "Арда" (по "Диема спорт"); от 15:15 ч.: "Ботев" (Пд) - "Левски" (по "Диема спорт"); от 17:45 ч.: "Витоша" (Бистрица) - "Лудогорец" (по "Диема спорт"); 11 ноември (понеделник), 17:30 ч.: "Царско село" - "Дунав" (по "Нова спорт").

Все още няма коментари

Още

"Рома" спря победната серия на "Лацио"

26.01.2020

45
"Ливърпул" ще търси 1/8-финал за ФА Къп от втори опит

26.01.2020

82
"ЦСКА-София" загуби и от японци в Испания

26.01.2020

53 1

Влез или се регистрирай за да коментираш

×