Спортна тв седмица (9-15 октомври)
Петък (9 октомври)
Евроспорт 1
11:55 Тенис, "Ролан Гарос": 1/2-финал (двойки, жени)
15:45 Тенис, "Ролан Гарос": 1/2-финал (мъже)
Евроспорт 2
13:55 Колоездене: Обиколка на Италия, VII етап
БНТ 2
18:45 Квалификация за Евро 2021 (до 21 г.): България - Латвия
БНТ 3
15:50 Тенис, "Ролан Гарос": 1/2-финал (мъже)
18:30 Тенис, "Ролан Гарос": 1/2-финал (мъже)
Диема спорт
12:00 Формула 1: ГП на Германия (първа тренировка)
16:00 Формула 1: ГП на Германия (втора тренировка)
Нова спорт
19:00 Баскетбол, ВТБ лига: УНИКС - "Цмоки"
21:45 Футбол, Англия, Лига 1: "Флийтууд Таун" - "Хъл Сити"
Макс спорт 1
10:55 Moto GP: ГП на Франция (първа тренировка)
15:05 Moto GP: ГП на Франция (втора тренировка)
20:00 Баскетбол, Евролига: "Химки" - "Жалгирис"
Макс спорт 2
13:30 Голф: BMW PGA Championship, II кръг
21:00 Баскетбол, Евролига: "Панатинайкос" - "Олимпиакос"
Събота (10 октомври)
Евроспорт 1
15:55 Тенис, "Ролан Гарос": Финал (жени)
18:45 Тенис, "Ролан Гарос": Финал (двойки, мъже)
Евроспорт 2
13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, VIII етап
18:30 Автомобилизъм: СК купа за туристически автомобили WTCR, Словакияринг (квалификация)
БНТ 2
21:45 Футбол, Лига на нациите: Испания - Швейцария
БНТ 3
12:55 Картинг: 24-часово отборно състезание по издръжливост (Хасково)
15:00 Картинг: 24-часово отборно състезание по издръжливост (Хасково)
17:45 Картинг: 24-часово отборно състезание по издръжливост (Хасково)
21:15 Картинг: 24-часово отборно състезание по издръжливост (Хасково)
21:45 Футбол, Лига на нациите: Украйна - Германия
Диема спорт
13:00 Формула 1: ГП на Германия (трета тренировка)
16:00 Формула 1: ГП на Германия (квалификация)
Диема спорт 2
04:00 Баскетбол, НБА, финален плейоф: "ЛА Лейкърс" - "Маями Хийт" (мач №5)
14:00 Футбол, Англия, Лига 1: "Съндърланд" - "Блекпул"
18:00 Волейбол, Суперкупа на България: "Нефтохимик" - "Хебър"
Нова спорт
13:00 Баскетбол, ВТБ лига: ЦСКА (Москва) - "Автодор"
17:00 Футбол, Англия, Лига 1: "Портсмут" - "Милтън Кийнс Донс"
Макс спорт 1
10:55 Moto GP: ГП на Франция (трета тренировка)
12:45 Moto Е: ГП на Франция (квалификация)
17:15 Moto Е: ГП на Франция (първо състезание с електрически мотори)
Макс спорт 2
09:30 Световен рали шампионат: Сардиния
12:00 Световен рали шампионат: Сардиния
17:00 Световен рали шампионат: Сардиния
21:00 Бокс: Лиам Уилямс - Андрю Робинсън
Макс спорт 3
14:00 Голф: BMW PGA Championship, III кръг
Макс спорт 4
23:00 Футбол, МЛС: "Интер Маями" - "Хюстън Дайнамо"
Неделя (11 октомври)
Евроспорт 1
10:00 Автомобилизъм: СК купа за туристически автомобили WTCR, Словакияринг (първо състезание)
12:25 Тенис, "Ролан Гарос": Финал (двойки, жени)
15:55 Тенис, "Ролан Гарос": Финал (мъже)
Евроспорт 2
13:30 Автомобилизъм: СК купа за туристически автомобили WTCR, Словакияринг (второ състезание)
14:30 Колоездене: Обиколка на Италия, IX етап
БНТ 1
19:00 Футбол, Лига на нациите: Финландия - България
БНТ 2
21:45 Футбол, Лига на нациите: Полша - Италия
БНТ 3
12:30 Картинг: 24-часово отборно състезание по издръжливост (Хасково)
16:00 Тенис, "Ролан Гарос": Финал (мъже)
19:00 Футбол, Лига на нациите: Англия - Белгия
21:45 Футбол, Лига на нациите: Франция - Португалия
Нова спорт
11:00 Футбол, Първенство за жени: "Риал" - "Левски" (Чепинци)
13:30 Баскетбол, Испания: "Ховентут" - "Билбао"
16:00 Баскетбол, ВТБ лига: "Локомотив" (Кубан) - "Калев"
Диема спорт
16:10 Формула 1: ГП на Германия (състезание)
19:30 Баскетбол, Испания: "Гран Канария" - "Реал" (Мадрид)
Макс спорт 1
10:55 Moto GP: ГП на Франция (загрявка)
12:15 Moto 3: ГП на Франция (състезание)
13:30 Moto 2: ГП на Франция (състезание)
14:45 Moto GP: ГП на Франция (състезание)
16:40 Moto Е: ГП на Франция (второ състезание с електрически мотори)
21:30 НАСКАР: Състезание в Шарлът
Макс спорт 2
03:00 ММА, UFC Fight Night: Марлон Мораес - Кори Сандхаген
10:00 Световен рали шампионат: Сардиния
13:00 Световен рали шампионат: Сардиния
Макс спорт 3
13:00 Голф: BMW PGA Championship, IV кръг
Понеделник (12 октомври)
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
20:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
Диема спорт 2
19:30 Хокей на лед, КХЛ: СКА - "Динамо" (Москва)
Нова спорт
21:45 Футбол, Англия, Лига 2: "Брадфорд Сити" - "Харогейт Таун"
Макс спорт 1
13:00 Тенис: ATP 500 (Санкт Петербург)
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол, НБЛ: "Рилски спортист" - "Левски ЛУКойл"
Макс спорт 4
02:00 Футбол, МЛС: ФК "Лос Анджелис" - "Сиатъл Саундърс"
Вторник (13 октомври)
Евроспорт 1
13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, Х етап
20:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
Евроспорт 2
14:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
Макс спорт 1
13:00 Тенис: ATP 500 (Санкт Петербург)
21:00 Баскетбол, Евролига: АЛБА (Берлин) - "Анадолу Ефес"
БНТ 2
21:45 Футбол, Лига на нациите: Украйна - Испания
БНТ 3
21:45 Футбол, Лига на нациите: Германия - Швейцария
Макс спорт 2
22:00 Баскетбол, Евролига: "Валенсия" - "Барселона"
Макс спорт 3
21:00 Баскетбол, Еврокупа: "Андора" - "Виртус Болоня"
Сряда (14 октомври)
Евроспорт 1
13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XI етап
17:30 Колоездене: Про серии Схелдерпрайс
20:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
Евроспорт 2
14:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
БНТ 1
21:45 Футбол, Лига на нациите: България - Уелс
БНТ 3
21:45 Футбол, Лига на нациите: Италия - Нидерландия
Диема спорт
18:00 Баскетбол, ВТБ лига: "Автодор" - "Калев"
Диема спорт 2
18:30 Волейбол: ЦСКА - "Дунав"
Нова спорт
18:30 Хокей на лед, КХЛ: "Йокерит" - ЦСКА (Москва)
Макс спорт 1
13:00 Тенис: ATP 500 (Санкт Петербург)
20:45 Баскетбол, Евролига: "Фенербахче" - ЦСКА (Москва)
Макс спорт 2
21:00 Баскетбол, Евролига: "Олимпиакос" - "Олимпия" (Милано)
Макс спорт 3
19:00 Баскетбол, Еврокупа: УНИКС - "Партизан"
22:00 Баскетбол, Евролига: "Реал" (Мадрид) - "Химки"
Четвъртък (15 октомври)
Евроспорт 1
13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XII етап
20:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
Евроспорт 2
14:45 Снукър: Открито първенство на Англия, I кръг
Диема спорт
18:00 Волейбол: "Нефтохимик" - ЦСКА
21:45 Футбол, Купа на Германия, I кръг: "Дюрен" - "Байерн"
Диема спорт 2
20:00 Волейбол: "Хебър" - "Локомотив" (Пд)
Макс спорт 1
13:00 Тенис: ATP 500 (Санкт Петербург)
Макс спорт 2
14:30 Голф, Scottish Championship: I кръг
20:00 Баскетбол, Евролига: "Жалгирис" - "Анадолу Ефес"
22:00 Баскетбол, Евролига: "Барселона" - "Панатинайкос"
Макс спорт 4
03:30 Футбол, МЛС: "Далас" - "Спортинг Канзас Сити"
можете да направите дарение през PayPal