Спортна ТВ седмица (7 - 13 май)
ПЕТЪК, 7 май
Диема спорт
12:30 Формула 1: ГП на Испания, първа тренировка
16:00 Формула 1: ГП на Испания, втора тренировка
Макс спорт 1
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид, 1/4-финал
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид, 1/4-финал
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид, 1/4-финал
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид, 1/4-финал
Макс спорт 3
16:00 Голф: Европейски тур, Тенерифе Чемпиъншип, II кръг
Нова спорт
17:30 Таекуондо: олимпийска квалификация в София, I ден
21:30 Баскетбол: Серия А, "Акила" (Тренто) - "Бриндизи"
Евроспорт 2
18:00 Кърлинг (жени): СП в Калгари, Канада - Китай
23:30 Голф: PGA Tour, Уелс Фарго Чемпиъншип, II ден
Евроспорт 1
18:30 Колоездене: Обиколка на Алгарв, III етап
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №2, "Рилски спортист" - "Академик" (Пловдив)
СЪБОТА, 8 май
Макс спорт 2
10:15 Суперкарс: Тейлъм Бенд, първо състезание
13:30 Голф: Европейски тур, Тенерифе Чемпиъншип, III кръг
Диема спорт
13:00 Формула 1: ГП на Испания, трета тренировка
16:00 Формула 1: ГП на Испания, квалификация
Евроспорт 1
14:50 Колоездене: Обиколка на Италия, I етап
18:30 Колоездене: Обиколка на Алгарв, IV етап
00:00 Кърлинг (жени): СП в Калгари, 1/2-финал
Макс спорт 1
17:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид, 1/2-финал
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид, 1/2-финал
Нова спорт
17:30 Таекуондо: олимпийска квалификация в София, II ден
21:45 Баскетбол: Лига АСВ, "Баскония" - "Ховентут"
F+
19:30 Тенис (жени): WTA 1000, Мадрид, финал
Евроспорт 2
22:00 Голф: PGA Tour, Уелс Фарго Чемпиъншип, III ден
НЕДЕЛЯ, 9 май
Диема спорт
02:00 НБА: "Индиана Пейсърс" - "Вашингтон Уизърдс"
05:00 НБА: "Денвър Нъгетс" - "Бруклин Нетс"
16:00 Формула 1: ГП на Испания, състезание
Макс спорт 1
03:00 НХЛ: "Нашвил Предатърс" - "Каролина Хърикейнс"
19:30 Тенис (мъже): Мастърс, Мадрид, финал
22:30 НАСКАР: Дарлингтън
Макс спорт 2
03:00 ММА: UFC Fight Night, Кори Сендхеген - Ти Джей Дилашоу
09:15 Суперкарс: Тейлъм Бенд, трето състезание
13:30 Голф: Европейски тур, Тенерифе Чемпиъншип, IV кръг
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №3, "Балкан" - "Левски ЛУКойл"
БНТ 3
09:20 Лека атлетика: маратон на Варна
Евроспорт 1
13:35 Колоездене: Обиколка на Италия, II етап
18:15 Колоездене: Обиколка на Алгарв, V етап
22:00 Кърлинг (жени): СП в Калгари, финал
Нова спорт
17:30 Таекуондо: олимпийска квалификация в София, II ден
20:00 НБА: "Бостън Селтикс" - "Маями Хийт"
22:30 НБА: "Лос Анджелис Клипърс" - "Ню Йорк Никс"
Евроспорт 2
22:00 Голф: PGA Tour, Уелс Фарго Чемпиъншип, IV ден
ПОНЕДЕЛНИК, 10 май
Макс спорт 2
02:00 НХЛ: "Чикаго Блекхоукс" - "Далас Старс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №3, "Академик" (Пловдив) - "Рилски спортист"
Макс спорт 1
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
F+ / Sport+
12:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
14:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
16:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
18:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
20:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
22:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
Евроспорт 1
13:15 Колоездене: Обиколка на Италия, III етап
ВТОРНИК, 11 май
Макс спорт 2
02:00 НХЛ: "Бостън Бруинс" - "Ню Йорк Айлъндърс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №4, "Балкан" - "Левски ЛУКойл"
Макс спорт 1
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
F+ / Sport+
12:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
14:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
16:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
17:30 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
19:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
20:30 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
Евроспорт 1
13:00 Колоездене: Обиколка на Италия, IV етап
Нова спорт
17:00 Баскетбол: ВТБ лига, 1/4-финал, мач №1, "Локомотив" (Кубан) - "Химки"
20:00 Баскетбол: ВТБ лига, 1/4-финал, мач №1, "Зенит" - "Парма"
СРЯДА, 12 май
Макс спорт 2
03:00 НХЛ: "Ванкувър Кенъкс" - "Уинипег Джетс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №4, "Академик" (Пловдив) - "Рилски спортист"
00:00 НХЛ: "Монреал Канейдиънс" - "Едмънтън Ойлърс"
Макс спорт 1
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
F+ / Sport+
12:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
14:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
16:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
18:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
20:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
22:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
Евроспорт 1
14:05 Колоездене: Обиколка на Италия, V етап
Макс спорт 3
15:30 Голф: Европейски тур, Бритиш Мастърс, I кръг
Нова спорт
19:00 Баскетбол: ВТБ лига, 1/4-финал, мач №1, УНИКС - "Жельона гура"
ЧЕТВЪРТЪК, 13 май
Макс спорт 1
12:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
14:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
16:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
18:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
20:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
22:00 Тенис (мъже): Мастърс, Рим
F+ / Sport+
12:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
14:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
16:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
18:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
20:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
22:00 Тенис (жени): WTA 1000, Рим
Евроспорт 1
13:30 Колоездене: Обиколка на Италия, VI етап
Макс спорт 3
15:30 Голф: Европейски тур, Бритиш Мастърс, II кръг
Нова спорт
17:30 Баскетбол: ВТБ лига, 1/4-финал, мач №2, "Парма" - "Зенит"
19:30 Баскетбол: ВТБ лига, 1/4-финал, мач №2, "Химки" - "Локомотив" (Кубан)
Евроспорт 2
19:00 Кану-каяк: олимпийска квалификация в Сегед
22:30 Голф: PGA Tour, Байрън Нелсън, I ден
можете да направите дарение през PayPal