Quantcast
Спортна тв седмица (30 октомври - 5 ноември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна тв седмица (30 октомври - 5 ноември)

129

ПЕТЪК, 30 октомври

Макс спорт 2

11:30 Голф: Европейски тур, Cyprus Open
21:00 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Анадолу Ефес"

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена, 1/4-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена, 1/4-финал

Евроспорт 1

15:40 Колоездене: Обиколка на Испания, Х етап

Диема спорт 2

18:30 Волейбол: Суперлига, "Хебър" - "Добруджа"

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Сочи" - "Йокерит"
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, "Тенерифе" - "Гран Канария"

Макс спорт 3

22:00 Баскетбол: Евролига, "Баскония" - "Барселона"

 

СЪБОТА, 31 октомври

Диема спорт

11:00 Формула 1: ГП на Емилия-Романя, тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Емилия-Романя, квалификация

Макс спорт 2

12:00 Голф: Европейски тур, Cyprus Open

Евроспорт 1

13:15 Колоездене: Обиколка на Испания, XI етап

Евроспорт 2

14:30 Автомобилизъм: WTCR в Арагон, квалификация

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена, 1/2-финал

 

НЕДЕЛЯ, 1 ноември

Макс спорт 2

01:00 ММА: UFC, Юрая Хол - Андерсон Силва
11:30 Голф: Европейски тур, Cyprus Open

Евроспорт 2

10:00 Автомобилизъм: WTCR в Арагон, първо състезание
12:00 Мотокрос: СШ в Трентино, клас MX2, първо състезание
13:00 Автомобилизъм: WTCR в Арагон, първо състезание
15:00 Автомобилизъм: WTCR в Арагон, първо състезание

Диема спорт 2

12:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Локомотив" (Кубан) - УНИКС

Нова спорт

13:00 Баскетбол: ВТБ лига, ЦСКА (Москва) - "Енисей"
16:30 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (Москва) - ЦСКА (Москва)
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Валенсия" - "Реал" (Мадрид)

Диема спорт

14:10 Формула 1: ГП на Емилия-Романя, състезание

Евроспорт 1

14:50 Колоездене: Обиколка на Испания, XII етап

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Виена, финал
21:00 НАСКАР: Състезание в Мартинсвил

 

ПОНЕДЕЛНИК, 2 ноември

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
14:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
16:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
18:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
20:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
22:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Берое" - "Академик" (Пловдив)

 

ВТОРНИК, 3 ноември

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
14:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
16:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
18:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
20:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
22:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж

Евроспорт 1

15:40 Колоездене: Обиколка на Испания, ХIII етап

Макс спорт 4

19:45 Баскетбол: Еврокупа, "Морнар Бар" - "Улм"

 

СРЯДА, 4 ноември

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
14:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
16:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
18:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
20:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
22:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж

Евроспорт 2

12:00 Мотокрос: СШ в Пиетрамурата, клас МХ2, първо състезание
13:00 Мотокрос: СШ в Пиетрамурата, клас МХGP, първо състезание
15:00 Мотокрос: СШ в Пиетрамурата, клас МХ2, второ състезание
16:00 Мотокрос: СШ в Пиетрамурата, клас МХGP, второ състезание

Евроспорт 1

15:40 Колоездене: Обиколка на Испания, ХIV етап

Макс спорт 2

18:00 Баскетбол: Еврокупа, УНИКС - "Венеция"
20:00 Баскетбол: Еврокупа, "Монако" - "Андора"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 5 ноември

Макс спорт 2

11:30 Голф: Aphrodite Hills Cyprus Showdown
19:00 Баскетбол: Евролига, "Зенит" - "Олимпиакос"
21:00 Баскетбол: Евролига, АЛБА (Берлин) - "Барселона"

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
14:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
16:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
18:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
20:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж
22:00 Тенис (мъже): "Мастърс" в Париж

Евроспорт 1

15:40 Колоездене: Обиколка на Испания, ХV етап

Диема спорт 2

18:30 Волейбол: Суперлига, "Нефтохимик" - "Хебър"

Нова спорт

19:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Калев" - "Астана"

Макс спорт 3

19:30 Баскетбол: Евролига, "Анадолу Ефес" - "Макаби" (Тел Авив)

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Спортна тв седмица (27 ноември - 3 декември)

27.11.2020

30
Спортът по телевизията днес - 27 ноември

27.11.2020

254
Спортна тв седмица (20-26 ноември)

20.11.2020

104

Влез или се регистрирай за да коментираш