Спортна ТВ седмица (3-9 декември)
ПЕТЪК, 3 декември
Евроспорт 1
10:30 Фрийстайл ски (жени): СК в Рука, акробатика
12:20 Северна комбинация (жени): СК в Лилехамер, малка шанца
13:15 Ски бягане: СК в Лилехамер, спринт, мъже и жени
15:15 Северна комбинация (жено): СК в Лилехамер, 5 км
16:20 Фрийстайл ски (отборно): СК в Рука, акробатика
18:55 Ски скокове: СК във Висла, голяма шанца
20:30 Колоездене на писта: Шампионска лига, Лондон
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство,1/4-финал
Макс спорт 2
12:00 Голф: Южна Африка Оупън, II ден
18:00 Баскетбол: Евролига, УНИКС - "Олимпиакос"
Евроспорт 2
13:05 Фрийстайл ски (мъже): СК в Рука, акробатика
15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/4-финал
19:35 Ски (мъже): СК в Бийвър Крийк, супер Г
21:20 Ски (жени): СК в Лейк Луис, спускане
23:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/4-финал
Диема спорт
15:30 Формула 1: ГП на Саудитска Арабия, първа тренировка
19:00 Формула 1: ГП на Саудитска Арабия, втора тренировка
Диема спорт 3
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, 1/2-финал
02:00 Бокс без ръкавици: бойна вечер, САЩ
b1b-box
18:00 Волейбол (жени): Демакс лига, "Марица" - "Казанлък"
20:00 Водна топка: държавно първенство
21:30 Баскетбол: Б група, ТНС - НСА
Диема спорт 2
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Монтана" - "Дея спорт"
Макс спорт 1
19:30 Баскетбол: Евролига, "Анадолу Ефес" - "Барселона"
Макс спорт 3
20:00 Баскетбол: Евролига, "Зенит" - "Цървена звезда"
СЪБОТА, 4 декември
Евроспорт 1
09:50 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, отборно, малка шанца
10:55 Ски бягане (мъже): СК в Лилехамер, скиатлон
12:25 Северна комбинация (жени): СК в Лилехамер, малка шанца
13:00 Ски бягане (жени): СК в Лилехамер, скиатлон
13:55 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 10 км преследване
14:40 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, 4х5 км щафета
15:45 Северна комбинация (жени): СК в Лилехамер, 5 км
16:10 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 4х7,5 км щафета
17:30 Ски скокове (мъже): СК във Висла, отборно, голяма шанца
19:15 Ски скокове (жени): СК в Лилехамер, малка шанца
20:45 Колоездене на писта: Шампионска лига, Лондон
Макс спорт 2
12:00 Голф: Южна Африка Оупън, III ден
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Балкан"
b1b-box
13:00 Баскетбол: Б група, "Олд файв" - "Светкавица Б"
15:30 Волейбол (мъже): Висша лига, "Черноморец" (Бяла) - "Черно море"
17:30 Баскетбол: Б група, "Калиакра" - "Черноморец" (Балчик)
Диема спорт 3
14:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, 1/2-финал
20:00 НБА: "Ню Йорк Никс" - "Денвър Нъгетс"
Евроспорт 2
15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/2-финал
18:30 Сноуборд (мъже и жени): СК в Стиймбоут Спрингс, биг еър
20:00 Ски (мъже): СК в Бийвър Крийк, спускане
21:30 Ски (жени): СК в Лейк Луис, спускане
23:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/2-финал
Диема спорт
19:00 Формула 1: ГП на Саудитска Арабия, квалификация
Макс спорт 1
19:00 Сенши: бойна галавечер във Варна
НЕДЕЛЯ, 5 декември
Макс спорт 2
02:00 НХЛ: "Бостън Бруинс" - "Тампа Бей Лайтнинг"
05:00 ММА: UFC Fight Night, Роб Фонт - Жозе Алдо
12:00 Голф: Южна Африка Оупън, IV ден
20:00 НФЛ: "Синсинати Бенгалс" - "Лос Анджелис Чарджърс"
23:20 НФЛ: "Питсбърг Стийлърс" - "Балтимор Рейвънс"
Макс спорт 1
03:15 Суперкарс: състезание в Батърст
Евроспорт 2
09:00 Лека атлетика: маратон на Валенсия
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, финал
18:20 Ски скокове (жени): СК в Лилехамер, голяма шанца
20:00 Голф: PGA тур, Уърлд Чалъндж, IV ден
Евроспорт 1
10:10 Ски бягане (мъже): СК в Лилехамер, 4х7,5 км щафета
11:50 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, голяма шанца
12:45 Ски бягане (жени): СК в Лилехамер, 4х5 км щафета
13:35 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 4х6 км щафета
14:55 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, 10 км
16:05 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 12,5 км преследване
17:00 Ски скокове (мъже): СК във Висла, голяма шанца
19:20 Ски (жени): СК в Лейк Луис, супер Г
21:00 Ски (мъже): СК в Бийвър Крийк, супер Г
22:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, финал
Нова спорт
12:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Автодор" - "Нижни Новгород"
b1b-box
14:00 Хандбал (мъже): ДП, "Чардафон" - "Пирин-64"
16:00 Баскетбол: А група, "Локомотив" (София) - "Микс"
18:00 Баскетбол: А група, ЦСКА - "Хебър"
Диема спорт 3
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, финал
01:00 НБА: "Атланта Хоукс" - "Шарлът Хорнетс"
Диема спорт
19:30 Формула 1: ГП на Саудитска Арабия, състезание
22:30 НБА: "Кливланд Кавалиърс" - "Юта Джаз"
ПОНЕДЕЛНИК, 6 декември
Макс спорт 2
05:00 НХЛ: "Вегас Голдън Найтс" - "Калгари Флeймс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Академик" (Пловдив) - "Черно море"
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
20:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
Нова спорт
16:00 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Амур"
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (Москва) - ЦСКА (Москва)
Диема спорт 2
17:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Зенит" - "Енисей"
Диема спорт 3
18:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Цмоки" - УНИКС
ВТОРНИК, 7 декември
Макс спорт 2
05:00 НХЛ: "Ванкувър Кенъкс" - "Лос Анджелис Кингс"
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
20:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
Диема спорт 2
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Хебър" - ЦСКА
b1b-box
18:30 Волейбол (мъже): Чалъндж къп, 1/16-финал, първи мач, "Амщетен" - "Левски София"
20:15 Хокей на лед: ЦСКА - НСА
Макс спорт 1
19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Прометей" (Днипро) - "Жешув"
02:30 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Сада Крузейро" - "Сирян"
СРЯДА, 8 декември
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
20:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
Диема спорт 3
16:00 Хокей на лед: КХЛ, "Трактор" - СКА
Макс спорт 3
17:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Тюрк Хава" (Истанбул) - "Динамо" (Москва)
Нова спорт
18:00 Хокей на лед: КХЛ, "Северстал" - "Йокерит"
b1b-box
18:30 Волейбол (мъже): Чалъндж къп, 1/16-финал, реванш, "Левски София" - "Амщетен"
21:45 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Загреб" - "Вардар 1961"
Макс спорт 4
19:00 Баскетбол: Еврокупа. "Лиеткабелис" (Паневезис) - "Ховентут"
Макс спорт 1
19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Марица" - "Фенербахче"
22:00 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Лубе" (Чивитанова) - "Сан Хуан"
01:30 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Тренто" - "Сирян"
Макс спорт 2
21:30 Баскетбол: Еврокупа, "Левалоа" - "Партизан"
ЧЕТВЪРТЪК, 9 декември
Макс спорт 2
02:00 НХЛ: "Ню Йорк Рейнджърс" - "Колорадо Авъланч"
22:00 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Лубе" (Чивитанова) - "Натал"
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
20:45 Снукър: Шотландия Оупън, I кръг
Евроспорт 2
16:00 Кърлинг (смесени двойки): олимпийски квалификации в Леуварден
19:00 Кърлинг (смесени двойки): олимпийски квалификации в Леуварден
Макс спорт 3
19:00 Баскетбол: Евролига, "Зенит" - "Фенербахче"
b1b-box
19:30 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Фленсбург-Хандевит" - "Телеком Веспрем"
21:45 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Пари Сен Жермен" - "Барселона"
Макс спорт 1
20:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Олимпиакос"
01:30 Волейбол (мъже): световно клубно първенство, "Сада Крузейро" - "Тренто"
можете да направите дарение през PayPal