СПОРТНА ТВ СЕДМИЦА
ПЕТЪК, 31 януари
Евроспорт 1
06:00 Тенис: Australian Open - легенди, мъже, финал
07:00 Тенис: Australian Open - двойки, жени, финал
10:30 Тенис: Australian Open - мъже, 1/2-финал
14:55 Снукър: Германия Мастърс, ден 3
21:15 Лека атлетика: Световен тур в зала, Карлсруе
Евроспорт 2
09:25 Ски скокове: СК Сапоро, квалификация
14:45 Северна комбинация: СК Зеефелд, ски скокове
16:50 Северна комбинация: СК Зеефелд, ски бягане
19:20 Фрийстайл ски: СК Мамът Маунтин, слоупстайл
23:30 Снукър: Германия Мастърс, ден 3
Диема спорт 2
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Левски" - ЦСКА
Макс спорт 2
10:00 Голф: Европейски тур - Саудитска Арабия, II кръг
13:30 Голф: Европейски тур - Саудитска Арабия, II кръг
20:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Цървена звезда" - "Анадолу" (Ефес)
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Валенсия" - "Панатинайкос"
СЪБОТА, 1 февруари
БНТ 3
17:55 Баскетбол (мъже): НБЛ, "Балкан" - "Спартак" (Пл)
Евроспорт 1
00:00 Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, V етап
03:15 Тенис: Australian Open - инвалидни колички, мъже, финал
05:00 Тенис: Australian Open - юноши, финал
06:30 Тенис: Australian Open - девойки, финал
08:00 Тенис: Australian Open - инвалидни колички, жени, финал
10:30 Тенис: Australian Open - жени, финал
13:15 Тенис: Australian Open - смесени двойки, финал
15:00 Снукър: Германия Мастърс, 1/2-финали
20:55 Снукър: Германия Мастърс, 1/2-финали
Евроспорт 2
00:00 Сноуборд: СК Мамът Маунтин, халфпайп
09:20 Ски скокове: СК Сапоро, състезание
11:15 Ски (жени): СК Роза Хутор, спускане
12:00 Ски (мъже): СК Гармиш-Партенкирхен, спускане
13:45 Северна комбинация: СК Зеефелд, ски скокове
22:50 Фрийстайл ски: СК Мамът Маунтин, халфпайп
Диема спорт
04:00 НБА: "Милуоки" - "Денвър"
22:30 НБА: "ЛА Клипърс" - "Минесота"
Макс спорт 2
02:00 НХЛ: "Питсбърг" - "Филаделфия"
11:30 Голф: Европейски тур - Саудитска Арабия, III кръг
21:00 НХЛ: "Монреал" - "Флорида"
НЕДЕЛЯ, 2 февруари
Евроспорт 1
00:30 Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, VI етап
06:55 Тенис: Australian Open - двойки, мъже, финал
10:30 Тенис: Australian Open - мъже, финал
15:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
21:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
Евроспорт 2
09:50 Ски (жени): СК Роза Хутор, супер-Г
11:20 Ски (мъже): СК Гармиш-Партенкирхен, гигантски слалом, I манш
12:30 Северна комбинация: СК Зеефелд, ски скокове
14:00 Ски (мъже): СК Гармиш-Партенкирхен, гигантски слалом, II манш
Нова спорт
13:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Реал" (М) - "Ховентут"
17:30 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, УНИКС - "Химки"
19:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Тенерифе" - "Барселона"
Диема спорт
15:00 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, "Автодор" - "Локомотив" (Кубан)
18:00 Волейбол (жени): НВЛ, "Левски" - ЦСКА
21:00 НБА: "Хюстън" - "Ню Орлийнс"
Макс спорт 2
05:00 НХЛ: "Калгари" - "Едмънтън"
11:30 Голф: Европейски тур - Саудитска Арабия, IV кръг
19:30 НХЛ: "Вашингтон" - "Питсбърг"
ПОНЕДЕЛНИК, 3 февруари
Евроспорт 1
00:00 Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, VII етап
20:55 Снукър: Уърлд Гран при, ден 1
ВТОРНИК, 4 февруари
Евроспорт 1
14:55 Снукър: Уърлд Гран при, ден 2
20:00 Лека атлетика: Световен тур в зала, Дюселдорф
22:00 Снукър: Уърлд Гран при, ден 2
Евроспорт 2
20:55 Снукър: Уърлд Гран при, ден 2
Диема спорт 2
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Хебър" - "Левски"
Макс спорт 1
20:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Жалгирис" - "Олимпиакос"
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол (мъже): Евролига, ЦСКА (Москва) - "Анадолу" (Ефес)
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Баскония"
Макс спорт 3
21:00 Баскетбол (мъже): Еврокупа, "Андора" - "Ховентут"
СРЯДА, 5 февруари
БНТ 3
18:20 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Марица" - "Кан"
Евроспорт 1
14:55 Снукър: Уърлд Гран при, ден 3
20:55 Снукър: Уърлд Гран при, ден 3
Евроспорт 2
16:00 Колоездене: Обиколка на Валенсия, I етап
Макс спорт 1
18:30 Баскетбол (мъже): Еврокупа, УНИКС - "Ритас"
21:05 Баскетбол (мъже): Евролига, "Макаби" (ТА) - "Химки"
Макс спорт 2
02:00 НХЛ: "Тампа Бей" - "Вегас"
20:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Цървена звезда" - "Панатинайкос"
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Барселона" - "Валенсия"
ЧЕТВЪРТЪК, 6 февруари
БНТ 3
17:55 Баскетбол (мъже): Купа на България, 1/4-финал
Евроспорт 1
14:55 Снукър: Уърлд Гран при, ден 4
20:55 Снукър: Уърлд Гран при, 1/4-финали
Евроспорт 2
09:00 Колоездене: Обиколка на Ланкауи, I етап
16:00 Колоездене: Обиколка на Валенсия, II етап
Макс спорт 1
21:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Алба" (Берлин) - "Реал" (Мадрид)
Макс спорт 2
06:00 Голф: Европейск тур - Австралия, I кръг
21:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Олимпиакос" - ЦСКА (Москва)
Макс спорт 3
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Баскония" - АСВЕЛ
можете да направите дарение през PayPal