Quantcast
Спортна ТВ седмица (27 ноември - 3 декември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (27 ноември - 3 декември)

115

ПЕТЪК, 27 ноември

Евроспорт 1

11:50 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски скокове
13:20 Ски бягане: СК в Куусамо, спринт
15:50 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски бягане
17:40 Ски скокове: СК в Куусамо, квалификация
19:00 Ски (мъже): СК в Лех Цюрс, паралелен слалом

Макс спорт 2

12:00 Голф: Европейски тур, шампионат "Алфред Дънхил", II кръг
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Валенсия"
21:45 Баскетбол: Евролига, АСВЕЛ - "Барселона"

Диема спорт

13:00 Формула 1: ГП на Бахрейн, първа тренировка

Нова спорт

17:00 Формула 1: ГП на Бахрейн, втора тренировка

БНТ 3

17:30 Худ. гимнастика: ЕП в Киев, ансамбли, многобой
21:55 Баскетбол: квалификация за Евро `21, Босна и Херцеговина - България

Макс спорт 1

21:00 Баскетбол: Евролига, "Панатинайкос" - "Байерн" (Мюнхен)

 

СЪБОТА, 28 ноември

Евроспорт 1

10:30 Ски бягане (жени): СК в Куусамо, 10 км
11:55 Биатлон (мъже): СК в Контиолахти, 20 км индивидуално
13:40 Ски бягане (мъже): СК в Куусамо, 15 км
15:15 Биатлон (жени): СК в Контиолахти, 15 км индивидуално
17:00 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски бягане
17:30 Ски скокове: СК в Куусамо, състезание
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг

Макс спорт 2

12:00 Голф: Европейски тур, шампионат "Алфред Дънхил", III кръг
21:00 Профибокс: Даниел Дюбоа - Джо Джойс

Евроспорт 2

12:05 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски скокове
15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг

БНТ 3

16:00 Худ. гимнастика: ЕП в Киев, ансамбли, финали на уредите

Диема спорт

17:00 Формула 1: ГП на Бахрейн, квалификация

 

НЕДЕЛЯ, 29 ноември

Макс спорт 2

04:00 Бокс: Майк Тайсън - Рой Джоунс-младши
12:00 Голф: Европейски тур, шампионат "Алфред Дънхил", IV кръг

Макс спорт 1

05:00 ММА: UFC, Дерик Люис - Къртис Блейдс

Евроспорт 1

10:20 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски скокове
11:20 Биатлон (мъже): СК в Контиолахти, 10 км спринт
12:50 Ски бягане (жени): СК в Куусамо, преследване
13:25 Ски бягане (мъже): СК в Куусамо, преследване
14:40 Биатлон (жени): СК в Контиолахти, 7,5 км спринт
15:55 Северна комбинация: СК в Куусамо, ски бягане
16:25 Ски скокове: СК в Куусамо, състезание
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг

БНТ 3

14:00 Худ. гимнастика: ЕП в Киев, индивидуално, многобой
18:55 Баскетбол: квалификация за Евро `21, България - Гърция

Евроспорт 2

15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг

Диема спорт

16:10 Формула 1: ГП на Бахрейн, състезание

 

ПОНЕДЕЛНИК, 30 ноември

Евроспорт 1

14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Йокерит"

Диема спорт

20:00 Волейбол: Суперлига, "Монтана" - "Хебър"

 

ВТОРНИК, 1 декември

Евроспорт 1

14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Авангард" - "Ак Барс"
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, "Барселона" - "Валенсия"

 

СРЯДА, 2 декември

Макс спорт 2

10:00 Голф: Европейски тур, шампионат на Дубай, I кръг

Евроспорт 1

14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали

Диема спорт 2

18:30 Волейбол: Суперлига, ЦСКА - "Левски"

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Салават Юлаев"
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, "Реал" (Мадрид) - "Баскония"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 3 декември

Макс спорт 2

09:00 Голф: Европейски тур, шампионат на Дубай, II кръг, първа сесия
12:00 Голф: Европейски тур, шампионат на Дубай, II кръг, втора сесия
15:00 Голф: Южна Африка Оупън, I кръг, втора сесия
19:00 Баскетбол: Евролига, ЦСКА (Москва) - "Олимпиакос"
21:45 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Панатинайкос"

Макс спорт 1

11:00 Голф: Европейски тур, Южна Африка Оупън, I кръг, първа сесия
15:00 WRC: рали Монца
19:00 Баскетбол: Евролига, "Зенит" - "Фенербахче"

Евроспорт 1

14:20 Биатлон (мъже): СК в Контиолахти, 10 км спринт
17:20 Биатлон (жени): СК в Контиолахти, 7,5 км спринт
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали

Евроспорт 2

14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/8-финали

Нова спорт

16:00 Хокей на лед: КХЛ, "Металург" - СКА

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Спортна ТВ седмица (22-28 януари)

22.01.2021

91
Спортът по телевизията днес - 23 януари

23.01.2021

592
Спортна ТВ седмица (15-21 януари)

15.01.2021

243

Влез или се регистрирай за да коментираш