Спортна ТВ седмица (24-30 септември)
ПЕТЪК, 24 септември
Макс спорт 2
09:00 Тенис (мъже): ATP 250, Нурсултан, 1/4-финал
11:00 Тенис (мъже): ATP 250, Нурсултан, 1/4-финал
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Нурсултан, 1/4-финал
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Нурсултан, 1/4-финал
Евроспорт 1
09:10 Колоездене: СП във Фландрия, общ старт (юноши)
20:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Бостън, I ден
b1b-box
10:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група D, Канада - Бразилия
13:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група В, Полша - Бахрейн
16:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група D, Камерун - Русия
19:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група В, Куба - България
Диема спорт 2
11:30 Формула 1: ГП на Русия, първа тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Русия, втора тренировка
Макс спорт 1
15:00 Голф: "Райдър къп", I ден
Макс спорт 3
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал
Sport+
15:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава, 1/4-финал
17:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава, 1/4-финал
19:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава, 1/4-финал
21:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава, 1/4-финал
Нова спорт
19:00 Хокей на лед: КХЛ, "Барс" - "Адмирал"
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Андора" - "Реал" (Мадрид)
СЪБОТА, 25 септември
Евроспорт 1
09:10 Колоездене: СП във Фландрия, общ старт (девойки)
13:15 Колоездене: СП във Фландрия, общ старт (жени)
20:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Бостън, II ден
00:05 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Ню Йорк
b1b-box
10:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група D, Бразилия - Камерун
13:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група В, Бахрейн - Куба
16:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група D, Канада - Русия
19:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група В, Полша - България
Макс спорт 2
11:00 Тенис (мъже): ATP 250, Нурсултан, 1/2-финал
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Нурсултан, 1/2-финал
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/2-финал
Диема спорт 2
12:00 Формула 1: ГП на Русия, трета тренировка
Диема спорт 3
15:00 Формула 1: ГП на Русия, квалификация
18:25 Тенис (мъже): жребий за "София Оупън 2021"
Макс спорт 1
15:00 Голф: "Райдър къп", II ден
Sport+
15:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава, 1/2-финал
17:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава, 1/2-финал
Евроспорт 2
15:00 Супербайк: СШ, Испания, първо състезание
16:00 Суперспорт: СШ, Испания, първо състезание
18:00 Стрелба с лък: СШ, Янктън, компаунд
20:15 Колоездене: СП във Фландрия, общ старт (жени)
22:00 Колокрос: USCX Серии, Рочестър
Нова спорт
19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Бреоган"
21:00 Баскетбол: Лега А, "Наполи" - "Олимпия" (Милано)
НЕДЕЛЯ, 26 септември
Евроспорт 2
04:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Бостън, втори ден
14:00 Мотокрос: СШ на нациите, първо състезание
15:30 Мотокрос: СШ на нациите, второ състезание
17:00 Мотокрос: СШ на нациите, трето състезание
22:00 Стрелба с лък: СШ, Янктън, рекърв
Макс спорт 2
05:00 ММА: UFC 266, Александър Волкановски - Брайън Ортега
11:30 Тенис (мъже): ATP 250, Нурсултан, финал
20:00 НФЛ: "Канзас Сити Чийфс" - "Лос Анджелис Чарджърс"
23:20 НФЛ: "Лос Анджелис Рамс" - "Тампа Бей Бъканиърс"
b1b-box
11:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г.
Евроспорт 1
11:15 Колоездене: СП във Фландрия, общ старт (мъже)
19:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Бостън, III ден
Нова спорт
12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификации
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификации
16:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификации
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификации
Диема спорт 2
15:00 Формула 1: ГП на Русия, състезание
21:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Обрадойро"
Sport+
15:30 Тенис (жени): WTA 500, Острава, финал
Макс спорт 1
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, финал
19:00 Голф: "Райдър къп", III ден
02:00 НАСКАР: Лас Вегас
ПОНЕДЕЛНИК, 27 септември
Диема спорт 3
12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификации
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификации
16:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
Нова спорт
19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Витяз" - СКА
Макс спорт 1
21:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
23:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
03:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
05:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
ВТОРНИК, 28 септември
Диема спорт 3
12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
16:00 Тенис (двойки мъже): АТР 250, София, I кръг
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
Евроспорт 1
14:20 Колоездене: Обиколка на Сицилия, I етап
16:00 Колоездене: Обиколка на Хърватия, I етап
Нова спорт
19:00 Баскетбол: ВТБ лига, УНИКС - "Жельона гура"
Диема спорт 2
19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (Москва) - "Спартак"
СРЯДА, 29 септември
Диема спорт 3
12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, I кръг
16:00 Тенис (двойки мъже): АТР 250, София, I кръг
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, II кръг
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, II кръг
Евроспорт 1
14:20 Колоездене: Обиколка на Сицилия, II етап
16:00 Колоездене: Обиколка на Хърватия, II етап
18:00 Колоездене: Обиколка Еврометропол
Евроспорт 2
18:00 Стрелба с лък: СК, Янктън, компаунд
22:00 Стрелба с лък: СК, Янктън, компаунд
Sport+
19:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
21:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
23:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
01:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
03:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
Нова спорт
19:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Трактор"
Макс спорт 1
21:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
23:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
03:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
05:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
ЧЕТВЪРТЪК, 30 септември
Sport+
09:00 Тенис (жени): WTA 250, Нурсултан, 1/4-финал
11:00 Тенис (жени): WTA 250, Нурсултан, 1/4-финал
13:00 Тенис (жени): WTA 250, Нурсултан, 1/4-финал
15:00 Тенис (жени): WTA 250, Нурсултан, 1/4-финал
19:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
21:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
23:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
01:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
03:00 Тенис (жени): WTA 500, Чикаго
Диема спорт 3
12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, II кръг
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, II кръг
16:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, II кръг
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, II кръг
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, II кръг
Евроспорт 1
14:20 Колоездене: Обиколка на Сицилия, III етап
16:00 Колоездене: Обиколка на Хърватия, III етап
Макс спорт 3
15:00 Голф: "Алфред Дънхил Линкс Чемпиъншип", I ден
Евроспорт 2
18:00 Стрелба с лък: СК, Янктън, рекърв
23:00 Голф: PGA тур, Шампионат на Мисисипи, I ден
Макс спорт 1
21:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
23:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
03:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
05:30 Тенис (мъже): АТР 250, Сан Диего
Макс спорт 2
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Анадолу Ефес"
23:45 ММА: Cage Warriors 127, галавечер в Лондон
можете да направите дарение през PayPal