Спортна ТВ седмица (22-28 януари)
ПЕТЪК, 22 януари
Макс спорт 1
10:00 Голф: Европейски тур, Абу Даби, II кръг
19:00 Баскетбол: Евролига, ЦСКА (Москва) - "Фенербахче"
Евроспорт 1
10:50 Ски (жени): СК в Кран Монтана, спускане
12:30 Ски (мъже): СК в Кицпюел, спускане
14:00 Биатлон (мъже): СК в Антхолц, 20 км индивидуално
18:55 Ски скокове: СК в Лахти, квалификация
Макс спорт 2
14:30 Рали: WRC Монте Карло, SS7 Шалансон - Гумиан
20:00 Баскетбол: Евролига, "Жалгирис" - "Олимпиакос"
Диема спорт
18:30 Волейбол: Суперлига, "Левски" - "Монтана"
Евроспорт 2
23:30 Голф: PGA тур, Америкън Експрес, II ден
СЪБОТА, 23 януари
Макс спорт 2
05:00 НХЛ: "Анахайм Дъкс" - "Колорадо Авъланч"
13:00 Рали: WRC Монте Карло, SS11 Ла Бреол - Селоне
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Балкан"
Макс спорт 1
10:00 Голф: Европейски тур, Абу Даби, III кръг
Евроспорт 2
10:00 Шейни: СК в Инсбрук, двойки, I манш
11:20 Ски бягане (жени): СК в Лахти, скиатлон
12:20 Северна комбинация: СК в Лахти, ски скокове
13:50 Ски бягане (мъже): СК в Лахти, скиатлон
22:00 Голф: PGA тур, Америкън Експрес, III ден
Евроспорт 1
10:50 Ски (жени): СК в Кран Монтана, спускане
12:30 Ски (мъже): СК в Кицбюел, спускане
14:00 Биатлон (жени): СК в Антхолц, 12,5 км масов старт
15:55 Биатлон (мъже): СК в Антхолц, 4х7,5 км щафета
17:15 Ски скокове: СК в Лахти, отборно състезание
Диема спорт
19:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Жельона гура" - "Автодор"
00:00 НБА: "Юта Джаз" - "Голдън Стейт Уориърс"
Диема спорт 2
02:30 НБА: "Бруклин Нетс" - "Маями Хийт"
НЕДЕЛЯ, 24 януари
Макс спорт 1
05:00 НХЛ: "Уинипег Джетс" - "Отава Сенатърс"
09:00 Голф: Европейски тур, Абу Даби, IV кръг
Макс спорт 2
05:00 ММА: UFC 257, Дъстин Порие - Конър Макгрегър
11:00 Рали: WRC Монте Карло, SS13 Брианконе - Ентраво
13:00 Рали: WRC Монте Карло, SS15 Брианконе - Ентраво 2
19:30 НХЛ: "Чикаго Блекхоукс" - "Детройт Ред Уингс"
23:00 НХЛ: "Калгари Флeймс" - "Торонто Мейпъл Лийфс"
Евроспорт 1
09:20 Северна комбинация: СК в Лахти, ски скокове
11:10 Ски (мъже): СК в Кицбюел, супер-Г
12:50 Ски (жени): СК в Кран Монтана, супер-Г
14:30 Северна комбинация: СК в Лахти, ски бягане
15:55 Биатлон (мъже): СК в Антхолц, 15 км масов старт
16:50 Ски скокове: СК в Лахти, индивидуално състезание
Евроспорт 2
10:25 Ски бягане (жени): СК в Лахти, щафета
11:25 Ски бягане (мъже): СК в Лахти, щафета
13:50 Биатлон (жени): СК в Антхолц, 4х6 км щафета
22:00 Голф: PGA тур, Америкън Експрес, IV ден
Нова спорт
12:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Енисей" - "Астана"
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Валенсия" - "Баскония"
Диема спорт
13:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Реал" (Мадрид) - "Морабанк Андора"
22:30 НБА: "Индиана Пейсърс" - "Торонто Раптърс"
БНТ 1
17:00 "Нощта на шампионите"
ПОНЕДЕЛНИК, 25 януари
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Авангард"
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол, НБЛ: "Берое" - "Черно море"
ВТОРНИК, 26 януари
Евроспорт 1
11:20 Ски (жени): СК в Кронплац, гигантски слалом, I манш
14:20 Ски (жени): СК в Кронплац, гигантски слалом, II манш
18:35 Ски (мъже): СК в Шладминг, слалом, I манш
21:35 Ски (мъже): СК в Шладминг, слалом, II манш
Диема спорт 2
17:00 Волейбол: Купа на България, III кръг, "Монтана" - "Левски"
БНТ 3
17:55 Баскетбол: Купа на ФИБА-Европа, група В, "Рилски спортист" - "Капфенберг Булс"
Макс спорт 2
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Макаби" (Тел Авив)
21:45 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Олимпиакос"
Макс спорт 1
21:45 Баскетбол: Еврокупа, "Ховентут" - "Монако"
Макс спорт 3
22:00 Баскетбол: Евролига, "Барселона" - "Зенит"
СРЯДА, 27 януари
Макс спорт 2
04:00 НХЛ: "Сейнт Луис Блус" - "Вегас Голдън Найтс"
18:30 Баскетбол: Еврокупа, "Локомотив" (Кубан) - "Партизан"
22:00 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Панатинайкос"
Евроспорт 1
11:25 Снукър: Германия Мастърс, I кръг
15:55 Снукър: Германия Мастърс, I кръг
20:55 Снукър: Германия Мастърс, I кръг
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (Москва) - ЦСКА (Москва)
ЧЕТВЪРТЪК, 28 януари
Макс спорт 2
06:00 Голф: Европейски тур, Дубай Дезърт Класик, I кръг, първа сесия
13:00 Голф: Европейски тур, Дубай Дезърт Класик, I кръг, втора сесия
19:00 Баскетбол: Евролига, "Химки" - "Фенербахче"
21:00 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Барселона"
02:00 НХЛ: "Монреал Канейдиънс" - "Калгари Флeймс"
Евроспорт 1
11:25 Снукър: Германия Мастърс, I кръг
15:55 Снукър: Германия Мастърс, II кръг
20:55 Снукър: Германия Мастърс, II кръг
БНТ 3
17:55 Баскетбол: Купа на ФИБА-Европа, група В, "Рилски спортист" - "Прометей"
Макс спорт 3
21:00 Баскетбол: Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Анадолу Ефес"
Евроспорт 2
22:00 Голф: PGA тур, Фармърс Иншурънс Оупън, I ден
можете да направите дарение през PayPal