Quantcast

Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (18-24 септември)

18 Септ. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 18 септември

Диема спорт 2

12:00 Бокс: Топ Ранк, бойно събитие в Токио

БНТ 3

19:00 Борба: СП в Белград, св. стил, финали

 

ВТОРНИК, 19 септември

Макс спорт 2

10:00 Волейбол (жени): олимпийска квалификация, Бразилия - България

БНТ 3

19:00 Борба: СП в Белград, св. стил и жени, финали

 

СРЯДА, 20 септември

Макс спорт 1

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду

Макс спорт 3

09:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
11:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай

Макс спорт 2

13:30 Волейбол (жени): олимпийска квалификация, Япония - България

Евроспорт 1

15:30 Колоездене (жени): ЕП в Дрент, часовник
17:15 Колоездене (мъже): ЕП в Дрент, часовник

БНТ 3

19:00 Борба: СП в Белград, жени, финали

 

ЧЕТВЪРТЪК, 21 септември

Макс спорт 1

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду

Макс спорт 3

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай

Евроспорт 1

14:15 Колоездене (мъже): Обиколка на Люксембург, II етап
16:30 Колоездене: ЕП в Дрент, часовник, отборно

Макс спорт 2

14:30 Голф: Открито първенство на Франция, I ден

БНТ 3

19:00 Борба: СП в Белград, жени, финали

 

ПЕТЪК, 22 септември

Диема спорт 3

05:30 Формула 1: ГП на Япония, първа тренировка
09:00 Формула 1: ГП на Япония, втора тренировка

Макс спорт 2

07:00 Волейбол (жени): олимпийска квалификация, България - Перу
09:05 Moto GP: ГП на Индия, първа тренировка
13:20 Moto GP: ГП на Индия, втора тренировка
14:30 Голф: Открито първенство на Франция, II ден

Макс спорт 1

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду

Макс спорт 3

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай

Диема спорт 2

15:30 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 35, бойно събитие в Банкок

Евроспорт 1

15:45 Колоездене (мъже): Обиколка на Люксембург, III етап
23:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, I ден
01:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, I ден

БНТ 3

19:00 Борба: СП в Белград, кл. стил, финали

 

СЪБОТА, 23 септември

Диема спорт 2

03:00 Бокс без ръкавици: бойно събитие в Денвър

Диема спорт

03:30 Кикбокс: WGP Студио 2, бойно събитие в Буенос Айрес

Диема спорт 3

05:30 Формула 1: ГП на Япония, трета тренировка
09:00 Формула 1: ГП на Япония, квалификация

Макс спорт 2

07:00 Волейбол (жени): олимпийска квалификация, България - Аржентина
10:40 Moto 3 / Moto 3: ГП на Индия, квалификации
12:55 Moto GP: ГП на Индия, спринт
14:30 Голф: Открито първенство на Франция, III ден
21:30 Бокс: Франк Уорън, галавечер в Лондон
02:00 ММА: UFC Fight Night, Рафаел Физиев - Матеуш Гамрот

Макс спорт 4

08:00 Moto GP: ГП на Индия, трета тренировка
08:50 Moto GP: ГП на Индия, квалификация

Макс спорт 1

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду

Макс спорт 3

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай

Евроспорт 1

09:15 Колоездене (мъже): Обиколка на Лангкави, I етап
14:30 Колоездене (жени): ЕП в Дрент, общ старт
18:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Люксембург, IV етап
23:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, II ден
01:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, II ден

Евроспорт 2

14:50 Супербайк: СШ, Арагон, първо състезание
16:00 Суперспорт: СШ, Арагон, първо състезание

Нова спорт

19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Жирона"

БНТ 3

19:00 Борба: СП в Белград, кл. стил, финали
22:00 Ръгби: СП `23, РЮА - Ирландия

 

НЕДЕЛЯ, 24 септември

Макс спорт 1

04:00 Волейбол (жени): олимпийска квалификация, България - Пуерто Рико
08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду, 1/4-финал
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду, 1/4-финал
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду, 1/4-финал
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Чънду, 1/4-финал
22:30 НАСКАР: Тексас

Макс спорт 4

07:00 НХЛ: "Лос Анджелис Кингс" - "Аризона Койотис"

Диема спорт 3

08:00 Формула 1: ГП на Япония, състезание

Макс спорт 3

08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай, 1/4-финал
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай, 1/4-финал
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Джухай, 1/4-финал

Евроспорт 1

08:15 Колоездене (мъже): Обиколка на Лангкави, II етап
13:30 Колоездене (мъже): ЕП в Дрент, общ старт
22:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, III ден
00:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, III ден
02:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, III ден
04:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Ванкувър, III ден

Макс спорт 2

08:40 Moto GP: ГП на Индия, загрявка
10:00 Moto 3: ГП на Индия, състезание
11:15 Moto 2: ГП на Индия, състезание
13:00 Moto GP: ГП на Индия, състезание
14:15 Голф: Открито първенство на Франция, IV ден
20:00 НФЛ: "Минесота Вайкингс" - "Лос Анджелис Чарджърс"
23:20 НФЛ: "Канзас Сити Чийфс" - "Чикаго Беърс"

Евроспорт 2

13:20 Суперспорт: СШ в Арагон, второ състезание
14:30 Супербайк: СШ в Арагон, второ състезание
16:00 Мотокрос: СШ във Великобритания, MXGP, първо състезание
18:00 Мотокрос: СШ във Великобритания, MX2, второ състезание
19:00 Мотокрос: СШ във Великобритания, MXGP, второ състезание

Диема спорт 2

13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Сарагоса"

БНТ 3

19:00 Борба: СП в Белград, кл. стил, финали
22:00 Ръгби: СП `23, Уелс - Австралия

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

АНКЕТА "СЕГА"

Ще се осъществи ли ротацията във властта?