Quantcast
Спортна ТВ седмица (17-23 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (17-23 септември)

154

ПЕТЪК, 17 септември

Евроспорт 2

01:00 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, I ден

Макс спорт 1

10:50 Moto GP: ГП на Сан Марино, първа тренировка
15:10 Moto GP: ГП на Сан Марино, втора тренировка
19:00 Спидуей: Купата на нациите, първо полуфинално състезание

F+

12:00 Тенис (жени): WTA 250, Порторож, 1/4-финал
14:00 Тенис (жени): WTA 250, Порторож, 1/4-финал
16:00 Тенис (жени): WTA 250, Порторож, 1/4-финал
20:00 Тенис (жени): WTA 250, Порторож, 1/4-финал

Нова спорт

12:30 Хокей на лед: КХЛ, "Адмирал" - "Северстал"
17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Автомобилист" - "Авангард"

Sport+

13:00 Тенис (жени): WTA 250, Люксембург, 1/4-финал
15:00 Тенис (жени): WTA 250, Люксембург, 1/4-финал
17:00 Тенис (жени): WTA 250, Люксембург, 1/4-финал
19:00 Тенис (жени): WTA 250, Люксембург, 1/4-финал

Макс спорт 2

14:00 Голф: Дъч Оупън, II ден

Евроспорт 1

15:30 Колоездене: Обиколка на Люксембург, IV етап
17:30 Колоездене: Обиколка на Словакия, II етап

 

СЪБОТА, 18 септември

Евроспорт 2

01:00 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, II ден
14:00 Колоездене: Обиколка на Люксембург, V етап
16:00 Колоездене: Обиколка на Словакия, III етап
17:00 Колоездене: Примус класик
23:30 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Мексико

Макс спорт 1

10:50 Moto GP: ГП на Сан Марино, трета тренировка
13:30 Moto GP: ГП на Сан Марино, квалификация
17:20 Moto Е: ГП на Сан Марино, първо състезание
02:30 НАСКАР: Тенеси

Нова спорт

11:10 Автомобилизъм: DTM, Асен, квалификация, ден 1
18:55 Автомобилизъм: DTM, Асен, състезание, ден 1
20:10 Автомобилизъм: Трофей на DTM, Асен, състезание, ден 1
21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Баскония"

Макс спорт 2

14:00 Голф: Дъч Оупън, III ден
18:30 Баскетбол: ШЛ, квалификации, финал
02:00 ММА: UFC Fight Night, Антъни Смит - Райън Спан

Sport+

15:00 Тенис (жени): WTA 250, Люксембург, 1/2-финал
17:00 Тенис (жени): WTA 250, Люксембург, 1/2-финал

Евроспорт 1

15:45 Мотоциклетизъм: СШ за издръжливост, 24 часа на "Бол д`Ор"

F+

16:00 Тенис (жени): WTA 250, Порторож, 1/2-финал
19:30 Тенис (жени): WTA 250, Порторож, 1/2-финал

Ринг / Макс спорт 1

18:30 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/2-финал
22:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/2-финал

 

НЕДЕЛЯ, 19 септември

Евроспорт 2

01:45 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, III ден
13:00 Мотокрос: СШ в Сардиния, MX2, първо състезание
14:00 Мотокрос: СШ в Сардиния, MXGP, първо състезание
15:00 Колоездене: Обиколка на Словакия, IV етап
16:00 Мотокрос: СШ в Сардиния, MX2, второ състезание
17:00 Мотокрос: СШ в Сардиния, MXGP, второ състезание

Евроспорт 1

07:00 Мотоциклетизъм: СШ за издръжливост, 24 часа на "Бол д`Ор"
16:00 Колоездене: СП във Фландрия, часовник (мъже)

Макс спорт 1

10:40 Moto GP: ГП на Сан Марино, загрявка
12:00 Moto 3: ГП на Сан Марино, състезание
13:20 Moto 2: ГП на Сан Марино, състезание
15:00 Moto GP: ГП на Сан Марино, състезание
16:30 Moto Е: ГП на Сан Марино, второ състезание

Нова спорт

10:55 Автомобилизъм: DTM, Асен, квалификация, ден 2
14:15 Автомобилизъм: DTM, Асен, състезание, ден 2
20:25 Автомобилизъм: Трофей на DTM, Асен, състезание, ден 2

Диема спорт 2

13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Барселона" - "Мурсия"

Макс спорт 2

14:00 Голф: Дъч Оупън, IV ден
17:30 Голф: Дъч Оупън, IV ден
20:00 НФЛ: "Ню Йорк Джетс" - "Ню Ингланд Пейтриътс"
23:20 НФЛ: "Лос Анджелис Чарджърс" - "Далас Каубойс"

F+ / Sport+

16:00 Тенис (жени): WTA 250, Люксембург, финал
18:00 Тенис (жени): WTA 250, Порторож, финал

Ринг / Макс спорт 1

18:30 Волейбол (мъже): Евро `21, мач за 3-то място
21:30 Волейбол (мъже): Евро `21, финал

 

ПОНЕДЕЛНИК, 20 септември

Евроспорт 2

01:00 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, IV ден

Евроспорт 1

11:35 Колоездене: СП във Фландрия, часовник (младежи до 23 г.)
15:30 Колоездене: СП във Фландрия, часовник (девойки до 23 г.)

Диема спорт 3

19:00 Хокей на лед: КХЛ, "Локомотив" (Ярославл) - "Йокерит"

Нова спорт

19:00 Баскетбол: Суперкупа на Италия, 1/2-финал
22:00 Баскетбол: Суперкупа на Италия, 1/2-финал

Макс спорт 2

19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана
23:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана

Макс спорт 1

20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец

 

ВТОРНИК, 21 септември

Евроспорт 1

11:25 Колоездене: СП във Фландрия, часовник (девойки)
16:00 Колоездене: СП във Фландрия, часовник (юноши)

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец

Макс спорт 2

15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана

b1b-box

20:00 Баскетбол: ББЛ, "Хебър" - НСА

 

СРЯДА, 22 септември

Sport+

13:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
15:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
17:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
19:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
21:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава

Макс спорт 1

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец

Макс спорт 2

15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана

Евроспорт 1

15:20 Колоездене: СП във Фландрия, отборен часовник (смесени двойки)

 

ЧЕТВЪРТЪК, 23 септември

b1b-box

10:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група D, Камерун - Канада
13:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група В, Куба - Полша
16:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група D, Русия - Бразилия
19:00 Волейбол (младежи): Мондиал `21 до 21 г., група В, България - Бахрейн

Sport+

13:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
15:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
17:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
19:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава
21:00 Тенис (жени): WTA 500, Острава

Макс спорт 1

13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец
00:00 Голф: "Райдър къп", церемония по откриване

Макс спорт 2

15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Астана

Нова спорт

17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Трактор" - ЦСКА
20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Билбао" - "Сарагоса"
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Тенерифе" - "Уникаха"

Диема спорт 3

19:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Салават Юлаев"

 

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортът по телевизията - 27 октомври

27.10.2021

2738
Спортна ТВ седмица (22-28 октомври)

22.10.2021

157
Спортна ТВ седмица (15-21 октомври)

15.10.2021

234