Quantcast
Спортна ТВ седмица (15-21 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (15-21 октомври)

235

ПЕТЪК, 15 октомври

TV+ / Sport+

01:00 Тенис (жени): WTA 1000, Индиън Уелс, 1/4-финал
04:00 Тенис (жени): WTA 1000, Индиън Уелс, 1/4-финал

Евроспорт 1

13:45 Снукър: Северна Ирландия Оупън, 1/4-финал
20:45 Снукър: Северна Ирландия Оупън, 1/4-финал

Макс спорт 2

15:00 Голф: Андалусия Мастърс, II ден
21:00 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Жалгирис"

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - СКА

b1b-box

19:30 Баскетбол: А група, "Славия" - "Спортист" (Своге)
21:30 Баскетбол: А група, НСА - "Спортни таланти"

Макс спорт 1

21:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/4-финал
23:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/4-финал

Макс спорт 3

21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Анадолу Ефес"

Евроспорт 2

23:55 Голф: PGA тур, Купа Си Джей, II ден

 

СЪБОТА, 16 октомври

TV+ / Sport+

04:00 Тенис (жени): WTA 1000, Индиън Уелс, 1/2-финал
06:00 Тенис (жени): WTA 1000, Индиън Уелс, 1/2-финал

Евроспорт 1

08:45 Лека атлетика: маратон на Париж
11:30 Лека атлетика: маратон на Амстердам
14:45 Снукър: Северна Ирландия Оупън, 1/2-финал
20:45 Снукър: Северна Ирландия Оупън, 1/2-финал

Нова спорт

11:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Астана" - "Жельона гура"

Макс спорт 1

11:30 WRC: рали Испания, SS9 Ел Монтмел 1
17:00 WRC: рали Испания, SS12 Ел Монтмел 2
18:00 Спидуей: Купата на нациите, първо финално състезание
23:30 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/2-финал
01:30 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, 1/2-финал

b1b-box

14:00 Ръгби: България - Сърбия

Макс спорт 2

14:30 Голф: Андалусия Мастърс, III ден
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Левски 2014"
21:00 НХЛ: "Бъфало Сейбърс" - "Аризона Койотис"
02:00 ММА: UFC Fight Night, Аспен Лад - Норма Думон

Евроспорт 2

17:00 Колоездене: Гран при на Морбихан
19:20 Супербайк: СШ, Аржентина, първо състезание
20:50 Суперспорт: СШ, Аржентина, първо състезание
22:00 Конен спорт: Световен тур на шампионите
23:55 Голф: PGA тур, Купа Си Джей, III ден

 

НЕДЕЛЯ, 17 октомври

Макс спорт 3

01:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Ню Йорк Айлъндърс"

Макс спорт 1

09:00 WRC: рали Испания, SS15 Риудеканйес 1
13:00 WRC: рали Испания, SS17 Риудеканйес 2
18:00 Спидуей: Купата на нациите, второ финално състезание
01:00 Тенис (мъже): Мастърс, Индиън Уелс, финал

Нова спорт

11:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Енисей" - УНИКС
14:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Локомотив" - "Зенит"
21:45 Баскетбол: Серия А, "Олимпия" (Милано) - "Рейер" (Венеция)

Евроспорт 2

11:00 Автомобилизъм: СК на По, първо състезание
13:00 Автомобилизъм: СК на По, второ състезание
14:00 Мотокрос: СШ в Испания, MXGP, първо състезание
16:00 Мотокрос: СШ в Испания, MX2, второ състезание
17:30 Автомобилизъм: СК на По, финал
19:30 Суперспорт: СШ, Аржентина, второ състезание
20:50 Супербайк: СШ, Аржентина, второ състезание
23:55 Голф: PGA тур, Купа Си Джей, IV ден

Диема спорт

14:00 Волейбол: Суперкупа на България, "Хебър" - "Нефтохимик"

Макс спорт 2

14:30 Голф: Андалусия Мастърс, IV ден
20:00 НФЛ: "Балтимор Рейвънс" - "Лос Анджелис Чарджърс"
23:20 НФЛ: "Денвър Бронкос" - "Лас Вегас Рейдърс"

Евроспорт 1

14:45 Снукър: Северна Ирландия Оупън, финал
20:45 Снукър: Северна Ирландия Оупън, финал

TV+ / Sport+

23:00 Тенис (жени): WTA 1000, Индиън Уелс, финал

 

ПОНЕДЕЛНИК, 18 октомври

Макс спорт 2

06:00 ММА: Cage Warriors 130, галавечер в Сан Диего
14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Академик" (Пловдив) - "Берое"
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
02:00 НХЛ: "Торонто Мейпъл Лийфс" - "Ню Йорк Рейнджърс"

Нова спорт

17:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Парма" - ЦСКА (Москва)
19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Спартак" - ЦСКА

Макс спорт 1

20:00 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
22:00 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен

 

ВТОРНИК, 19 октомври

Макс спорт 2

11:00 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
18:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
02:00 НХЛ: "Вашингтон Кепитълс" - "Колорадо Авъланч"

Макс спорт 4

15:00 Волейбол: Шампионска лига

Макс спорт 1

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен

b1b-box

19:30 Баскетбол: А група, "Спортист 1959" (Своге) - "Балкан"

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Йокерит"

 

СРЯДА, 20 октомври

Диема спорт 2

02:30 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Бруклин Нетс"
05:00 НБА: "Лос Анджелис Лейкърс" - "Голдън Стейт Уориърс"

Макс спорт 2

14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
18:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва

Макс спорт 3

19:30 Баскетбол: Еврокупа, "Локомотив" (Кубан) - "Андора"
21:15 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Комарно" - "Олимпиакос"

Макс спорт 1

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен

Нова спорт

19:00 Хокей на лед: КХЛ, "Торпедо" - "Авангард"

Евроспорт 1

19:30 Колоездене на писта: СШ в Рубе, I ден

 

ЧЕТВЪРТЪК, 21 октомври

 

Макс спорт 2

02:30 НХЛ: "Филаделфия Флайърс" - "Бостън Бруинс"
14:30 Голф: Майорка Оупън, I ден
22:00 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Фенербахче"

Евроспорт 2

06:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Япония, I ден

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
19:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Антверпен

Макс спорт 3

14:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Москва

Макс спорт 4

15:00 Волейбол: Шампионска лига

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Металург"

Евроспорт 1

19:30 Колоездене на писта: СШ в Рубе, II ден

b1b-box

19:30 Баскетбол: А група, "Фаб файв" - "Славия"
21:30 Баскетбол: А група, "Хебър" - "Микс"

 

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортна ТВ седмица (3-9 декември)

03.12.2021

57
Спортът по телевизията - 3 декември

03.12.2021

312
Спортна ТВ седмица (26 ноември - 2 декември)

26.11.2021

211