Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (11-17 септември)

11 Септ. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 11 септември

Евроспорт 1

09:30 Снукър: Шанхай Мастърс, I кръг
14:30 Снукър: Шанхай Мастърс, I кръг

Ринг

16:30 Вдигане на тежести (мъже): СП в Рияд, кат. 81 кг
21:00 Волейбол (мъже): Евро `23, 1/4-финал, Франция - Румъния

Макс спорт 2

17:30 Волейбол (мъже): Евро `23, 1/4-финал, Словения - Украйна

 

ВТОРНИК, 12 септември

Евроспорт 1

09:30 Снукър: Шанхай Мастърс, II кръг
15:15 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, ХVI етап

Евроспорт 2

14:30 Снукър: Шанхай Мастърс, II кръг

Диема спорт 3

15:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Франция - Швейцария, мач №1
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Франция - Швейцария, мач №2
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Франция - Швейцария, мач №3

Диема спорт

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Швеция - Чили, мач №1

Нова спорт

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Нидерландия - Финландия, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Нидерландия - Финландия, мач №2

Диема спорт 2

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Сърбия - Южна Корея, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Сърбия - Южна Корея, мач №2

Ринг

19:00 Волейбол (мъже): Евро `23, 1/4-финал, Полша - Сърбия

Макс спорт 1

22:00 Волейбол (мъже): Евро `23, 1/4-финал, Италия - Нидерландия

 

СРЯДА, 13 септември

Евроспорт 1

09:00 Снукър: Шанхай Мастърс, II кръг
14:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Словакия, I етап
15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, ХVII етап

Евроспорт 2

14:30 Снукър: Шанхай Мастърс, II кръг

Диема спорт

15:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Австралия - Великобритания, мач №1
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Австралия - Великобритания, мач №2
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Австралия - Великобритания, мач №3

Нова спорт

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Канада - Италия, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Канада - Италия, мач №2
20:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Канада - Италия, мач №3

Диема спорт 2

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Испания - Чехия, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Испания - Чехия, мач №2
20:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Испания - Чехия, мач №3

Диема спорт 3

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Хърватия - САЩ, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Хърватия - САЩ, мач №2
20:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Хърватия - САЩ, мач №3

 

ЧЕТВЪРТЪК, 14 септември

Евроспорт 1

09:00 Снукър: Шанхай Мастърс, 1/4-финал
13:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, ХVIII етап

Макс спорт 2

14:00 PGA Чемпиъншип, I ден

Евроспорт 2

14:30 Снукър: Шанхай Мастърс, 1/4-финал
01:00 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, I ден

Диема спорт 3

15:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Австралия - Франция, мач №1
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Австралия - Франция, мач №2
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Австралия - Франция, мач №3

Диема спорт

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Канада - Швеция, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Канада - Швеция, мач №2

Нова спорт

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Нидерландия - САЩ, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Нидерландия - САЩ, мач №2
20:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Нидерландия - САЩ, мач №3

Диема спорт 2

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Чехия - Южна Корея, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Чехия - Южна Корея, мач №2
20:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Чехия - Южна Корея, мач №3

Ринг / Макс спорт 1

19:00 Волейбол (мъже): Евро `23, 1/2-финал, Полша - Словения
22:15 Волейбол (мъже): Евро `23, 1/2-финал, Италия - Франция

 

ПЕТЪК, 15 септември

Евроспорт 1

09:00 Снукър: Шанхай Мастърс, 1/2-финал
14:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Словакия, III етап
15:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, ХIХ етап

Диема спорт

12:30 Формула 1: ГП на Сингапур, първа тренировка
16:00 Формула 1: ГП на Сингапур, втора тренировка

Макс спорт 2

14:00 PGA Чемпиъншип, II ден

Евроспорт 2

14:30 Снукър: Шанхай Мастърс, 1/2-финал
01:00 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, II ден

Диема спорт 3

15:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Великобритания - Швейцария, мач №1
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Великобритания - Швейцария, мач №2
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Великобритания - Швейцария, мач №3

Нова спорт

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Италия - Чили, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Италия - Чили, мач №2
20:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Италия - Чили, мач №3

Диема спорт 2

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Испания - Сърбия, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Испания - Сърбия, мач №2
20:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Испания - Сърбия, мач №3

 

СЪБОТА, 16 септември

Диема спорт 3

03:00 Бокс: Топ Ранк, бойно събитие в Корпус Кристи, Тексас

Макс спорт 2

04:00 Волейбол (жени): олимпийска квалификация, Белгия - България
14:00 PGA Чемпиъншип, III ден
18:30 Сенши: бойна галавечер във Варна
22:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Юджийн, I ден

Евроспорт 1

09:00 Снукър: Шанхай Мастърс, 1/2-финал
12:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, ХХ етап
00:00 Лека атлетика: Маратон на Сидни

БНТ 3

12:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, България - Казахстан, мач №1
14:15 Тенис (мъже): Купа Дейвис, България - Казахстан, мач №2

Диема спорт

12:30 Формула 1: ГП на Сингапур, трета тренировка
16:00 Формула 1: ГП на Сингапур, квалификация
22:30 Баскетбол: Суперкупа на Испания, 1/2-финал, "Мурсия" - "Уникаха"

Евроспорт 2

15:45 Мотоциклетизъм: СШ за издръжливост, Бол д`Ор
01:00 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, III ден

Макс спорт 1

18:30 Волейбол (мъже): Евро `23, мач за 3-то място, Франция - Словения

Ринг

19:00 Вдигане на тежести (мъже): СП в Рияд, кат. 109 кг

Нова спорт

19:30 Баскетбол: Суперкупа на Испания, 1/2-финал, "Барселона" - "Реал" (Мадрид)

Ринг / Макс спорт 1

22:00 Волейбол (мъже): Евро `23, финал, Италия - Полша

 

НЕДЕЛЯ, 17 септември

Макс спорт 1

02:30 НАСКАР: Тенеси
07:10 Суперкарс: Мелбърн
22:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Юджийн, II ден

Макс спорт 2

05:00 ММА (жени): UFC Fight Night, Алекса Грасо - Валентина Шевченко
14:00 PGA Чемпиъншип, IV ден
20:00 НФЛ: "Синсинати Бенгалс" - "Балтимор Рейвънс"
23:20 НФЛ: "Далас Каубойс" - "Ню Йорк Джетс"

Макс спорт 3

07:00 Волейбол (жени): олимпийска квалификация, Турция - България

Евроспорт 2

07:00 Мотоциклетизъм: СШ за издръжливост, Бол д`Ор
17:00 Мотокрос: СШ в Италия, MX2, второ състезание
18:00 Мотокрос: СШ в Италия, MXGP, второ състезание
01:00 Голф: PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, IV ден

Евроспорт 1

09:00 Снукър: Шанхай Мастърс, финал
14:00 Колоездене (мъже): Обиколка на Словакия, V етап
15:30 Колоездене (жени): Обиколка на Романдия, III етап
17:30 Колоездене (мъже): Обиколка на Испания, ХХI етап

БНТ 3

11:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, България - Казахстан, мач №3
13:30 Тенис (мъже): Купа Дейвис, България - Казахстан, мач №4
15:45 Тенис (мъже): Купа Дейвис, България - Казахстан, мач №5
19:00 Борба: СП в Белград, св. стил, финали
22:00 Ръгби: СП `23, Англия - Япония

Диема спорт

15:00 Формула 1: ГП на Сингапур, състезание

Нова спорт

16:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Италия - Швеция, мач №1
18:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, Италия - Швеция, мач №2
20:00 Баскетбол: Суперкупа на Испания, финал

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

АНКЕТА "СЕГА"

За кого ще гласувате на парламентарните избори на 9 юни?