Quantcast
Спортна тв програма (16-22 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна тв програма (16-22 октомври)

250

ПЕТЪК, 16 октомври

Макс спорт 2

10:55 Moto GP: ГП на Арагон, първа тренировка
14:30 Голф: Европейски тур, Scottish Championship
21:00 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Макаби" (Тел Авив)

Макс спорт 1

13:00 Тенис (мъже): ATP 500 Санкт Петербург, 1/4-финал
15:00 Тенис (мъже): ATP 500 Санкт Петербург, 1/4-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 500 Санкт Петербург, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 500 Санкт Петербург, 1/4-финал
20:45 Тенис: Ultimate Tennis Showdown
22:00 Тенис: Ultimate Tennis Showdown

Евроспорт 1

13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XIII етап
20:45 Снукър: Открито първенство на Англия, 1/4-финали

Евроспорт 2

13:45 Снукър: Открито първенство на Англия, 1/4-финали

Макс спорт 3

15:15 Moto GP: ГП на Арагон, втора тренировка
20:00 Спидуей: Купа на нациите, първо финално състезание

Диема спорт 2

18:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Хебър" - "Левски"
20:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Добруджа" - "Пирин"

Макс спорт 4

21:45 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Реал" (Мадрид)

 

СЪБОТА, 17 октомври

Макс спорт 1

09:00 Суперкарс: Топ 10 гонка
14:00 Тенис (мъже): ATP 500 Санкт Петербург, 1/2-финал
16:00 Тенис (мъже): ATP 500 Санкт Петербург, 1/2-финал
19:30 Тенис: Ultimate Tennis Showdown
20:45 Тенис: Ultimate Tennis Showdown
22:00 Тенис: Ultimate Tennis Showdown

Евроспорт 2

10:50 Ски (жени): СК в Зьолден, гигантски слалом, I манш
12:30 Кану-каяк: СК в Любляна
13:45 Ски (жени): СК в Зьолден, гигантски слалом, II манш
15:00 Снукър: Открито първенство на Англия, 1/2-финал

Макс спорт 2

10:55 Moto GP: ГП на Арагон, трета тренировка
13:30 Moto GP: ГП на Арагон, квалификация
17:00 Рали крос: Каталуния, първо състезание

Евроспорт 1

13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XIV етап
20:45 Снукър: Открито първенство на Англия, 1/2-финал

Нова спорт

19:00 Баскетбол: Лига АСВ, "Морабанк Андора" - "Бургос"

 

НЕДЕЛЯ, 18 октомври

Макс спорт 2

02:00 ММА: UFC, Брайън Ортега  - Чан Сун Джун
10:40 Moto GP: ГП на Арагон, загрявка
12:00 Moto 3: ГП на Арагон, състезание
13:15 Moto 2: ГП на Арагон, състезание
14:30 Голф: Европейски тур, Scottish Championship
15:00 Moto GP: ГП на Арагон, състезание
16:30 Голф: Европейски тур, Scottish Championship
21:30 НАСКАР: Състезание в Канзас

Макс спорт 1

03:30 Суперкарс: Състезание в Батърст
16:30 Тенис (мъже): ATP 500 Санкт Петербург, финал
22:30 Тенис: Ultimate Tennis Showdown

Евроспорт 2

10:00 Автомобилизъм: WTCR Хунгароринг, първо състезание
11:00 Ски (мъже): СК в Зьолден, гигантски слалом, I манш
13:00 Автомобилизъм: WTCR Хунгароринг, второ състезание
14:00 Ски (мъже): СК в Зьолден, гигантски слалом, II манш
15:15 Снукър: Открито първенство на Англия, финал

Евроспорт 1

10:45 Колоездене: Обиколка на Италия, XV етап
20:45 Снукър: Открито първенство на Англия, финал

Нова спорт

17:00 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (Москва) - "Динамо" (Москва)
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Баскония" - "Барселона"

 

ПОНЕДЕЛНИК, 19 октомври

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Спартак" (Плевен) - "Балкан"

Нова спорт

19:30 Баскетбол: ВТБ лига, ЦСКА (Москва) - "Зенит"

 

ВТОРНИК, 20 октомври

Евроспорт 1

13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XVI етап / Обиколка на Испания, I етап

F+ / Sport+HD

14:30 Тенис (жени): WTA Premier Острава

Диема спорт 2

17:00 Волейбол (мъже): Суперлига
19:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Монтана" - "Марек"

Макс спорт 1

19:00 Баскетбол: Еврокупа, "Бахчешехир" (Истанбул) - "Партизан"

 

СРЯДА, 21 октомври

Евроспорт 2

13:00 Мотокрос: СШ в Лимбург, клас MX2, първо състезание
14:00 Мотокрос: СШ в Лимбург, клас MXGP, първо състезание
16:00 Мотокрос: СШ в Лимбург, клас MX2, второ състезание
17:00 Мотокрос: СШ в Лимбург, клас MXGP, второ състезание

F+ / Sport+HD

13:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава

Евроспорт 1

13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XVII етап / Обиколка на Испания, II етап
18:50 Колоездене: Дридахсе - Брюж - Де Пан

Диема спорт 2

18:30 Волейбол (мъже): Суперлига

Макс спорт 2

19:30 Баскетбол: Еврокупа, "Локомотив" (Кубан) - "Андора"
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Виртус" (Болоня) - "Монако"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 22 октомври

F+ / Sport+HD

13:00 Тенис (жени): WTA Premier Острава

Евроспорт 1

13:25 Колоездене: Обиколка на Италия, XVIII етап / Обиколка на Испания, III етап

Макс спорт 2

13:30 Голф: Европейски тур, Italian Open
21:00 Баскетбол: Евролига, "Панатинайкос" - "Фенербахче"

Диема спорт 2

19:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Астана" - "Автодор"

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, СКА - "Спартак"

Макс спорт 1

21:45 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - ЦСКА (Москва)

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Спортът по телевизията днес - 25 ноември

25.11.2020

1500
Спортна тв седмица (20-26 ноември)

20.11.2020

101
Спортна тв седмица (13-19 ноември)

13.11.2020

102

Влез или се регистрирай за да коментираш