Quantcast

Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (27 ноември - 3 декември)

27 Ноем. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 27 ноември

Евроспорт 1

15:00 Снукър: UK Championship, I кръг
21:00 Снукър: UK Championship, I кръг

Макс спорт 2

19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Левски София" - "Нефтохимик"

 

ВТОРНИК, 28 ноември

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
16:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
19:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда

Евроспорт 1

15:00 Снукър: UK Championship, I кръг
21:00 Снукър: UK Championship, I кръг

Макс спорт 2

18:10 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Ихострой" (Ческе Будейовице) - "Ястжембски Венгиел"

 

СРЯДА, 29 ноември

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: "Нашвил Предатърс" - "Питсбърг Пенгуинс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Спартак" (Плевен) - "Левски 2014"
21:30 Баскетбол: Еврокупа, "Ховентут" (Бадалона) - "Прометей"

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Голдън Стейт Уориърс"

Макс спорт 1

14:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
16:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
19:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
21:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда

Евроспорт 1

15:00 Снукър: UK Championship, II кръг
21:00 Снукър: UK Championship, II кръг

Евроспорт 2

16:00 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 4х6 км щафета

Макс спорт 4

16:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Халкбанк" - "Берлин Рисайклинг"
18:30 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Вакъфбанк" - "Алианц Веро Волей" (Милано)
21:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Тур" - "Итас" (Тренто)

Макс спорт 3

20:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Вашаш" - "Марица"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 30 ноември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Кълъмбъс Блу Джакетс" - "Монреал Канейдиънс"
12:00 Голф: Южна Африка Оупън, I ден
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Реал" (Мадрид)
21:45 Баскетбол: Евролига, "Партизан" - "Панатинайкос"

Макс спорт 1

03:00 Голф: Australian Open, I ден
14:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
16:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
19:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда
21:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Лос Анджелис Клипърс"

Евроспорт 1

15:00 Снукър: UK Championship, II кръг
21:00 Снукър: UK Championship, II кръг

Евроспорт 2

16:00 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 4х7,5 км щафета
20:30 Голф: PGA тур, Уърлд Чалъндж, I ден

 

ПЕТЪК, 1 декември

Макс спорт 1

03:00 Голф: Australian Open, II ден
18:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда, 1/2-финал
20:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда, 1/2-финал
22:00 Бокс: Франк Уорън, галавечер в Лондон

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Анахайм Дъкс" - "Вашингтон Кепитълс"
12:00 Голф: Южна Африка Оупън, II ден

Евроспорт 2

12:50 Северна комбинация (жени): СК в Лилехамер, малка шанца
15:00 Северна комбинация (жени): СК в Лилехамер
15:30 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 7,5 км спринт
17:55 Ски скокове (мъже): СК в Лилехамер, малка шанца
20:30 Голф: PGA тур, Уърлд Чалъндж, II ден

Диема спорт 3

14:30 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 44, бойно събитие в Банкок

Евроспорт 1

15:00 Снукър: UK Championship, 1/4-финал
21:15 Снукър: UK Championship, 1/4-финал

БНТ 3 / Евроспорт 1

19:30 Ски (мъже): СК в Бивър Крийк, спускане

Макс спорт 3

21:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Анадолу Ефес"

 

СЪБОТА, 2 декември

Макс спорт 1

05:00 Голф: Australian Open, III ден
19:00 Тенис (мъже): Финали на ATP Next Gen, Джеда, финал

Макс спорт 4

08:00 Тенис (смесени двойки): Макао Мастърс, Джан Джиджън/Уан Синю - Борна Чорич/Даря Касаткина
10:00 Тенис (мъже): Макао Мастърс, 1/2-финал, Борна Чорич - Джан Джиджън
12:00 Тенис (мъже): Макао Мастърс, 1/2-финал, Тейлър Фриц - Талон Грикспор

Евроспорт 1

10:30 Ски бягане (жени): СЛ в Яливаре, 10 км
11:50 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, малка шанца
12:45 Ски бягане (мъже): СЛ в Яливаре, 10 км
14:20 Северна комбинация (жени): СК в Лилехамер
14:55 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, 10 км ски бягане
15:35 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 10 км спринт
17:05 Ски скокове (мъже): СК в Лилехамер, малка шанца
19:00 Ски (жени): СК в Тремблан, гигантски слалом, I манш
19:30 Ски (мъже): СК в Бивър Крийк, спускане
21:15 Ски (жени): СК в Тремблан, гигантски слалом, II манш
22:15 Снукър: UK Championship, 1/2-финал

Евроспорт 2

10:40 Северна комбинация (жени): СК в Лилехамер, малка шанца
12:50 Ски скокове (жени): СК в Лилехамер, малка шанца
15:00 Снукър: UK Championship, 1/2-финал
19:00 Голф: PGA тур, Уърлд Чалъндж, III ден

Макс спорт 2

12:00 Голф: Южна Африка Оупън, III ден
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Берое" - ЦСКА
21:00 НХЛ: "Далас Старс" - "Тампа Бей Лайтнинг"
02:00 ММА: UFC Fight Night, Бенийл Дариуш - Арман Царукян

b1b.tv

18:00 Баскетбол: НБЛ, "Черно море" - "Академик" (Пловдив)

Диема спорт 3

23:00 НБА: "Лос Анджелис Клипърс" - "Голдън Стейт Уориърс"

 

НЕДЕЛЯ, 3 декември

Макс спорт 1

03:00 Голф: Australian Open, IV ден
21:30 Волейбол (мъже): Суперлега, "Газ Сейлс Блуенерджи" (Пиаченца) - "УитЮ" (Верона)

Диема спорт 2

04:00 Бокс без ръкавици: бойно събитие 56, Солт Лейк Сити
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Рио Бреоган"

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Денвър Нъгетс"

Макс спорт 3

05:00 НХЛ: "Калгари Флeймс" - "Ванкувър Кенъкс"
11:30 Голф: Южна Африка Оупън, IV ден (I сесия)

Макс спорт 4

08:00 Тенис (жени): Макао Мастърс, Даря Касаткина - Уан Синю
10:00 Тенис (мъже): Макао Мастърс, мач за 3-то място
12:00 Тенис (мъже): Макао Мастърс, финал

Евроспорт 2

09:00 Лека атлетика: Маратон на Валенсия
15:00 Снукър: UK Championship, финал (I сесия)
18:30 Голф: PGA тур, Уърлд Чалъндж, IV ден

Евроспорт 1

09:50 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, голяма шанца
10:50 Ски бягане (жени): СК в Яливаре, 4х7,5 км щафета
12:25 Северна комбинация (мъже): СК в Лилехамер, 10 км ски бягане
13:00 Ски бягане (мъже): СК в Яливаре, 4х7,5 км щафета
14:45 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 10 км преследване
16:45 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 12,5 км преследване
17:45 Ски скокове (мъже): СК в Лилехамер, голяма шанца
19:45 Ски (мъже): СК в Бийвър Крийк, супер Г
21:15 Ски (жени): СК в Тремблан, гигантски слалом, II манш
22:15 Снукър: UK Championship, финал (II сесия)

Макс спорт 2

13:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - ЦСКА
15:30 Южна Африка Оупън, IV ден (II сесия)
20:00 НФЛ: "Ню Орлийнс Сейнтс" - "Детройт Лайънс"
23:20 НФЛ: "Филаделфия Ийгълс" - "Сан Франциско Фортинайнърс"

БНТ 3

18:00 Волейбол (жени): Демакс лига, ЦСКА - "Славия"

b1b.tv

18:00 Баскетбол: НБЛ, "Черно море" - "Академик" (Пловдив)

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма