Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (20-26 ноември)

20 Ноем. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 20 ноември

Диема спорт 3

02:30 НБА: "Далас Маверикс" - "Сакраменто Кингс"

Евроспорт 1

18:00 Кърлинг (жени): ЕП в Абърдийн, Турция - Германия

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Академик" (Пловдив) - "Рилски спортист"

 

ВТОРНИК, 21 ноември

Диема спорт 3

03:00 НБА: "Ню Орлийнс Пеликанс" - "Сакраменто Кингс"
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Канада - Финландия, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Канада - Финландия, мач №2

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Сиатъл Кракен" - "Калгари Флeймс"

Евроспорт 1

11:00 Кърлинг (жени): ЕП в Абърдийн, Шотландия - Германия

b1b.tv

17:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Добруджа" - "Берое"

Макс спорт 1

19:00 Баскетбол: Еврокупа, "Клуж-Напока" - "Гран Канария"
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Париж" - "Бешикташ"

 

СРЯДА, 22 ноември

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Лос Анджелис Лейкърс" - "Юта Джаз"
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Чехия - Австралия, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Чехия - Австралия, мач №2
21:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Чехия - Австралия, мач №3

Евроспорт 1

11:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Абърдийн, Шотландия - Нидерландия
21:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Абърдийн, Нидерландия - Германия

b1b.tv

17:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Черно море" - "Монтана"

Макс спорт 2

20:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Люнебург" - "Ихострой" (Ческе Будейовице)

Макс спорт 1

21:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Газ Сейлс Дайко" (Пиаченца) - "Халкбанк" (Анкара)

Макс спорт 3

21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Кучине Лубе" (Чивитанова) - "Аркада" (Галац)

 

ЧЕТВЪРТЪК, 23 ноември

Макс спорт 3

04:30 Голф: Australian PGA Championship, I ден
12:00 Голф: Йобург Оупън, I ден
21:30 Баскетбол: Евролига, "Виртус" (Болоня) - "Фенербахче"

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Колорадо Авъланч" - "Ванкувър Кенъкс"
19:30 НФЛ: "Детройт Лайънс" - "Грийн Бей Пакърс"
23:30 НФЛ: "Далас Каубойс" - "Вашингтон Командърс"
03:20 НФЛ: "Сиатъл Сийхоукс" - "Сан Франциско Фортинайнърс"

Диема спорт 3

11:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Италия - Нидерландия, мач №1
13:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Италия - Нидерландия, мач №2
15:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Италия - Нидерландия, мач №3
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Сърбия - Великобритания, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Сърбия - Великобритания, мач №2
21:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Сърбия - Великобритания, мач №3

Евроспорт 1

16:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Абърдийн, Италия - Германия
21:00 Кърлинг (жени): ЕП в Абърдийн, 1/2-финал

Макс спорт 1

21:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Барселона"

Макс спорт 4

21:15 Баскетбол (мъже): Евролига, "Панатинайкос" - "Валенсия"

 

ПЕТЪК, 24 ноември

Макс спорт 3

04:30 Голф: Australian PGA Championship, II ден
12:00 Голф: Йобург Оупън, II ден
21:00 Бокс: Франк Уорън, галавечер

Евроспорт 2

11:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Абърдийн, 1/2-финал

Диема спорт 3

11:30 Формула 1: ГП на Абу Даби, първа тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Абу Даби, втора тренировка
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/2-финал, Финландия - Австралия, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/2-финал, Финландия - Австралия, мач №2
21:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/2-финал, Финландия - Австралия, мач №3

Макс спорт 1

11:35 Moto GP: ГП на Валенсия, първа тренировка
15:50 Moto GP: ГП на Валенсия, втора тренировка
19:30 Баскетбол (мъже): Евролига, "Анадолу Ефес" - "Партизан"
21:30 Баскетбол (мъже): Евролига, "Цървена звезда" - "Олимпия" (Милано)

Еворспорт 1

11:50 Северна комбинация (мъже): СК в Рука, голяма шанца
13:20 Ски бягане (мъже и жени): СК в Рука, спринт
15:50 Северна комбинация (мъже): СК в Рука, ски бягане
16:55 Ски скокове (мъже): СК в Рука, голяма шанца

Диема спорт 2

14:30 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 43, бойно събитие в Банкок

Макс спорт 2

17:30 Баскетбол: НБЛ, "Левски 2014" - "Рилски спортист"
22:00 НХЛ: "Вашингтон Кепитълс" - "Едмънтън Ойлърс"

Диема спорт

21:30 НБА: "Орландо Меджик" - "Бостън Селтикс"

 

СЪБОТА, 25 ноември

Диема спорт 3

03:00 НБА: "Минесота Тимбъруулвс" - "Сакраменто Кингс"
13:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/2-финал, Италия - Сърбия, мач №1
16:00 Формула 1: ГП на Абу Даби, квалификация
17:15 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/2-финал, Италия - Сърбия, мач №3

Макс спорт 3

04:30 Голф: Australian PGA Championship, III ден
12:00 Голф: Йобург Оупън, III ден

Евроспорт 2

09:00 Суперкрос: СШ в Австралия
12:00 Фрийстайл ски (мъже и жени): СК в Щубал, слоупстайл
13:15 Ски бягане (мъже): СК в Рука, 10 км
15:00 Снукър: UK Championship, I кръг

Евроспорт 1

09:50 Северна комбинация (мъже): СК в Рука, голяма шанца
11:00 Ски бягане (жени): СК в Рука, 10 км
13:15 Биатлон (двойки): СК в Йостерсунд, единична щафета
15:05 Северна комбинация (мъже): СК в Рука, ски бягане
15:45 Биатлон (двойки): СК в Йостерсунд, щафета
17:00 Ски скокове (мъже): СК в Рука, голяма шанца
19:45 Ски (жени): СК в Килингтън, гигантски слалом, II манш
21:00 Снукър: UK Championship, I кръг

Макс спорт 1

11:00 Moto GP: ГП на Валенсия, трета тренировка
11:50 Moto GP: ГП на Валенсия, квалификация
13:40 Moto 3 / Moto 2: ГП на Валенсия, квалификации
15:55 Moto GP: ГП на Валенсия, спринт
19:00 Сенши: бойна галавечер във Варна

Диема спорт 2

12:30 Формула 1: ГП на Абу Даби, трета тренировка

Макс спорт 2

14:00 Е-спортове: A1 Гейминг лига
19:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Монтана" - "Дея спорт"
00:00 ММА: Cage Warriors 164, галавечер в Нюкасъл

b1b.tv

18:00 Баскетбол: НБЛ, "Черно море" - "Берое"

Нова спорт

21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Мурсия" - "Ховентут"

 

НЕДЕЛЯ, 26 ноември

Диема спорт 3

00:00 НБА: "Оклахома Сити Тъндър" - "Филаделфия Севънтисиксърс"
15:00 Формула 1: ГП на Абу Даби, състезание
17:15 Тенис (мъже): Купа Дейвис, финал, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, финал, мач №2
21:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, финал, мач №3

Макс спорт 3

04:30 Голф: Australian PGA Championship, IV ден
11:00 Голф: Йобург Оупън, IV ден

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Вегас Голдън Найтс" - "Аризона Койотис"
13:00 Баскетбол: НБЛ, "Черноморец" - ЦСКА
15:30 Е-спортове: A1 Гейминг лига
20:00 НФЛ: "Хюстън Тексънс" - "Джаксънвил Джагуарс"
23:20 НФЛ: "Филаделфия Ийгълс" - "Бъфало Билс"

Макс спорт 1

06:05 Суперкарс: Аделаида, второ състезание
11:35 Moto GP: ГП на Валенсия, загрявка
12:50 Moto 3: ГП на Валенсия, състезание
14:15 Moto 2: ГП на Валенсия, състезание
16:00 Moto GP: ГП на Валенсия, състезание
21:30 Волейбол (мъже): Суперлега, "Веро Волей" (Монца) - "Газ Сейлс Блуенерджи" (Пиаченца)
00:00 НХЛ: "Каролина Хърикейнс" - "Кълъмбъс Блу Джакетс"

Евроспорт 1

09:50 Северна комбинация (мъже): СК в Рука, 10 км
10:50 Ски бягане (жени): СК в Рука, 20 км
12:15 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 15 км индивидуално
14:25 Северна комбинация (мъже): СК в Рука, ски скокове
15:35 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 20 км индвидуално
17:10 Ски скокове (мъже): СК в Рука, голяма шанца
19:45 Ски (жени): СК в Килингтън, слалом, II манш
21:00 Снукър: UK Championship, I кръг

Евроспорт 2

13:25 Ски бягане (мъже): СК в Рука, 20 км
15:00 Снукър: UK Championship, I кръг

Диема спорт 2

13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Андора"

БНТ 3

18:00 Волейбол (жени): Демакс лига, "Марица" - "Левски София"

Диема спорт

22:30 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Портланд Трейл Блейзърс"

 

Последвайте ни и в google news бутон

Ключови думи:

спортна ТВ програма

АНКЕТА "СЕГА"

Колко медала ще спечели България на олимпийските игри в Париж 2024?