Медия без
политическа реклама

Спортна ТВ седмица (18-24 декември)

18 Дек. 2023

ПОНЕДЕЛНИК, 18 декември

Диема спорт 3

02:00 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Хюстън Рокетс"

Евроспорт 1

10:45 Ски (мъже): СК в Алта Бадия, гигантски слалом, I манш
14:15 Ски (мъже): СК в Алта Бадия, гигантски слалом, II манш

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Академик" (Пловдив) - "Спартак" (Плевен)
02:00 НХЛ: "Питсбърг Пенгуинс" - "Минесота Уайлд"

 

ВТОРНИК, 19 декември

Макс спорт 3

20:00 Баскетбол: Евролига, "Цървена звезда" - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 1

22:00 Баскетбол: Евролига, "Валенсия" - "Партизан"

 

СРЯДА, 20 декември

Макс спорт 2

05:30 НХЛ: "Сан Хосе Шаркс" - "Лос Анджелис Кингс"
19:30 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Жалгирис"

Макс спорт 1

19:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Ястжембски Венгиел" - "Ихострой" (Ческе Будейовице)
21:30 Баскетбол: Еврокупа, "Лондон Лайънс" - "Прометей"

Макс спорт 3

20:00 Баскетбол: Евролига, "Монако" - "Панатинайкос"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 21 декември

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Бостън Селтикс"

Евроспорт 1

12:35 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Инихен, крос
18:30 Ски (жени): СК в Куршевел, слалом, I манш
21:30 Ски (жени): СК в Куршевел, слалом, II манш

Макс спорт 1

13:00 Тенис: Световна лига, "Хоукс" - "Фалкънс"
16:00 Тенис: Световна лига, "Ийгълс" - "Кайтс"
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Кучине Лубе" (Чивитанова) - "Лви" (Прага)

Макс спорт 3

21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Партизан"

 

ПЕТЪК, 22 декември

Макс спорт 2

05:00 НХЛ: "Анахайм Дъкс" - "Калгари Флeймс"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - "Левски 2014"
02:30 НХЛ: "Ню Йорк Рейнджърс" - "Едмънтън Ойлърс"

Евроспорт 1

11:20 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Бакуриани, бабуни
13:00 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Инихен, крос
14:40 Колокрос (жени): Екзакт крос в Мол
15:55 Колокрос (мъже): Екзакт крос в Мол

Макс спорт 1

13:00 Тенис: Световна лига, "Фалкънс" - "Кайтс"

Диема спорт 3

14:30 Бокс: ONE, Петъчна бойна вечер 47, бойно събитие в Банкок
22:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Тенерифе" - "Сарагоса"

Макс спорт 4

16:00 Тенис: Световна лига, "Ийгълс" - "Хоукс"

БНТ 3 / Евроспорт 1

18:30 Ски (мъже): СК в Мадона ди Кампильо, слалом, I манш
21:30 Ски (мъже): СК в Мадона ди Кампильо, слалом, II манш

Нова спорт

20:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Билбао" - "Жирона"
22:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Мурсия" - "Уникаха"

Диема спорт

21:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Андора" - "Гран Канария"

 

СЪБОТА, 23 декември

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Финикс Сънс"
19:30 НБА: "Ню Йорк Никс" - "Милуоки Бъкс"
22:30 НБА: "Лос Анджелис Клипърс" - "Бостън Селтикс"

Евроспорт 1

11:20 Фристайл ски (мъже и жени): СК в Бакуриани, бабуни, двойки
14:30 Колокрос (жени): СК в Антверпен
16:00 Колокрос (мъже): СК в Антверпен

Макс спорт 1

13:00 Тенис: Световна лига, "Ийгълс" - "Фалкънс"
16:00 Тенис: Световна лига, "Кайтс" - "Хоукс"

БНТ 3 / Евроспорт 2

15:00 Сноуборд (мъже и жени): СК в Давос, паралелен слалом

Нова спорт

19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Гранада"

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Черноморец"
22:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Вегас Голдън Найтс"
02:00 НХЛ: "Вашингтон Кепитълс" - "Тампа Бей Лайтнинг"

Диема спорт

19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Ховентут" - "Реал" (Мадрид)
21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Рио Бреоган" - "Обрадойро"

 

НЕДЕЛЯ, 24 декември

Диема спорт 3

05:00 НБА: "Сакраменто Кингс" - "Минесота Тимбъруулвс"

Макс спорт 1

16:00 Тенис: Световна лига, финал

Макс спорт 2

20:00 НФЛ: "Хюстън Тексънс" - "Кливланд Браунс"
23:20 НФЛ: "Маями Долфинс" - "Далас Каубойс"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма