Медия без
политическа реклама

ПЪРВА ЛИГА, XXXI КРЪГ - РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ (видео репортажи)

29 Апр. 2024Обновена

ПЪРВА ШЕСТИЦА

27 април (събота)

"ЦСКА-София" - "Левски"  3:1
(Скаршем 25, Линдсет 35, Кареасо 45; Фадига 61)

Date: 27-04-2024 ,Watch the Game Highlights from CSKA Sofia vs. Levski Sofia, 04/27/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: CSKA Sofia, TeamB: Levski Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

28 април (неделя)

"Лудогорец" - "Крумовград"  3:3
(Джонатан 49, Вердон 56-д, Секо 75; Колев 12, С. Юсеин 26, Недялков 89-авт)

 

"Черно море" - "Локомотив" (Пд)  1:0
(В. Панайотов 11)

Date: 28-04-2024 ,Watch the Game Highlights from Cherno More vs. PFC Lokomotiv Plovdiv, 04/28/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Cherno More, TeamB: PFC Lokomotiv Plovdiv, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parame

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
 1. "Лудогорец" 31 24 4 3 81:18 76
 2. "ЦСКА-София" 31 20 6 5 53:20 66
 3. "Черно море" 31 19 8 4 48:25 65
 4. "Локо" (Пд) 31 16 7 8 50:35 55
 5. "Левски" 31 16 6 9 46:29 54
 6. "Крумовград" 31 12 9 10 38:38 45
>>> Шампион
>>> Класира се за Лига на конференцията
>>> Играе плейоф за Лига на конференцията

 

ВТОРА ГРУПА (7-10 МЯСТО)

27 април (събота)

"Ботев" (Пд) - "Славия"  0:1
(Гал. Иванов 33)

Date: 27-04-2024 ,Watch the Game Highlights from Botev Plovdiv vs. Slavia Sofia, 04/27/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Botev Plovdiv, TeamB: Slavia Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

29 април (понеделник)

"ЦСКА 1948" - "Арда"  1:1
(Педриньо 57; Офор 27)

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
 7. "ЦСКА 1948" 31 11 11 9 31:27 44
 8. "Ботев" (Пд) 31 12 8 11 47:34 44
 9. "Арда" 31 11 7 13 33:33 40
10. "Славия" 31 10 6 15 29:45 33
>>> играе плейоф за Лигата на конференцията

 

ТРЕТА ГРУПА (11-16 МЯСТО)

26 април (петък)

"Пирин" - "Ботев" (Вр)  1:2
(Ив. Тасев 8; Ачков 45, Смоленски 49)

Date: 26-04-2024 ,Watch the Game Highlights from Pirin Blagoevgrad vs. Botev Vratsa, 04/26/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Pirin Blagoevgrad, TeamB: Botev Vratsa, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

28 април (неделя)

"Хебър" - "Локомотив 1929" (Сф)  0:2
(Траоре 10, 80)

Date: 28-04-2024 ,Watch the Game Highlights from FK Hebar 1918 Pazardzhik vs. Lokomotiv Sofia, 04/28/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: FK Hebar 1918 Pazardzhik, TeamB: Lokomotiv Sofia, TeamAction: , Half: , PlayerName: , Clock

 

29 април (понеделник)

"Берое" - "Етър"  3:0
(Вия 31, 39, Силго 90)

Date: 29-04-2024 ,Watch the Game Highlights from Beroe vs. Etar, 04/29/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 23/24, Action: , TeamA: Beroe, TeamB: Etar, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

 

КЛАСИРАНЕ
  М П Р З ГР Т
11. "Берое" 31 10 6 15 27:42 36
12. "Локо 1929" (Сф) 31 9 4 18 24:56 31
13. "Пирин" 31 7 9 15 24:43 30
14. "Хебър" 31 8 6 17 32:46 30
15. "Ботев" (Вр) 31 7 4 20 24:54 25
16. "Етър" 31 3 5 23 17:59 14
>>> играе плейоф за Първа лига
>>> изпада във Втора лига

 

ГОЛМАЙСТОРИ

12 гола: Александър Колев ("Крумовград"), Руан Секо ("Лудогорец"), Георги Николов (8 за "Хебър"; 4 за "Ботев", Пд), Атанас Илиев ("Черно море");

11 гола: Якуб Пьотровски ("Лудогорец");

10 гола: Бърнард Текпетей и Квадво Дуа ("Лудогорец");

8 гола: Джонатан Линдсет ("ЦСКА-София"), Рикардиньо ("Левски"), Антоан Бароан ("Ботев", Пд), Тони Тасев ("Славия"), Джауад Ел Джемили ("Левски");

7 гола: Марин Петков ("Левски"), Джовани Маркес ("Локомотив", Пд), Дюкенс Назон ("ЦСКА-София"), Педриньо ("ЦСКА 1948"), Ивайло Чочев (6 за "ЦСКА 1948"; 1 за "Лудогорец");

6 гола: Тобиас Хайнц ("ЦСКА-София"), Браян Переа ("Ботев", Вр), Уме Емануел и Ивелин Попов ("Ботев", Пд), Преслав Боруков и Тонислав Йорданов ("Арда"), Евандро Лима ("Локомотив", Пд), Вини Трибуле ("Берое");

5 гола: Серкан Юсеин ("Крумовград"), Галин Иванов ("Славия"), Аслак Фон Витри и Кайо Видал ("Лудогорец"), Мартин Секулич ("Ботев", Пд), Васил Панайотов, Алекс Фернандес и Исмаил Иса ("Черно море"), Станислав Иванов и Абубакар Тунгара ("Арда"), Бабакар Дионе ("Локомотив", Пд);

4 гола: Даниел Генов ("Ботев", Вр), Борис Тютюков (3 за "Пирин", 1 за "Арда"), Николас Пенев и Ангел Бастунов ("Хебър"), Иван Тасев и Юго Комано ("Пирин"), Матиас Фаетон, Фернандо Каранга и Майкъл Естрада ("ЦСКА-София"), Самуел Акере ("Ботев", Пд), Матеус Машадо ("Черно море"), Алфа Конте, Георги Минчев, Мичи Нтело и Димитър Илиев ("Локомотив", Пд), Бирсент Карагарен и Георги Русев ("ЦСКА 1948"), Себастиан Вия и Джани Политино ("Берое"), Карлос Франса и Димитър Митков ("Локомотив 1929", Сф);

3 гола: Стив Траоре ("Локомотив 1929", Сф), Владимир Николов ("Славия"), Олаус Скаршем, Марселино Кареасо, Станислав Шопов и Данило Асприля ("ЦСКА-София"), Радослав Кирилов ("ЦСКА 1948"), Божидар Кацаров, Диего Рапосо и Димитър Тонев ("Крумовград"), Сантяго Годой ("Берое"), Мартин Смоленски и Бубакар Траоре ("Ботев", Вр), Петър Андреев ("Локомотив", Пд), Аймен Суда ("Пирин"), Роналдо, Уелтон ("Левски"), Марк-Емилио Папазов и Стефан Цонков ("Хебър"), Спас Делев ("Лудогорец"), Живко Атанасов ("Черно море"), Дилан Мертенс и Янис Карабельов ("Ботев", Пд), Иван Василев ("Етър"), Мартин Сораков (1 за "Крумовград"; 2 за "Славия");

2 гола: Мартин Георгиев и Иван Минчев ("Славия"), Константинос Балоянис и Антонио Перера ("Ботев", Пд), Тибо Вион ("ЦСКА-София"), Елитон ("ЦСКА 1948"), Марко Мажуга ("Ботев", Вр), Даниел Димов, Пабло Гарсия и Влатко Дробаров ("Черно море"), Чинонсо Офор, Борислав Цонев и Умар Сако ("Арда"), Сегундо Пачаме, Марк Севайос, Лусиано Скуадроне и Себастиан Вия ("Берое"), Патрик Луан, Даниел Милянович и Джунейт Али ("Крумовград"), Оливие Вердон, Рик Джонатан, Матиас Тисера, Педро Нареси, Франсиско Сон, Франко Русо, Кирил Десподов, Доминик Янков и Тодор Неделев ("Лудогорец"), Хорхе Сегура и Ангел Лясков ("Локомотив", Пд), Антони Иванов, Симеон Мечев, Красимир Станоев и Ивайло Найденов ("Локомотив 1929", Сф), Ивайло Димитров, Кольо Станев, Мартин Тошев, Шахредин Букхолда ("Етър"), Асими Фадига, Фабио Лима, Андриан Краев, Цунами, Асен Митков и Кристиян Димитров ("Левски"), Шейх Диаманка, Олексий Збун и Атанас Кабов ("Хебър"), Андрей Йорданов и Венцеслав Бенгюзов ("Пирин");

1 гол: Кристиян Стоянов, Виктор Генев, Сибири Кейта, Ертан Томбак и Роберто Райчев ("Славия"), Атанас Чернев, Димитър Папазов, Фаустас Степонавичюс и Красиан Колев ("Ботев", Пд), Даниел Мартин, Мазир Сула, Цветомир Панов, Едгар Пашеко, Велислав Василев, Андреас Калкан и Николай Златев ("Черно море"), Мартин Георгиев, Христо Попадийн, Данило Полонски, Мартин Бачев, Виталис Ягодинскис и Даниил Кондраков ("Пирин"), Вячеслав Велев, Ренан Ареяс, Октай Юсеин и Матей Шимич ("Крумовград"), Евгений Сердюк, Видар Ерн Кяртансон, Рууни Ева, Стоян Стоичков ("ЦСКА 1948"), Радослав Цонев, Христо Митев, Лъчезар Котев и Джелал Хюсеинов ("Арда"), Тодор Павлов, Оливие Камдем, Калоян Костов, Ефе Али, Матеус Силва, Пиер Зебли, Христо Иванов и Кристиян Пешов ("Локомотив", Пд), Даниел Ентанкю, Диого Тейшейра, Гонсало Кардосо и Калоян Кръстев ("Локомотив 1929", Сф), Юрген Матей, Християн Петров, Амос Юга и Лазар Туфегджич ("ЦСКА-София"), Динис Алмейда, Клод Гонсалвеш и Георги Терзиев ("Лудогорец"), Мартин Ачков, Клери Сербер, Аласан Н'Диайe, Момчил Цветанов, Мирослав Маринов и Жан-Пиер да Силва ("Ботев", Вр), Красиан Колев, Роберт Мазан и Лазар Марин ("Хебър"), Преслав Бачев, Дарлан, Илиян Стефанов и Патрик-Габриел Галчев ("Левски"), Жоаким Карсела-Гонсалес, Николай Янков, Крум Стоянов, Мартин Николов и Дидис Лютумба-Пита ("Етър"), Хавиер Силго, Жорди Говеа и Франческо Селесте ("Берое");

Автоголове: Александър Колев ("Крумовград") - за "Берое", Пабло Гарсия ("Черно море") - за "Славия", Сейни Санянг ("ЦСКА-София") - за "Лудогорец", Стефан Цонков ("Хебър") - за "Левски", Георги Вълчев ("Хебър") - за "Лудогорец", Красимир Костов ("Ботев", Вр) - за "Етър", Меси Биатомусока ("Ботев", Вр) - за "Черно море", Бруно Франко ("Локомотив 1929", Сф) - за "Локомотив" (Пд), Франко Русо ("Лудогорец") - за "Славия", Мартин Георгиев ("Славия") - за "ЦСКА-София", Горка Ларусея ("Етър") - за "Локомотив 1929" (Сф), Николай Бодуров ("Пирин") - за "Лудогорец", Антон Недялков ("Лудогорец") - за "Крумовград".

 

Последвайте ни и в google news бутон

Още по темата

АНКЕТА "СЕГА"

Колко медала ще спечели България на олимпийските игри в Париж 2024?