Quantcast
Спортна ТВ седмица (18-24 ноември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (18-24 ноември)

272

ПЕТЪК, 18 ноември

Макс спорт 2

09:00 Голф: Уърлд Тур Чемпиъншип, Дубай, II ден
20:00 Баскетбол: Евролига, "Монако" - "Баскония"

БНТ 3

11:30 Скокове на батут: СП в София, квалификации
17:00 Скокове на батут: СП в София, финали
19:30 Скокове на батут: СП в София, финали

Диема спорт 2

12:00 Формула 1: ГП на Абу Даби, първа тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Абу Даби, втора тренировка
22:00 Футбол: Англия, Лига 1, "Портсмут" - "Дарби Каунти"

Диема спорт

13:30 Футбол: Купа на България, 1/16-финал, "Розова долина" - "Лудогорец"

Евроспорт 1

14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/4-финал
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/4-финал

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): Финали на ATP, Торино
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Панатинайкос"
22:00 Тенис (мъже): Финали на ATP, Торино

b1b.box

18:00 Волейбол (мъже): Суперлига, ЦСКА - "Левски София"
21:30 Баскетбол: ББЛ, "Левски София 2022" - "Микс"

Макс спорт 3

18:30 Е-спортове: А1 гейминг лийг, Counter-Strike

Евроспорт 2

19:00 Голф: PGA тур, RSM Класик, II ден

Макс спорт 4

21:30 Баскетбол: Евролига, "Партизан" - "Макаби" (Тел Авив)

 

СЪБОТА, 19 ноември

Диема спорт 2

02:30 НБА: "Филаделфия Севънтисиксърс" - "Милуоки Бъкс"
12:30 Формула 1: ГП на Абу Даби, трета тренировка
16:00 Формула 1: ГП на Абу Даби, квалификация
20:00 ММА: WLMMA 62, Берлин

Диема спорт 3

03:00 Бокс без ръкавици: бойна вечер №33, Омаха, Небраска

Евроспорт 1

05:20 Суперспорт: СШ във Филип Айлънд, първо състезание
06:30 Супербайк: СШ във Филип Айлънд, първо състезание
10:45 Ски (жени): СК в Леви, слалом, I манш
13:45 Ски (жени): СК в Леви, слалом, II манш
15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/2-финал
19:30 Колоездене: Шампионска лига на писта, Берлин
23:15 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, 1/2-финал

Макс спорт 2

09:00 Голф: Уърлд Тур Чемпиъншип, Дубай, III ден
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Шумен" - "Ямбол"
23:00 ММА: UFC Fight Night, Дерек Люис - Сергей Спивак

Евроспорт 2

11:35 Фрийстайл ски (мъже и жени): СК в Щубал, слоупстайл
17:00 Силов трибой: СШ във Виборг
21:00 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Прага
23:00 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Прага

b1b.box

13:00 Футбол (жени): Българска лига, "Варна" - "Светкавица"
17:00 Хандбал (мъже): А РХГ, "Чардафон" - "Спартак" (Варна)
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Марек Юнион-Ивкони" - "Дея спорт"

Диема спорт

13:30 Футбол: Купа на България, 1/16-финал, "Вихрен" - "Левски"
17:00 Футбол: Англия, Лига 1, "Бъртън Албиън" - "Плимут Аргайл"

Нова спорт

14:00 Футбол: Англия, Лига 1, "Екзитър" - "Ипсуич"
19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Обрадойро" - "Уникаха"
21:45 Баскетбол: Лига Ендеса, "Тенерифе" - "Валенсия"

БНТ 3

15:00 Скокове на батут: СП в София, финали

Макс спорт 1

15:00 Тенис (мъже): Финали на ATP, Торино, 1/2-финал
22:00 Тенис (мъже): Финали на ATP, Торино, 1/2-финал

Макс спорт 3

15:30 Е-спортове: А1 гейминг лийг, Counter-Strike
20:00 НХЛ: "Отава Сенатърс" - "Ню Джърси Девълс"
23:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Калгари Флeймс"

Макс спорт 4

21:00 Бокс: галавечер в Телфорд, Лиъм Дейвис - Йонут Балута

 

НЕДЕЛЯ, 20 ноември

Диема спорт 2

01:00 НБА: "Атланта Хоукс" - "Торонто Раптърс"
15:00 Формула 1: ГП на Абу Даби, състезание
19:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Ховентут" - "Барселона"
22:30 НБА: "Финикс Сънс" - "Ню Йорк Никс"

Евроспорт 1

05:20 Суперспорт: СШ във Филип Айлънд, второ състезание
06:30 Супербайк: СШ във Филип Айлънд, второ състезание
11:00 Ски (жени): СК в Леви, слалом, I манш
14:00 Ски (жени): СК в Леви, слалом, II манш
15:15 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, финал (първа сесия)
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, финал (втора сесия)

Макс спорт 2

09:00 Голф: Уърлд Тур Чемпиъншип, Дубай, IV ден
20:00 НФЛ: "Ню Ингланд Пейтриътс" - "Ню Йорк Джетс"
23:20 НФЛ: "Минесота Вайкингс" - "Далас Каубойс"

Диема спорт

13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Мурсия"

b1b.box

14:00 Хандбал (жени): А РХГ, "Етър `64" - "Свиленград"
16:00 Хандбал (жени): А РХГ, "Търновград" - "Васил Левски"
18:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Черно море" - "Монтана"

Евроспорт 2

14:30 Колокрос (жени): СК в Оверисе
16:00 Колокрос (мъже): СК в Оверисе
20:00 Голф: PGA тур, RSM Класик, IV ден

БНТ 2

16:00 Футбол: контрола, Люксембург - България

Нова спорт

18:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Манреса" - "Баскония"

Макс спорт 1

20:00 Тенис (мъже): Финали на ATP, Торино, финал

Макс спорт 3

21:00 ММА: Cage Warriors 147, галавечер в Лондон

БНТ 3

21:45 Футбол: контрола, Австрия - Италия

 

ПОНЕДЕЛНИК, 21 ноември

Макс спорт 1

02:00 НХЛ: "Чикаго Блекхоукс" - "Питсбърг Пенгуинс"

Диема спорт

02:30 НБА: "Далас Маверикс" - "Денвър Нъгетс"

Евроспорт 1

17:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Йостерсунд, Германия - Италия

b1b.box

18:00 Волейбол (мъже): Суперлига, "Нефтохимик" - "Славия"

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Левски 2014" - ЦСКА

Макс спорт 4

22:00 Футбол: Ла Лига 2, "Мирандес" - "Картахена"

 

ВТОРНИК, 22 ноември

Евроспорт 1

15:00 Кърлинг (жени): ЕП в Йостерсунд, Швейцария - Шотландия

Диема спорт 2

17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Австралия - Нидерландия, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Австралия - Нидерландия, мач №2
21:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Австралия - Нидерландия, мач №3

b1b.box

19:30 Баскетбол: ББЛ
21:30 Баскетбол: ББЛ

Макс спорт 4

20:00 Баскетбол: Еврокупа, "Бург ан Брес" - "Бурсаспор"

Макс спорт 1

21:00 Баскетбол: Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Олимпиакос"

Макс спорт 2

21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Анадолу Ефес"

 

СРЯДА, 23 ноември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: "Монреал Канейдиънс" - "Бъфало Сейбърс"
20:30 Баскетбол: Еврокупа, "Улм" - "Ховентут"

Диема спорт 2

02:30 НБА: "Филаделфия Севънтисиксърс" - "Бруклин Нетс"
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Хърватия - Испания, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Хърватия - Испания, мач №2
21:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Хърватия - Испания, мач №3

Евроспорт 1

20:00 Кърлинг (жени): ЕП в Йостерсунд, Германия - Дания

Макс спорт 1

21:30 Баскетбол: Евролига, "Баскония" - "Жалгирис"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 24 ноември

Макс спорт 1

04:30 Голф: PGA Чемпиъншип Австралия, I ден
21:00 Баскетбол: Евролига, "Олимпиакос" - "Алба" (Берлин)

Диема спорт 2

11:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Италия - САЩ, мач №1
13:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Италия - САЩ, мач №2
15:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Италия - САЩ, мач №3
17:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Германия - Канада, мач №1
19:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Германия - Канада, мач №2
21:00 Тенис (мъже): Купа Дейвис, 1/4-финал, Германия - Канада, мач №3

Макс спорт 2

12:00 Голф: Йобург Оупън, I ден
19:30 НФЛ: "Детройт Лайънс" - "Бъфало Билс"
23:20 НФЛ: "Далас Каубойс" - "Ню Йорк Джайънтс"
03:30 НФЛ: "Минесота Вайкингс" - "Ню Ингланд Пейтриътс"

Евроспорт 1

13:00 Кърлинг (жени): ЕП в Йостерсунд, 1/2-финал
17:00 Кърлинг (жени): ЕП в Йостерсунд, 1/2-финал
21:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Йостерсунд, 1/2-финал

b1b.box

19:30 Баскетбол: ББЛ
21:30 Баскетбол: ББЛ

Макс спорт 4

21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Фенербахче"

Макс спорт 3

21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Партизан"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

Още

Спортът по телевизията - 4 февруари

04.02.2023

2221
Спортна ТВ седмица (30 януари - 5 февруари)

30.01.2023

238
Спортна ТВ седмица (23-29 януари)

23.01.2023

315