Токио 2020: Всички призьори от 29 юли
Гребане: двойка без рулеви (мъже)
1. Хърватия (Мартин Синкович, Валент Синкович) - 6:15,29 мин.
2. Румъния (Маруис Козмиуц, Чиприан Тудоша) - 6:16,58 мин.
3. Дания (Фредерик Виставел, Йоахим Сутон) - 6:19,88 мин.
Гребане: двойка без рулеви (жени)
1. Нова Зеландия (Грейс Прендергаст, Кери Гоулър) - 6:50,19 мин.
2. РОК (Василиса Степанова, Елена Орябинская) - 6:51,45 мин.
3. Канада (Кейли Филмър, Хилари Янсенс) - 6:52,10 мин.
Гребане: двойка скул, лека категория (мъже)
1. Ирландия (Финтън Маккарти, Пол О`Донован) - 6:06,43 мин.
2. Германия (Джонатан Ромелман, Джейсън Озбърн) - 6:07,29 мин.
3. Италия (Стефано Опо, Пиетро Рута) - 6:14,30 мин.
Гребане: двойка скул, лека категория (жени)
1. Италия (Валентина Родини, Федерика Чезарини) - 6:47,54 мин.
2. Франция (Лора Тарантола, Клер Бове) - 6:47,68 мин.
3. Нидерландия (Марике Кайсер, Илсе Паулис) - 6:48,03 мин.
Гимнастика: многобой (жени)
1. Суниса Лий (САЩ) - 57,433 т.
2. Ребека Андраде (Браз) - 57,298 т.
3. Ангелина Мелникова (РОК) - 57,199 т.
Джудо: кат. 78 кг (жени)
1. Шори Хамада (Яп)
2. Мадлен Малонга (Фр)
3. Анна-Мария Вагнер (Гер), Майра Агиар (Браз)
Джудо: кат. 100 кг (мъже)
1. Аарън Уулф (Яп)
2. Чо Гу-хам (Кор)
3. Жорже Фонсека (Пор), Нияз Илясов (РОК)
Кану: слалом (жени)
1. Джесика Фокс (Авл) - 105,04 сек.
2. Малъри Франклин (Вбр) - 108,68 сек.
3. Андреа Херцог (Гер) - 111,13 т.
Плуване: 800 м св. стил (мъже)
1. Робърт Финки (САЩ) - 7:41,87 мин.
2. Грегорио Палтриниери (Ит) - 7:42,11 мин.
3. Михайло Романчук (Укр) - 7:42,33 мин.
Плуване: 200 м бруст (мъже)
1. Айзък Стъбълти-Кук (Авл) - 2:06,38 мин. (ол. рекорд)
2. Арно Каминга (Нид) - 2:07,01 мин.
3. Мати Матсон (Фин) - 2:07,13 мин.
...
15. Любомир Епитропов - 2:10,33 мин. (от 1/2-финала)
Плуване: 200 м бътерфлай (жени)
1. Джан Юфей (Кит) - 2:03,86 мин. (ол. рекорд)
2. Реган Смит (САЩ) - 2:05,30 мин.
3. Хейли Фликингър (САЩ) - 2:05,65 мин.
Плуване: 100 м св. стил (мъже)
1. Кейлъб Дресел (САЩ) - 47,02 сек. (ол. рекорд)
2. Кайл Чалмърс (Авл) - 47,08 сек.
3. Климент Колесников (РОК) - 47,44 сек.
Плуване: 4х200 м св. стил щафета (жени)
1. Китай (Ян Джунсуан, Тан Мухан, Джан Юфей, Ли Биндзие) - 7:40,33 мин. (св. рекорд)
2. САЩ (Алисън Шмит, Пейдж Мадън, Катрин Маклафлин, Кейти Ледецки) - 7:40,73 мин. (рекорд на Америка)
3. Австралия (Ариарне Титмус, Ема Маккиън, Мадисън Уилсън, Лиа Нийл) - 7:41,29 мин. (рекорд на Океания)
Стрелба: трап (жени)
1. Зузана Рехак-Щефечекова (Слвк) - 43 т. (ол. рекорд)
2. Кейли Браунинг (САЩ) - 42 т.
3. Алесандра Перили (СМар) - 29 т.
...
20. Селин Али - 115 т. (от квалификацията)
Стрелба: трап (мъже)
1. Иржи Липтак (Чех) - 43 т. (ол. рекорд) / +7 т. "шут-оф"
2. Давид Костелецки (Чех) - 43 т. (ол. рекорд) / +6 т. "шут-оф"
3. Матю Джон Кауърд Холи (Вбр) - 33 т.
Тенис на маса: сингъл (жени)
1. Финал: Чън Мън (Кит) - Сун Инша (Кит) 4:2 (-9, 6, 4, -5, 4, 9)
3. Мач за бронза: Мима Ито (Яп) - Ю Мъню (Синг) 4:1 (-6, 8, 7, 7, 6)
Фехтовка: рапира, отборно (жени)
1. Финал: РОК - Франция 45:34
3. Мач за бронза: Италия - САЩ 45:23
можете да направите дарение през PayPal